Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Güçlü Sannin

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

En Güçlü Sannin

Orochimaru
41
63%
Jiraya
19
29%
Tsunade
2
3%
Berabere
3
5%

Toplam oy: 65
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

ichibuugin yazdı: İyi güzel ama o saldırı amaçlı kullandığı jutsular Ero-sennin'in karşılayamayacağı türden şeyler değil.Bu yanlış işte,birisi hakkında düşünülürken diğer karakter ihmal ediliyor.
Hoş bir örnek olmayacak ama İtachi Jiraiya ile dövüşmekten çekinirken Orochi'yi kedi yavrusuna çevirmişti hatırlarsan.
Adamın sayamadığımız kadar fazla Back-up jutsusu var,bir sürü implantasyon yapmış vücuduna,ölse bile geri gelecek.

Yani Orochi'nin Jiraiya'yı yenmesi ile değil,Jiraiya'nın Orochi'yi öldüremeyecek olması sıkıntı yaratır.
'Ama kollarını kullanamıyordu.' argümanı hakkında şunu söyleyeceğim,Jiraiya kuchiyose Pain karşısında ellerini kullanmadı.Bunların birbirlerine denk Handikaplar olduklarını kastetmiyorum,sadece Sannin seviyesinin bu tarz şeylerle kolayca başa çıkabileceğini söylüyorum.
Valla Edo Tensei diye bir jutsu var saldırı, savunma, genjutsui senjutsu hepsi var içinde :lol: Kollar meselesine gelirsek. Jiraiya hayvanlı Pain'in kuşuna Katon attı. Kollarını gayet güzel kullandı diye hatırlıyorum.

Bunun dışında Orochimaru şuan muhtemelen daha güçlü eskisinden. Eskiden olsa Edo Tensei güçsüzken falan belki denk olabilirlerdi. Şuan aştı Orochimaru Kabuto'dan kim bilir neler aldı ayrıca.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Daha önceki mesajlarda Orochimaru ölümsüz denmiş. Ölümsüz olan Tsunade değilmiydi ?

Üçü birbirine karşı dövüşürse ayakta kalan Tsunade olur. Kadın ölmüyor. Öldürmek için onu hücrelerine kadar yok etmek lazım. Tsunade diyorum.
Kullanıcı avatarı
masterkame
Favori Anime: Slam Dunk

Anka24 yazdı:Daha önceki mesajlarda Orochimaru ölümsüz denmiş. Ölümsüz olan Tsunade değilmiydi ?

Üçü birbirine karşı dövüşürse ayakta kalan Tsunade olur. Kadın ölmüyor. Öldürmek için onu hücrelerine kadar yok etmek lazım. Tsunade diyorum.
Yenilenme tekniğinin sınırı var. Ölümcül bir kaç yara alması yeter tekniğin tükenmesi için. Oro da Jiraiyada çok rahat yapabilir bunu.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Orochimaruya yeterli miktarda zaman verin 5 ulusa birden dalsın herifte öyle bi dna kolleksiyonu var ki yakında ölmüş dedemi çağırıcak gibi geliyo rahmetli fena adamdı.

Serinin %90'ını elleri mühürlü geçirdi herif buna rağmen neler yaptığını biliyoruz neyse hiç kasamam karşılaştırmayla falan oroc reyiz diyor ve gidiyorum
Kullanıcı avatarı
hanzoibuse
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Bleach, Naruto

Acik ve net herkes bilir ki Hashirama, Tobirama, Minato hepsi Jiraya'dan güclü. Edo Tensei jutsusu ile orochimaru bunlari cagirabilir. Tsunade olumsuz dediniz de simdi olumsuz diye Hashirama'yi yenecek degil ya. Bana kalirsa orochimaru edo tensei kullanmadan da yener. Tsunade Taijutsu disinda neredeyse bir bok yapamiyor. Orochimaru Manda 2'yi cagirabilir cunku kuchiyose no jutsusu tum yilanlar uzerinde gecerli. Manda 2 Katsyu ve Gamabunta'dan guclu. Orochimaru, Jiraya ve Tsunade tek kalirlar. Jiraya sage mod acamaz cunku onlari oyalayacak bir sey kalmadi. Orochimaru kuchiyose sanju rashomon ile kendini guvence altina alir basta. Bijuu dama'nin zarar veremedigi seye ne zarar vericek. Orochimaru edo tensei yapar eller serbest. Ha zorlanirsa kusanagi kilicini da uzaktan kontrol eder is tamamdir.
Resim
Kullanıcı avatarı
shikamaru2
Favori Manga: Naruto,One Piece,Bakuman
Favori Anime: Naruto Shippuden,Death Note,Ano Hana,Bakuman,One Piece

Tabiki de orochimaru reyiz derim.Her fırsatta meydana çıkıp başrolü oynamıştır.Dİğer iki sannini de ezme fırsatlarını kaçırmamamıştır.Ayrıca ikna ediciliği,örgütleyiciliği,güvenilirliği vs. vs. ile hokage olmaya en uygun kişidir.(3 sannin arasında)Adama sharingan ver bi de mevki ver dünyayı baştan yaratır. :woohoo:

Dipnot:Serideki en adam akıllı,psikopat villaindir bana göre ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Ben en başında Edo'yu hesaba katmamıştım beyler,şimdi düşünüyorum da Ero-sennin'in en ufak şansı yok.Tabi mükemmel Edo'ları hazırlayıp savaşa girerse Orochi.Bildiğin Pain oluyor o Edo'larla,hatta Pain bile bir beden küçük gelir.Orochi şu savaş ortamında böyle Madaravari gezebiliyorsa Jiraiya'yı karşısına koymak haksızlık olur,adam serinin ortasında öldü çünkü.

Ama Edo'suz Orochi hakkında düşüncelerim sabit. 1.Serideki halleri birbirleriyle baş edebilecekleri bir seviyedeydi,şimdi ise Orochi mütevazı bir Demi-God,Jiraiya rahmetlik.Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan hatalarım varsa affola.Saygılar.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Keshan
Favori Manga: Bleach
D-Gray Man
Attack On Titan
Favori Anime: Bleach

Aslında Edo Tensei sakat bir teknik, güçlü bir şekilde edo tensei hazırlayıp getirirse kontrolünden çıkma ihtimali var. Madara bunu yapabiliyor, Tobimara ve Hashirama'da bunu yapabilecektir ki Orochimaru, Zetsu bedenini alıp Edo Tensei yaptı tekniğin sahibini tuttu fakat Hashirama'nın kendisini tutamamıştı. Yani edo tensei'yi çok güçlü karakterlere güçlü bir şekilde uygulaması biraz sorun oluşturur. Güçsüz bir şekilde çağırıncada olayları az çok gördük bkz: Orochimaru vs Sarutobi, Sarutobi Hashirama ile Tobimara'yı yalan ediyor, patlayıcılarla ayaklarını parçalıyor felan.

Nagato, Itachi gibi karakterleri bilemem ama işin içine Hashirama - Madara - Tobimara üçlüsünü katmaya gerek görmüyorum. O adamlar edo tensei için fazla sakat.
En son Keshan tarafından 22 Ağu 2013 17:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Hephaistos
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Orochimaru: Voldemort
Jiraiya: Dumbledore
Resim
No one stands on the top of the world.
Not you, not me, not even gods.
But the unbearable vacancy of the
throne in the sky is over. From now on...
I will be sitting on it.
-Aizen Sōsuke
Kullanıcı avatarı
hanzoibuse
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Bleach, Naruto

Gucsuz olabilir. Tobirama'yi kontrol edebilir ama Hashirama biraz zor. Ama Hiruzen'de kullandigi kadar kullansa yeterlidir. O dev mokuton, suiton savunmalari cok iyi. Hatirlatirim Tobirama kizdigi zaman Orochimaru "Tobirama neyse ama Hashirama'yi kontrol etmekte zorlaniyorum" gibi bir sey soyluyordu. Yine de oldugu kadar. Hashirama Mokuton ile sardigi anda Jiraya'nin isi biter. Katon saldirilarini da Tobirama onledi diyelim is tamamdir. Jiraya sage mod acsa bile databook'ta orochimaru'nun Genjutusu 5. Pek genjutsu yapabildigini gormedik ama bildigim kadariyla Genjutsudan korunmaya da veriliyor. Yani Tsukyomi yedikten sonra bile kipirdayabilen adam her turlu kurbaga genjutsusundan kurtulur. Edo tensei ile guclu birisini cagirmasina bile gerek yok. A rank Suiton (Katon icin)kullanicisi cagirir. Zaten kuchiyose rashomon mukkemmel bir savunma. Birkac eksigi olsa da dogrudan gelen saldirilarda uzman. Jiraya belki bataklik jutsusunu (adini hatirlamiyorum) kullanir. Ama katonu zaten kullanamaz. Tsunade ve jiraya birlik yapmazsa yenemezler.
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön