Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Gamer - Tanıtım

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Son çıkan bölüm baya komikti. Bizim eleman sonunda kızıl kafalıyı eve atmayı başardı. :lol:

Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

_[Emre]_ yazdı:Son çıkan bölüm baya komikti. Bizim eleman sonunda kızıl kafalıyı eve atmayı başardı. :lol:

Resim
Amk malı onca şeyden sonra tamamen olayın içine etti :laugh:
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Güzel bir manhwa. Hızla güncele geldim. Ana karakterin "Gamer" özelliği çok sağlam. Potansiyeli yüksek bir seri.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Resim

The Gamer (더 게이머)

Yayın Tarihi:
5 Eylül 2013 -

Yazar/Çizer:
Sung Sang-Young

Tür:
Aksiyon, Macera, Komedi, Drama, Kurgu, Dövüş Sanatları, Gizem, Okul Hayatı, Shounen, Doğa Üstü Güçler

Bölüm Sayısı:
44+

Durumu:
Devam Ediyor

TANITIM
Normal bir hayat süren ve lise çağında olan Han Jae-Han’ın dünyası bir anda, kazandığı bir güçle rpg oyuna dönüştü. Artık kendisinin ve diğer herkesin kafasının üstünde isimleri ve seviyelerini görüyordu. Kendi statü ekranı vardı. Hayatı, sorumlulukları, hatta ödevleri dahi görev olmuş ve o görevleri yapınca tecrübe kazanıp seviye atlıyordu. Kendisi oyun hayatına sahip olan bildiği tek insandı. Peki bunun gibi değişik güçlere sahip olan başka insanlar var mıydı? Jae-Han’ın gücünün kaynağının ve bu gücü nasıl kullanacağını öğrenmesinin macerasına siz de katılmak istemez misiniz?
[thumbnail=center]http://1.bp.blogspot.com/-3um6m-f1C48/U ... 88880f.jpg[/thumbnail]
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Tanıtım için teşekkürler. Çok standart bir senaryosu var anlaşılan ama şu Tür başlığına bakınca içeriği çok doluymuş gibi...Belki bakarım bir ara...
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Nays.
Hem adini daha onceden duymustum, hem icerigi bol, hem de bu tarz konular ilgi cekici. SAO, Log Horizon tarzi serilere de sirf buna benzer konusu oldugu icin basladim ve izledim. Ancak bunu gercek hayat ile daha cok birlestirmisler sanirsam oyun direk dunyada geciyor. Ilgi cekici, bakacagim.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
uchihagaeshi
Favori Manga: Naruto, D-Grayman, The Gamer
Favori Anime: Naruto, D-Grayman, Fullmetal Alchemist Brotherhood

Dün başladım. Hoşuma gitti, başı sıkıcı biraz ama hangisi başta sıkıcı değildi ki? Neyse takip edicem bir süre bakalım nasıl bir hikayesi olacak.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
belalinaruto
Favori Manga: NARUTO HSD Kenichi
Favori Anime: naruto

En ucu aciq güc verilmiş baş karakter. Herkese öneririm.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Şu an günceldeyim. Güncele gelene kadar gerçekten keyifle okuyordum ama güncele geldikten sonra haftalik takip etmek pek tat vermiyor. Belki cocuk cok gelismis olsa boyle 300lu bolumlerde olsaydi o tadi yakalayabilirdim ama suan zor oluyor.
Takip ettiği manga sayisi fazla olanlara pek onermem ama 10 üzerinden 7.5 veririm bu webtoon a.
Daishinkan
Favori Manga: One piece
Favori Anime: Shingeki no kyojin

biraz sonra baslicam ikinci weptoonum olacak ilki tog du. konusu guzel duruyor bakalim

“The Gamer” sayfasına dön