Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İtachi vs Jiraiya

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

İtachi vs Jiraiya

Uchiha İtachi
66
47%
Jiraiya
66
47%
Berabere kalır. İkisi de pert
8
6%

Toplam oy: 140
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

@İchibuugin, benim için çok enteresan bir olay. Forumda pata gitmesine şaşırdım, Jiraiya diyenlerin nedenlerini okuyup döneceğim bir ara. Kendini hint kumaşı zanneden kımıl zararlısı arkadaşı tanımıyorum ayrıca. Geçmiş bir hesabı var ama geçmiş işte bilmiyorum.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Saçmalamayın. Tenten tek atar.
Kullanıcı avatarı
SıcakBuz
Favori Anime: Dragon Ball Z, Howl's Moving Castle

Yıl olmuş 2016, manga bitmiş, bütün güç seviyeleri ortada bu vs nin sonucunun tartışılması ilginç

Bana göre tartışmasız Jiraiya alırdı. Zaten sandıktan da %49 pardon %48 Jiraiya çıkmış, halkın iradesine saygın duymak lazım.

Her ne kadar Itachi'nin Konahanın gizli ajanı olduğu mangada defalarca geçse bu da yetmezmiş gibi adam için anime yapıp her şeyi detaylı bir şekilde özürlüye anlatır gibi tekarlayıp bu adamın Konaha'nın ajanı olduğu akatsukiyede örgütü denetlemek için girdiği anlatılsada, Itachi, Kakashi,Orochimaru, Kabuto gibi adamları zorlanmadan alsada, Hashirama, Madara ve Hiruzenden övgü alsada, Naruto ve Sasuke'nin defalarca götünü kurtarsada, Pein'i patates etsede, Itachi'nin kendi ağzından söylediği Jiraiya'yı yenemeyiz, hatta bütün akatsuki gelsek bile sonuç değişmez demesi, Akatsukide Tobi, Pein, Konan, Zetsu.. gibi adamlar varken söylüyor bunu. Onun için Jiraiya'nın güç seviyesi ortada bu yüzden tartışmaya gerek yok Jiraiya alır.
Son olarak şu video ile sözlerimi bitiriyorum.

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=Ig7WSJLyOjY[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Senya yazdı: 01 Nis 2016 11:53 Jiraiya diyenlerin nedenlerini okuyup döneceğim bir ara.
2 yıl olmuş :D

Resim
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön