Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İtachi vs Jiraiya

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

İtachi vs Jiraiya

Uchiha İtachi
66
47%
Jiraiya
66
47%
Berabere kalır. İkisi de pert
8
6%

Toplam oy: 140
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

http://fancanyon.com/fan-club/jiraiya/b ... ect-thread..

Bunu okuyun sonra bu vs yi bir daha düşünün :P :D
Resim
Kullanıcı avatarı
zabuzamomochi
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Bleach Naruto One Piece Shingeki No Kyojin Hagane No Renkinjutsushi Mushishi

Itachi genjutsu konusunda

only person who could use his genjutsu to take control of other individuals outside the range of even the Sensor Division. Against other genjutsu users, he could turn their genjutsu against them.

Anladığım kadarıyla Uzaktan genjutsu ile başka kişileri kontrol edebiliyor sensör mensör önemli değil.Yani Jiraiya ile karşılaşmasında Jiraiya nın neden geciktiğinin göstergesi çünkü Kadını genjutsuya almış.

İkinci cümle ise kişinin genjutsu atağını ona karşı kullanabilir.Yani Kurenai ile karşılaştığında ona yaptığı gibi.

Fakat Itachi nin kendi itirafına göre : feel it is better to avoid a fight with Jiraiya, Itachi estimating that, at best, they would all kill each other : Yani en iyisi hiç uğraşmamak tıpkı Itachinin yaptığı gibi.En kötü birbirimizi öldürürüz demiş.

Nagato Jiraiya ile karşılaşmasında Nagato believes Jiraiya would have won had he known the secret of the Six Paths of Pain

Kısaca Nagato Jiraiya sırlarımı öğrenseydi beni yenerdi demiş.Fakat bu işler sır işleri kimin daha çok hamlesi varsa onun önü daha açık olacaktır

Hatırlarsanız Itachi ile Jiraiya ilk karşılaştığında bu siyah alev ne demişti bu kafayla izanami Totsuka Blade felan bilmesine imkan yoktur heralde

Jiraiya'nın güçlü yanlarına gelirsek Senjutsu ve Dayanıklılık bariz göze çarpan özellik.

Jiraiya has chakra reserves large enough to summon Gamabunta and chakra potent enough to use senjutsu.

Kısaca Çakra rezevesi Kurbağa Gamabuntayı ve senjutsuyu karşılayacak kadar geniş bol bol yani iki tarafın bariz göze çarpan eksi yönleri ve artı yönleri var kimse bu mücadeleye kolaylıkla bir taraf diğer tarafı eler gözüyle bakmamalı.

Itachi'nin kendi ağzıyla söylediği gibi en kötü birbirimizi öldürürüz...
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

zabuzamomochi yazdı:
Hatırlarsanız Itachi ile Jiraiya ilk karşılaştığında bu siyah alev ne demişti bu kafayla izanami Totsuka Blade felan bilmesine imkan yoktur heralde

Jiraiya'nın güçlü yanlarına gelirsek Senjutsu ve Dayanıklılık bariz göze çarpan özellik.

Jiraiya has chakra reserves large enough to summon Gamabunta and chakra potent enough to use senjutsu.

Kısaca Çakra rezevesi Kurbağa Gamabuntayı ve senjutsuyu karşılayacak kadar geniş bol bol yani iki tarafın bariz göze çarpan eksi yönleri ve artı yönleri var kimse bu mücadeleye kolaylıkla bir taraf diğer tarafı eler gözüyle bakmamalı.

1.si İtachi birbirimizi öldürürüz derken Kisameyi de katıyor ve ekliyor. Yardım bile alsak bu gerçekleşecek olanı değiştirmezdi diye. Yani İtachi ben bu civanmerte dalsam yanımda onu da götürürüm falan demiyor.

2.si İtachi'nin de Senjutsu'yu, Sennin Modu, Gama Risnho'yu, Kurbağaya Çevirmeyi falan bilmesine imkan yok :)
Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

JiraiyaFlash yazdı:İtachi'nin de Senjutsu'yu, Sennin Modu, Gama Risnho'yu, Kurbağaya Çevirmeyi falan bilmesine imkan yok :)
7 yaşında Hokage bilgeliğine erişmiş birinden bahsediyoruz :)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Alıntı
Alıntı

Burda bu lafı diyen Naruto idi. Jiraiya sakın dokunma deyip mühürlemişti. Bence her türlü Jiraiya alır.
Kullanıcı avatarı
zabuzamomochi
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Bleach Naruto One Piece Shingeki No Kyojin Hagane No Renkinjutsushi Mushishi

JiraiyaFlash yazdı:
zabuzamomochi yazdı:

1.si İtachi birbirimizi öldürürüz derken Kisameyi de katıyor ve ekliyor. Yardım bile alsak bu gerçekleşecek olanı değiştirmezdi diye. Yani İtachi ben bu civanmerte dalsam yanımda onu da götürürüm falan demiyor.

