Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Edo Madara vs Edo Haşirama

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Edo Madara vs Edo Haşirama

Edo Madara
36
47%
Edo Haşirama
41
53%

Toplam oy: 77
Kullanıcı avatarı
hanzoibuse
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Bleach, Naruto

Madara alır. Çünkü adamda hem Hashirama'nın DNA'sı, Mokuton, Esas Susanoo var :D
Resim
Kullanıcı avatarı
masterkame
Favori Anime: Slam Dunk

Hashirama alır. Chakra seviyesi Madaradan daha yüksek. Madara mokutona sahip oldu ama Hashirama kadar kullanamaz sennin mod faktörü yüzünden. Perfect susanoo kyuubiyle saldırmasına rağmen işe yaramıyor zaten adama karşı. İş Rinneganda bitiyor. Rinneganın şu gördüğümüz özellikleri yine sökmez Hashiramaya şu ana kadar gördüklerimizin üstüne + olarak birçok Rinnegan tekniği göreceğimize eminim çok çetin savaş olur o kesin.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

656. bölüm ile gördük ki bu Haşirama tam bir hayvan. Eklemeli Madara'nın icabından gelebilecek güçteymiş :)
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Hashirama'nın Madara'yı aldığı yok. Nereden çıkarttınız? İyi ki adam bi darbe aldı. Zaten edo'suz bu adamlar saatlerce savaşmış, Madara'nın sırf kendisi Senju klanıyla 24 saat savaşmış, nasıl bu halleriyle 5 dakikada yenilecek?
Kullanıcı avatarı
devapain
Favori Manga: Toriko naruto
Favori Anime: Death note

Madara nın yenilmesinin olanağı yok rinnengan yokken bile ucu ucuna yenildi.Orada hashirama madara ya bir şey yapamadığından belli bir süre etkisiz bırakıp destek bekledi tam destek geldiğinde ise madara bedene büründü. Ve adamın yüzünün ifadesi , konuşmaları 'oh be son anda kurtuldum' gibi bi durumuda yansıtmıyor. Her şeyin planı dahilinde olduğu apaçık ortada .
Kullanıcı avatarı
masterkame
Favori Anime: Slam Dunk

Hashirama ucu ucuna almadı EMS Madarayı. Kuramayı ne kadar ufak bir faktör olarak görüyorsunuz anasını satayım. Hashirama Madara denk oldukları doğru ama son yaptıkları savaşa doğru Hashirama güç farkını açmış demekki Kuramaya rağmen kazanmayı bilmiş. Edo hallerinde tam bir galip yoktu ama Hashirama daha önde gibi geldi bana. Madarayı etkisiz kılmıştı adam resmen.
Kullanıcı avatarı
DRHOUSEMD
Favori Manga: One Piece, Hunter X Hunter
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter

Bir Uchiha'nın karşısında Hashirama kim? Minato Kim? Jairaya Kim? Orochimaru Kim? Kim oluyorlarki? Uchiha gibi yüce ve ulu bir klan karşısında hiçbirinin şansı yok!!! Kishi tuvaletini yaparken kafasına taş düşmüş, geçici hafıza kaybı yaşamış ve Uchiha'ların ne kadar ulu ve yüce olduğunu unutmuş. O yüzden son sayıda Hashirama durdurdu Madarayı. Açıkçası ben Madara Hashirama'yı ikiye böler ezer geçer tarzı birşey bekliyordum. Şaşırttın beni Keshi :whistle:
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Edo Haşirama'nın edo Madara'da baskın olmasında bir gariplik göremiyorum ben. Kyuubili Naruto ile çakra seviyesi kıyaslayan bir adamın eod iken sürekli bu çakrayı yenilemesi onu daha üst seviyeye taşır. Hele bu adam bir de serideki en hayvani senjutusu kullanıcısı ise.
Son amngada gayet açık işte Haşirama Madara'yı oturtturmuş. Yani ikisi de canlı olsa, mühürleme gibi bir amaçları olmasa da Haşirama baskınlığı hala koruyor durumda olacak.

Ve şu eski Haşirama-Madara savaşını ucu ucuna kazandı muhabbeti yapmayalım artık. Orda Haşirama sürekli Madara'yı uyarıyor, gel geri dön, gittiğin yol yol değil diyor. Adam hala ikna çabasında. Dese ki bundan bi bok olmaz, hemen işini bitireyim o savaş işte o zaman o kadar uzamaz Haşirama'nın açık üstünlüğü ile biterdi.
Ve son olarak, şu ana kadar ki rinnegan ile Kyuubi denk gibi. Ama dirilen Madara için nasıl olur sonuç bilemiyorum.

@Ryuusa Bakuryu, o bahsettiğin 24 saatlik bilgi nerde geçiyor? Ben sanırım o noktayı kaçırdım. Gerçi öyle olsa bile Haşirama bi dalsa Uçihaların anasını ağlatabilrdi çok rahat. Yani burda klandan çok kişisel üstünlükler öne çıkıyor. Haşirama dalsa Uçihaların içine hepsi de 3 virgül şaringan kullanıyor olsa bu adama ne yapabilirler? Aynısı Senju-Madara için de geçerli bence.
Resim
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan
Favori Manga: Naruto, Bleach
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, One Piece, D. Gray Man, Death Note,F ull Metal Alchemist, Full Metal Alchemist Brotherhood, Darker than Black, Ghost in the Shell

Kimin kazancağı belli olmaz ama şu belli kazanan kaybedeni mühürleyip yencek. Bence Hashi yener mühürleyip.

Edit: Oylar şuan eşit :d
Resim ''Gerçek bir shinobi görünenin arkasında gerçeği görebilendir '' Hatake Kakashi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Unknown yazdı:Madara Hashirama'yı yoketmek/mühürlemek için değil kontrol etmek için savaşıyordu. Nagato ile Naruto arasında fark olmasına rağmen Naruto'yu kontrol edemediği gibi Madara da Hashirama'yı kendi Edo halindeyken kontrol edemedi. Ayrıca Rinnegan ve Mokuton yokken Kyuubi vardı. Hem de Kyuubi'nin bütün hali vardı. Şimdi Kyuubi yok, Mokuton + Rinnegan var. Mokuton teknikleri de Hashirama'nın Senpou: Mokuton tekniklerine karşı işe yaramaz. Geriye bir tek Rinnegan kalıyor. Yani yine eski Madara ile aynı. Rinnegan = Kyuubi çıkarımı yapabiliriz biraz da.

Senjutsu bambaşka bir şeymiş bunu gördük. Rinnegan falan dinlemiyor. Ayrıca Madara şimdi gerçek gücünde savaşabileceğini söylüyor. Demek ki Edo iken iki tarafın da bir şeyleri kısıtlı. Hashirama da Edo halinden kurtulup tam güçle savaşırsa Madara ile o zaman daha doğru görebilirdik sonuçları.

Ama şu zamana kadar yapılan ve ufak kare kare gösterilen Edo Hashi vs Edo Madara Hashirama daha baskın gibi. Edo Madara Perfect Susanoo kullanmasına rağmen Hashirama hala Senpo: Shinju Senjuu kullanmadı.
Üstat 2 tarfında birşeyleri kısıtlı derken bir ihtimal doğru olabilir dedim.Ancak bir arkadaşın attığı sayfa(yani Tobirama'nın Orochimaru'ya bizi tüm gücümüz ile geri getirdin demesi)dan sonra düşüncelerim biraz değişti.Kabuto'nun Madara'ya seni altın çağındaki gibi geri getirdim demesi,ve Madara'nın dirildikten sonra artık tüm güç savaşa bilirim demesi ne bileyim bu cümleler biraz ters düşüyor bana göre.Neden ?Bu adam yarım güçmü savaşıyormuş bunca zaman.Tek mantıklı açıklama amaçlarının farklı olması.Biri kontol etmek istiyor başarısız oluyor,diğeri direk mühürlemek istiyor.
Son olarak ps dediğin 4.sayfa sol üst kare ise o pek biboka benzememiş üstad.Hashinin mokujin diye bir tekniği vardı oda olabilir o.
Resim
Kilitli

“Naruto Anketler” sayfasına dön