Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Gamer - Güncel Tartışma

Kullanıcı avatarı
Jyu Viole Grace
Favori Manga: Tower Of God, Bleach,Naruto,Freezing,Kİngdom, Assassination the Classroom,Noragami
Favori Anime: Naruto

Çok güzeldi bölüm yanlız.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Trafalgar_Law yazdı:Serinin konusu ne kadar ilgi çekici ise çizimleride 100 kat rezil. Bazen çizimlerinden dolayı bölümleri okumak gelmiyor içimden.
Hacı sen çok yanlış gelmişsin. Webtoon'da iyi çizim beklemek, manga gibi zor bir şey. Bir benzetme yapacaktım da, vazgeçtim. :laugh:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Jyu Viole Grace
Favori Manga: Tower Of God, Bleach,Naruto,Freezing,Kİngdom, Assassination the Classroom,Noragami

Aslında bu webtoon un çizimleri kendi klasmanı içinde gayet başarılı
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Ben de öyle düşünüyorum. Çizimleri gayet iyi yani. Ne bekliyor arkadaş, onu da anlamadım. :laugh:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Jyu Viole Grace

Bende ilk webtoona başladığımda garipsemiştim. Ister istemez kara kalem olan manga ile kıyaslıyorsun. Hele ki bu webtoon tower of god ile Yanyana koysan şaheser sayılabilir.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

3-4 haftadır bakmadığım seriye heyecanla girip sadece bir bölüm okuyabilmek. (5 hafta ara vermiş. :lol: )
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

_[Emre]_ yazdı:3-4 haftadır bakmadığım seriye heyecanla girip sadece bir bölüm okuyabilmek. (5 hafta ara vermiş. [emoji38] )
Seni Suki tte ii na yo okumaya davet ediyorum.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Anime: Medaka Box

teddybear01 yazdı:
_[Emre]_ yazdı:3-4 haftadır bakmadığım seriye heyecanla girip sadece bir bölüm okuyabilmek. (5 hafta ara vermiş. [emoji38] )
Seni Suki tte ii na yo okumaya davet ediyorum.
Animesini bitireli 1 yıl falan oluyor. Sürekli aynı seyirde gideceğini düşündüğüm için mangasına geçmemiştim. Sen söyleyince merak ettim bi bakarım.
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Umarım yazarın 86,5'te boş muhabbet yapmamıştır. Seri harbiden hızlanırsa çok daha eğlenceli hale gelir. 2.sezonun hayırlara vesile olmasını diliyorum :kiss: :kiss:
Kullanıcı avatarı
^o-g_u-z^

“The Gamer” sayfasına dön