Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto vs. Sasuke (Spoiler İçerir)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Tam Kyuubi Çakra Mod Naruto vs EMS Sasuke

Naruto alır.
244
77%
Sasuke alır.
54
17%
Kararsızım.
19
6%

Toplam oy: 317
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

sasuke iyiye yöneldi felan tamam da onunda aksi bir amacı çıktı ortaya, kuyrukluları yok etme.
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Naruto ve Sasuke arasındaki ilişki ve denge senaryonun kendisi zaten. Buna ek olarak naruto-kyuubi ve sasuke-itachi arasında kuvvetli bir bağ mevcut zamanla bunlar rekabet ve nefretten karşılıklı bir bütünleşmeye gitti. Sasuke'nin gelişimini itachi tetikledi, naruto'nun da sasuke. Naruto evreninde bu ikili bir birinin karşılığıdır. Öyle ki Efsanevi Sanninler tarafından eğitilmişlerdir. Aynı kaderden ayrı yollara yürümekteler. Bir nevi yin yang diyebiliriz biz buna.

Resim

Hayatta var olan hırslar, istekler, duygular 2 karaktere bölünmüştür. Sasuke'ye kötü diyebiliriz(ki bu sitede sasuke vs kiba açılsa kiba kazanır) fakat var olan düzeni yansıtmakta. İnsanlık var oldukça Sasuke'nin izlediği yolu izleyecek çoğu insan olacaktır. Aynı şekilde kendisi ağladı diye insanları ağlatmak yerine onları daima güldürme ilkesi güden Naruto. Onunda izinden gidecek insanlar hiç bitmeyecek. Naruto ve Sasuke bir bütünün parçaları ve birbirlerinin dengesidir. Var olanı temsil ederler. Girişte yazdığım gibi bir sonuç çıkacaktır, kishimoto finalleri bu biçimde bağlamayı sever Sasuke yola gelecektir bir vs. atılmasını beklemiyorum ben.
Guts
Favori Anime: One Piece

Berabere şıkkı da olsaydı keşke.Pain Savaşı'ndan sonra bile eşitlerse şimdi her türlü eşitlerdir:D
Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Son bölüm ile Naruto vs Sasuke kesinleşti. Büyük ihtimalle de serinin son savaşı olacak. Yorumlarınızı alalım.
Resim
Kullanıcı avatarı
faro
Favori Manga: Naruto , Basilisk , Samurai 7 , Blade Of Immortal
Favori Anime: Naruto ve Basilisk

Naruto bu serinin kahramani bu savasin galibi o olacak.. Sasuke umarim olecek cok yasadi bile.
Resim

Dokunmadan da aşık olurdun belki?
Dokunmadan da sevemez miydin beni?

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
RayQuaza
Favori Anime: One piece

Bence artık konuşmaya bile gerek kalmadı zaten son filmden spoiler yedik.
Naruto Alayına gider bence sasukeye de acımaz hele ki bu kadar p-UP ALMIŞ.
Asla olmaz diye bir sey yoktur her an her şey olabilir. ..
cgrylmz15
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Şuan Sasukede e.m.s Ve Rinnegan Var Bununla Birlikte çok Güçlü olabilir Narutoda iste 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Kuyruklu Canavarlar+sage mode var Şuan Naruto Sasukeden Güç Bakımında Önde Çünkü Sasuke Naruto'ya Genjutsu Yapamaz Sasukenin Sharingan Ve Rinnegan'ı Olsa Bile Narutonun Şuanki Hızını Göremez Diye Tahmin Ediyorum Ama Eğer Naruto Amaterasu'ya Yakalanırsa Sasuke Savaşı Kazanma ihtimali Artar Ama Hızı Sayesinde Kaçabilir diye Düşnüyorum Sage Mod Ve Kuyruklu canavarların Gücü ile Sasukenin Saldırısını Görüp Hızlı Bir şekilde Kaçabilir Sasuke Ölmeyebilir Çünkü Tsukuyomi'den Bozmak için Sasuke-Naruto Gücüne ihtiyaç var Ama Daha R.S Gitmedi Eğer Naruto Bir şekilde Sasukeyi Öldürmek Zorunda Kalırsa R.s Tsukuyomi Bozmanın Bir Yolunu Öğretebilir Ama Tahminimce Naruto'da Sasuke'de Son Bir Kez Power-Up Açacaktır Naruto Ne Açar Bilmiyorum Ama Sasuke Diğer Gözündede Rinnegan Açabilir ^^ Büyük ihtimal 693'de ilk Başlarda Biraz Dövüş olucaktır Sonra Konuşmalarla o Manga Biter 694 de ise ilk Başları Konuşma Olup Sonra Savaşa Başlıyabilirler 694 ve 695'i Bu Savaşla Bitirip 696'da Artık Kimin Kazanacağı Belli olup Tsukuyominin Çözülmesi Bölümü olucaktır Diye Düşnüyorum Diğer Kalan Bölümler ise Eve Dönüş Olur ^^ Mangada Savaş 2-3 bölüm sürer ama Animede Fiilerle Birlikte Bu Son Savaş bi 7-8 bölüm sürer herhalde Bu Savaşta Naruto'yu Destekliyorum Zaten Her Zaman Favorim olmuştur Kişiliği Bakımından Sasuke'nin Karizmasına Bayılsamda Kendini Beğenmişliği yüzünden Pek Sevmiyorum Ama Ölürse üzülürüm ^^ Kishi Bu Belli olmaz Ne Yapacağı Bi Bakarsın Sasuke Ölür Bi Bakarsın Naruto ölür Tahmin Edemezsin Ama benim Görüşüme Göre Naruto Ölmez Ana Karakteri Böyle Kolay öldürmezler Diye düşnüyorum Hala o kadar Güçten Sonra Yine Sasuke'ye Kaybederse Dizi Düşük puan alır Hayranlarından Neyse Bekliyecez :D Ama Şu Kesinki Naruto Serisinin En Büyük Savaşı Başlıyor Keşke Anime'de izleyebilsek :D En Az 1 Yıl beklerz Fiiler ile Birlikte ^^
En son Anonymous tarafından 11 Eyl 2014 06:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Noktalama işaretlerinden haberin var değil mi? Yani parayla değil noktalama işareti kullanmak.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Eğer son film manga ile bağlantılı ise tartışmaya gerek yok bence bu vs yi :D Çok büyük spoiler yedik :/

Her ne olursa olsun narutonun yenmesi lazım zaten. Arada güç farkı var bunu son savaşta gördük. Normalde narutonun ezmesi gerekiyor ama kishi işte... Neyse naruto yensinde çok ezmesede olur :)
Resim
İtachi__Uchiha
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Grifthh yazdı:Eğer son film manga ile bağlantılı ise tartışmaya gerek yok bence bu vs yi :D Çok büyük spoiler yedik :/

Her ne olursa olsun narutonun yenmesi lazım zaten. Arada güç farkı var bunu son savaşta gördük. Normalde narutonun ezmesi gerekiyor ama kishi işte... Neyse naruto yensinde çok ezmesede olur :)
:) Sasuke'nin gösterilmemesinin tek nedeni zaten insanları merak içinde bırakmak. Final olduktan sonra Sasuke'ninde resimleri gelir.

vs'ye gelince Naruto alır.Chibaku'lara tek atan,limboları sezen,genjutsuya yakalanmayan naruto'yu sasuke yenemez. Ama naruto sasukeyi öldürmez.
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Naruto seziyor, Sasuke görüyor dostum Limbo Tekniğini. Madara, Sasuke için benimle aynı yeteneğe sahip keşke Obito yerine o olsaydı demişti. Tekniği deşifre eden Sasuke'nin Rinnegan'ı.

“Naruto Anketler” sayfasına dön