2.si İtachi'nin de Senjutsu'yu, Sennin Modu, Gama Risnho'yu, Kurbağaya Çevirmeyi falan bilmesine imkan yok :)

1-Bence Itachi orada bulunan herkesi işin içine katıyor.Sasuke ve Naruto da dahil ki Sasuke üzerinde gereksiz yere Tsukuyomi kullanıyor.Zaten bedeni zayıf olduğu için kaçarken de amaterasu kullandığı için iyice yorgun düşüyor.

Fakat bu bir şaşırtmaca olabilir şöyle ki Itachi orada herhangi bir kavga etme sevdasında değil sonuçta Sasuke orda öz kardeşine mi saldıracak...İnandığı herşeye yanlış...

''Itachi Uchiha and Kisame Hoshigaki of Akatsuki feel it is better to avoid a fight with Jiraiya, Itachi estimating that, at best, they would all kill each other''

Bu cümleyi vikipedia dan buldum fakat sanki bu cümle Kisame'ye biraz ters düşüyor gibi çünkü mangada 'Niye yine kaçıyoruz diyor'' aslında isteği savaşmak.Savaşmak isteyen adam bunu niye der Itachi olmadan savaşı kazanamayacağı için mecburen ayrılmak zorunda kalıyor.

Burda Itachi'nin kaçma nedenini herkes kendisine göre yorumlayabilir ben bu şekilde yorumladım.

2 ise Itachi senjutsu hakkında herhangi bir bilgi biliyor mu bilmiyormu bir bilgim yok.Belki biliyordur belki bilmiyordur.Ben 148.chapter da Jiraiya'nın Amaterasu için '' That Guy What On Earth Did He Draw Out To Create This Besides That What Is This Black Flame '' Dediği için Amaterasu hakkında birşey felan bilmiyor dedim.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

zabuzamomochi yazdı:
JiraiyaFlash yazdı:
zabuzamomochi yazdı:

1-Bence Itachi orada bulunan herkesi işin içine katıyor.Sasuke ve Naruto da dahil ki Sasuke üzerinde gereksiz yere Tsukuyomi kullanıyor.Zaten bedeni zayıf olduğu için kaçarken de amaterasu kullandığı için iyice yorgun düşüyor.

Fakat bu bir şaşırtmaca olabilir şöyle ki Itachi orada herhangi bir kavga etme sevdasında değil sonuçta Sasuke orda öz kardeşine mi saldıracak...İnandığı herşeye yanlış...

''Itachi Uchiha and Kisame Hoshigaki of Akatsuki feel it is better to avoid a fight with Jiraiya, Itachi estimating that, at best, they would all kill each other''

Bu cümleyi vikipedia dan buldum fakat sanki bu cümle Kisame'ye biraz ters düşüyor gibi çünkü mangada 'Niye yine kaçıyoruz diyor'' aslında isteği savaşmak.Savaşmak isteyen adam bunu niye der Itachi olmadan savaşı kazanamayacağı için mecburen ayrılmak zorunda kalıyor.

Burda Itachi'nin kaçma nedenini herkes kendisine göre yorumlayabilir ben bu şekilde yorumladım.

2 ise Itachi senjutsu hakkında herhangi bir bilgi biliyor mu bilmiyormu bir bilgim yok.Belki biliyordur belki bilmiyordur.Ben 148.chapter da Jiraiya'nın Amaterasu için '' That Guy What On Earth Did He Draw Out To Create This Besides That What Is This Black Flame '' Dediği için Amaterasu hakkında birşey felan bilmiyor dedim.
Dostum kusura bakma, istediğin sonuca ulaşmak adına neredeyse Naruto evrenini bükeceksin. Yani bir şey kendine göre yorumlanır da bu kadar yorumlanmaz.

1.si İtachi o lafı ettiğinde işin içinde Sasuke'nin olacağından haberi yoktu . Çünkü o laf dağda strateji belirlerken edildi.
2.si Naruto'yu da dahil etmiş olamaz çünkü Kisame'nin benim o adamla şansım yok belki siz biraz daha dişine dokunursunuz dediğinde itachi o kelimeleri sarfetmişti. Ve yardım da gelse farkmaz diye ekledi.
3.sü Kisame'nin dediklerini farklı bir kaç siteden okumanı tavsiye ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

İtachi top diye oynar.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Anlat bakayım nasıl oluyormuş o?
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

ichibuugin yazdı:Anlat bakayım nasıl oluyormuş o?
Yok aga ciddiye alma kendisi 1.si bana bulaşmaya bayılır. 2.si de bu işlerden pek anlamaz, kendisinin bile açıklayamayacağı bir iddia işte :) Çok verim bekleme yani hocam :D

Edit:

http://kahramanbaykus.com/sannin-de-sen ... -kudretli/

Biri Jiraiya ile ilgili atıp tutmadan önce şu yazıya bir bakarsa iyi olur.. Yanlış bilgileri düzeltmekten bıktım çünkü ..
En son JiraiyaFlash tarafından 22 Tem 2018 01:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön