Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Güçlü Jutsu?

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Serideki en güçlü teknik?

Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju
8
15%
Juubi'nin Bijuu-Dama'sı
3
6%
Tengai Shinsei (Meteor)
1
2%
Shinra Tensei
1
2%
Hiraishin Goshun Mawashi no Jutsu
1
2%
Rinbo: Hengoku
0
Oy yok
Juubi Siyah Çakra Silahı
1
2%
Onmyouten
1
2%
8. Kapı
12
22%
Rikudō - Chibaku Tensei
0
Oy yok
Senpō: Chō Bijū Rasenshuriken
5
9%
Banbutsu Sōzō
1
2%
Koto Amatsukami
3
6%
Mugen Tsukuyomi
6
11%
Kamui
3
6%
Edo Tensei
6
11%
Yomotsu Hirasaka
0
Oy yok
Perfect Susano'o
2
4%
Tomogoroshi no Haikotsu
0
Oy yok
Diğer (Tenpenchii, Shisekiyōjin, Musekiyōjin, Banshou Ten'in, Izanami, Rinne Tensei, Shiki Fuujin, Gedo Mazo, Amenotejikara, Gedō Rinne Tensei no Jutsu, Shin: Jukai Kōtan vs.)
0
Oy yok

Toplam oy: 54
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Eski konu bayağı tozlanmıştı. Güncelleyeyim dedim. Seri bitmeden önce bunu açmak doğru değildi ama en azından en güçlü tekniklerin çoğunu gördüğümüzü düşünüyorum.

Şıkların üstüne tekniklerin resimlerini de ekledim. Hani olur ya unutan falan olursa diye. 5 oy hakkı koydum. Rahat rahat kullanın.

Mangada an itibariyle 665 tane jutsu yapılmış (naruto.wikia sağolsun) o yüzden ''Şu teknik niye yok?'' demeyin. Onlar için zaten ''Diğer'' seçeneği var. Zaten en meşhurlarını eklemeye çalıştım.
En son Ryuusa Bakuryu tarafından 19 Ara 2014 14:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 6 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Shipmaster
Favori Manga: Berserk, Vagabond, 20th Century Boys, Shamo, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru, Beelzebub, The Breaker, Veritas
Favori Anime: Death Note, Tengen Toppa Gurenn Lagann, Luluş reyes, Pokemon, Digimon

Banbutso sozo dedim. Ne olduğunu bilmiyorum cool geldi
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
nifaka
Favori Anime: Naruto

Onmyöton tabiki de. Zaten kelime anlamına naruto wikidende bakarsanız The Yin–Yang Release (陰陽遁, Onmyōton) görürsünüz ki Ying-Yang gücünü anlatmayı gerek görmüyorum :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Harem no jutsudur.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bu çok göreceli neye göre güç, hasar olarak mı ?!?, yapan kişinin bu jutsuyu yapabilme adına ulaştığı ustalık seviyesi mi ? Nadir liğimi ?! Neye göre güç
Hashirama-Madara-Rikudou 3 lüsünden biri olmadığın müddetçe en kral jutsunda olsa İtachi diye biri gelir sana İzanami yapar ya da Sennin Jiraiya diye biri gelir Gama Rinshô yapar ya da Ya da Minato Namikaze diye biri gelir seni mühür manyağı yapar 7 sefer tahahütlü, iadesiz bir zarfa dönersin üstün başın pul pul mühür :D :D

Yani masif bir güç ise sanırım Juubi'nin Bijuu Daması ya da Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju

Açıkcası manga bitmeye yakın ve bence Minato, Hashirama, Naruto, Sasuke, Kakashi, Madara, Orochimaru gibi bir kaç kişi benim tahminim piyasaya yeni bit şeyler sürecekler.. Malum bir de Rikudou'nun gözükmesi ya da Naruto'ya nakil olması söz konusu...Daha çok jutsu çıkar yani...

Açıkcası One Piece'de en iyi meyve hangisidir ve en iyi saldırı ya da savunma kime aittir dersen beş ağaı iki yukarı herkes 4-5 isimde karar kılacaktır en az ama Naruto'da ki güç dağılımı ve bu jutsu denen olay çok farklı... En kral ninja olsan insan isen ve ölümcül bir tekniğe maruz kaldıysan fiziki ya da mental olarak gçüyorsun hocam (Madara hariç :D ) ... Bu sebeple en güçlü jutsu bilemedim neye göre.... Direk hasar ya da güçden bahsediliyor olsa Koto Amatsukami falan konmazdı sanırım... En etkili Jutsu sorulmuş gibi geldi bana e bunun cevabı da kullanıcı kim ve neye karşı kullanıyor sorularında yatıyor..

Dediğim gibi manga sonlara geliyor, über teknikler çıkıyor şimdilik hem Madara tarafından çıksa da sıra tekrar bizim naruto ve saz arkadaşlarına gelir ve onlarda yapacağını yapar :)

Açıkcası kararsızım ama Rinnie Tensei ile Edo-Tensei'nin faydası bambaşka çünkü bir jutsu ile senin yerine daha başka binbir çeşit jutsu yapabilecek binbir çeşit adam çağırıyorsun (Rinnie Tensei'de gelenler canlı ve hür iradeli ama yine de benzer bi güç)

Orochimaru'dan über bir teknik bekliyorum kendi icadı olan en iyi tekniği o 8 başlı beyaz yılan yaratığı değildir sanırım. Edo ise Tobirama'dan gelme (ulan kishi).. Bir de minato'nun 131987 kere söylediği şu çok über ve çok gizli jutsuyu bi göreydik iyiydi :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Narutonun Talk No Jutsu.

Gerisi hikaye.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Bu konu çok daha önce açıldı ama şimdi aramaya üşendim sittir et dedim. Birisi zaten aha açılmıştı diye linkler o zaman kapatırım :D
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Narutonun Talk No Jutsu.

Gerisi hikaye.
Unknown yazdı:Hisli Rasengan.
Naruto sahip olduğu TnJ'yi Rasengan'a element şeklinde ekliyor ve Rasengan'ı hislendiriyor.
Karşısında Juubi bile duramıyor.
Beklediğim cevaplar hemen hemen beklediğim kişilerden geldi :D :D ... Mevlam da sizi güldürsün adostlar :)
TnJ Run The World :D
Resim
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Monk yazdı:Bu konu çok daha önce açıldı ama şimdi aramaya üşendim sittir et dedim. Birisi zaten aha açılmıştı diye linkler o zaman kapatırım :D
Hacı bana sordu ben de güncelle dedim eski konuyu kitlerim diye ve kitledim şimdi güncel jutsular falan olsun burdan devam edelim. :)
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Unknown yazdı:Hisli Rasengan.
Naruto sahip olduğu TnJ'yi Rasengan'a element şeklinde ekliyor ve Rasengan'ı hislendiriyor.
Karşısında Juubi bile duramıyor.
Sorma sorma, Pain reyiz o hisli rasengandan tek yedi. :lol: Adam Kyuubi'nin saldırılarını durduruyordu. Hatta Kyuubi'den 1-2 tanede yumruk yemişti adama bişey olmamıştı. İşin özü yetişkin bir Kishimoto ayda 143 kez sıçabilir. Bu arada Shinra Tensei dedim. Etki alanı Madara'nın meteorundan baya büyüktü.
En son _[Emre]_ tarafından 10 Oca 2014 18:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Naruto Anketler” sayfasına dön