Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto vs. Sasuke (Spoiler İçerir)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Tam Kyuubi Çakra Mod Naruto vs EMS Sasuke

Naruto alır.
244
77%
Sasuke alır.
54
17%
Kararsızım.
19
6%

Toplam oy: 317
İtachi__Uchiha
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Instructions yazdı:Naruto seziyor, Sasuke görüyor dostum Limbo Tekniğini. Madara, Sasuke için benimle aynı yeteneğe sahip keşke Obito yerine o olsaydı demişti. Tekniği deşifre eden Sasuke'nin Rinnegan'ı.
Bende farklı bir şey demedim zaten.
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Bu Vs'da fark yaratacağını düşündüğün şeyleri yazmışsın. Bende Limbo'ya karşı Rinnegan sayesinde Sasuke'nin daha üstün olduğunu vurguladım.
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto

Naruto'nun başka boyutta olan bir şeyi hissedecek kadar iyi sezici bir şey olması bu savaşı etkiler. Görmediği şeylerden farkında bile olmadan kurtuluyor refleksle. Ama sasukenin görünmez birini görebiliyor olması bu savaşı etkilemez. Naruto görünmez olacak değil ya.
Kullanıcı avatarı
Kurosaki D. Naruto
Favori Manga: Naruto, Bleach, One Piece, Hunter x Hunter, Fairy Tail, Shingeki no Kyojin, Gintama, Tower of God, The Breaker...
Veritas, Rave Master...
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Hunter x Hunter, Fairy Tail, Shingeki no Kyojin, Gintama...
Dragon Ball, Death Note, Code Geass, Basilisk, FMA Brotherhood, Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Neon Genesis Evangelion, Steins;Gate...

Naruto için konuşuyorum; "Pençe atma aslanım, kükresen de yeter". O kadar çok yönden üstün ki hangisini saysam bilemedim. En başta da hız. Naruto'nun tek sıkıntısı karşısında öldürmek dahil her şeyi yapabilecek biri var ama o Sasuke'yi öldürmek istemiyor. Bir tek bu dövüşü uzatır. Bir de Naruto'nun dövüş esnasında konuşarak ikna etmek istemesi. Neyse zaten final dövüşü olduğuna göre kısa sürmemesi de lazım.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kahramanlar:
► Spoiler Göster
Antikahramanlar:
► Spoiler Göster
Villain:
► Spoiler Göster
İtachi__Uchiha

Instructions yazdı:Bu Vs'da fark yaratacağını düşündüğün şeyleri yazmışsın. Bende Limbo'ya karşı Rinnegan sayesinde Sasuke'nin daha üstün olduğunu vurguladım.
Nasıl daha üstün oluyor ?? Limbo'nun en önemli özelliği nedir. Fark edilememesi. Görünmediği hissedilmediği için limbo saldırı yapabiliyor.

Ama naruto'nun bunshinleri bile limboyu hissedip onunla dövüşebiliyor. Nasıl sasuke üstün oluyor ????
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

İtachi__Uchiha yazdı:
Instructions yazdı:Bu Vs'da fark yaratacağını düşündüğün şeyleri yazmışsın. Bende Limbo'ya karşı Rinnegan sayesinde Sasuke'nin daha üstün olduğunu vurguladım.
Nasıl daha üstün oluyor ?? Limbo'nun en önemli özelliği nedir. Fark edilememesi. Görünmediği hissedilmediği için limbo saldırı yapabiliyor.

Ama naruto'nun bunshinleri bile limboyu hissedip onunla dövüşebiliyor. Nasıl sasuke üstün oluyor ????
Sasuke de görebiliyor? Etki olarak Naruto'yu daha çok gördük Limbo'lara karşı. Ancak "gören" birisi "hisseden" birine karşı daha üstün olacaktır. Gerçi, Naruto o kadar Bijuu falan aldı, hisleri görme seviyesindedir.
One Pirce serisindeki Fujitora gibi bu durumda Naruto, Limbo'ları göremese de hisleri yüksek seviyede olduğu için görmeye bedel oluyor.

Limbo'ya karşı şartlar eşit yani, hangisi daha etkili derseniz görünen kadarı ile Naruto.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
İtachi__Uchiha

Phinks yazdı:
İtachi__Uchiha yazdı:

Sasuke de görebiliyor? Etki olarak Naruto'yu daha çok gördük Limbo'lara karşı. Ancak "gören" birisi "hisseden" birine karşı daha üstün olacaktır. Gerçi, Naruto o kadar Bijuu falan aldı, hisleri görme seviyesindedir.
One Pirce serisindeki Fujitora gibi bu durumda Naruto, Limbo'ları göremese de hisleri yüksek seviyede olduğu için görmeye bedel oluyor.

Limbo'ya karşı şartlar eşit yani, hangisi daha etkili derseniz görünen kadarı ile Naruto.
İyide limboyu yapacak olan sasuke zaten görsün bir zahmet. :)

Ben sasuke vs naruto için konuşuyorum.
Kullanıcı avatarı
uchih@ it@chi_27
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Güzel bir dövüş olacak o kesin, şimdi ikisininde güçlerini karşılaştıralım:

Önce Sasuke :
Sol gözde Rinneganıyla şimdiye kadar sadece chibaku tensei,genjutsu ve shunshin no jutsu yaptıgını gördük, ilerleyen bölümlerde başka birşeyler yaparsa bilmiyorum
Sağ gözünde Eternal Mangekyo Sharingan (manga)
Amaterasu(kara ateş)
Susanoo(mistik bir canavar)
Katon: Goukakuyu no Jutsu(ağızdan ateş çıkarılarak yapılan bir teknik)
Chidodri ve türevleri Chidori Nagashi vs gibi
Katon: Hōsenka no Jutsu(ağızdan ateş çıkarılarak yapılan bir teknik)
Katon: Ryuka no Jutsu(ağızdan ateş çıkarılarak yapılan bir teknik)
Kage Buyō,
Shishi Rendan
Sōfūshasan no Tachi
Kage Shuriken no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Kirin
Kuchiyose no Jutsu

Şimdi de bizim Naruto'ya bakalım:

Tajū Kage Bunshin no Jutsu
Kage Bunshin no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Kuchiyose: Yatai Kuzushi no Jutsu
Oiroke no Jutsu
Atarashi Oiroke no Jutsu
Hārem no Jutsu
Bunshin Taiatari
Sennen Goroshi
Konbi Henge
Uzumaki Naruto Rendan
Uzumaki Naruto Nisen Rendan
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Rasengan
Rasen Chou Tarengan
Rasen Kyuugan
Oodama Rasengan
Chou Oodama Rasengan
Ryujin Rasengan
Tatsumaki Rasengan
Dokonjou Rasengan
Fuuton Rasengan
Fuuton Rasen Shuriken
Mini Rasen Shuriken
Senjutsu: Rasenrengan
Senpou: Oodama Rasengan
Senpou: Chou Oodama Rasengan
Senpou: Chou Oodama Rasen Tarengan
Senpou: Rasenrengan
Fuuton: Gama Teppou
Fuuton: Gamayu Endan
Katon: Gamayu Endan
Gufuu Suika no Jutsu
Sennin Mod (Keşiş Modu)
Kyuubi Mod (Şeytan Tilki Modu)
Bijuu Dama
Mini Bijuu Dama
Bijuu Mod
Kurama Rikudou Sennin Mod
Gudou dama, kekkei genkai rasenshuriken, bijuu rasenshuriken (mübarek rasengan koleksiyoncusu)

Buna göre sizce kim alır? Bence Naruto ezer geçer.
İtachi__Uchiha

@uchih@ it@chi_27

hahaha 1000 yıllık acıyı görünce güldüm istemsizce. :D İstermisiniz vs naruto'nun sasukeye yapacağı 1000 yıllık acı ile bitsin :D:D

bu arada harem ve oroike no jutsular sasukede işe yaramaz.

Kaguya'ya yaptığı reverse harem no jutsu belki yarayabilir ama. :)
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Jutsu bolluğu bişey ifade etmiyor. Tek atıcak jutsuda var 1000 tane vursan işlemicek jutsuda var. Neyi nasıl kullandığına bağlı.
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön