Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Gamer - Güncel Tartışma

Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Tanıtım başlığına spoiler vermemek için rahatça konuşulacak bir başlık açayım dedim. Çok fazla takip edeni olmadığından güncelleri buradan konuşuruz diye düşünüyorum.
The Gamer 50
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

The Gamer 52[/size]

Bu herif çok hızlı ve çok yönlü gelişiyo bu günlerde. Hani the gamer gücü de bi yere kadar :/
Herif kızla çıkarken bile ability kastı. Kanasusamışlık hissediyo :lol:
Esas aksiyona geçiş zamanlarını merakla bekliyorum şahsen

Son olarak
50 milyon won mu? Vay anam vay. Biz boşuna okuyoz mk :/
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
eXo ZEAL
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Han çok hızlı güçleniyor, The Gamer özelliği çok müthiş bir şey. MMORPG oynayasım geldi adam yüzünden. Ancak tekniklerinin de başlangıç düzeyinde olduğunu unutmamak lazım. Çok zorlu rakiplerinin olacağı kesin sahaya indiğinde.
"Hiçbir canlı kendisinden daha yüce bir varlığa inanç duymadan ve itaat etmeden yaşamını sürdüremez. İnanç duyanlar bu yükten kurtulmak adına kendilerinden daha güçlü kişileri ararlar ve buna karşılık, bunu aradıkları o kişiler de inanç duyabilecekleri daha da güçlü kişileri ararlar. Ve işte krallar böyle doğar… Ve işte Tanrılar böyle doğar." Aizen Sousuke --
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

50,000,000.00 KRW = 106,275.32 TRY (106 bin 275 tl 32 kuruş) :ohmy:

Adam olmadık yerde güçleniyo :D Çok büyük potansiyele sahip bi ana karakterimiz var . Ve şu heyecanlı kısımlar yaklaşıyor gibi. Şuan fırtına önceki sessizlik yaşanıyor. Bakalım nasıl dövüşler bekliyo bizi B)
Kullanıcı avatarı
Trafalgar_Law
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Giant Killing, One Outs

Seriyi haftalık takip ediyorum baya iyi bir seri. Ancak benim bu bölümde kafama takılan bırşey vardı. Bizim elemanın oyuncu gücünden başkalındadamı var. Kızın konuşmasından öyle bir anlam çıkıyor.

Ayrıca zekasını 130 yapınca psikokinezi gücü açtı eleman ama hiç üzerinde durulmadı o günden sonra. Türkçeye telekinezi diye çevrilmiş. Aslında ikisi farklı şeyler. Telekinezi heroes dizisindeki Sylar'ın gücüyken psikokinezi şişko polis Matt'in gücü oluyor. Yani insanların düsüncelerini okuyabilip manipule edebiliyorsun. Bu güç bence simdiye kadar edindiği en büyük güç.
Resim
Kullanıcı avatarı
Okan.
Favori Manga: OP,Toriko,The Gamer,DB,One Punch-Man
Favori Anime: HxH,JoJo

52.bölümle chunbu tekniğinin pasif bonuslarının %80 olması lazım yani elemanın zekası bufflar ile 200'lerde bişey oluyor :D.Fiziksel olarak ise Sun-Il'e yakın statları oldu.
Trafalgar_Law yazdı:Seriyi haftalık takip ediyorum baya iyi bir seri. Ancak benim bu bölümde kafama takılan bırşey vardı. Bizim elemanın oyuncu gücünden başkalındadamı var. Kızın konuşmasından öyle bir anlam çıkıyor.

Ayrıca zekasını 130 yapınca psikokinezi gücü açtı eleman ama hiç üzerinde durulmadı o günden sonra. Türkçeye telekinezi diye çevrilmiş. Aslında ikisi farklı şeyler. Telekinezi heroes dizisindeki Sylar'ın gücüyken psikokinezi şişko polis Matt'in gücü oluyor. Yani insanların düsüncelerini okuyabilip manipule edebiliyorsun. Bu güç bence simdiye kadar edindiği en büyük güç.
Önceki bölümlerde Jee-Han'ı Abyss'ın websitesine koyduklarını gördük ordan öğrenmiş olabilirler.Psikokinezi direk psişik güç diye biliyorum yani hem telekinezi hemde telepati kullanabilir.
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

The Gamer 58

Son iki sayıdır kahramanımızın başı belada. Olaylar ilginçleşmeye ve güzelleşmeye başladı. Han Jee-Han uzun süren eğitimlerine rağmen gördüğümüz üzere hala pek de güçlü durumda değil. Buna karşın çok güçsüz de sayılmaz. Seri, uzun bir aradan sonra hareketlenmeye başladı.
En son Loki tarafından 11 Eki 2014 07:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran

Seri sonunda aksiyona geçmeye başladı, zannetmiyorum o büyücü ordusu fizyonlu devi yeneceğini ama bizim şu diģer ikiliye mana toplamak için vakit verecektir.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Loki
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

memoww yazdı:Seri sonunda aksiyona geçmeye başladı, zannetmiyorum o büyücü ordusu fizyonlu devi yeneceğini ama bizim şu diģer ikiliye mana toplamak için vakit verecektir.
Bariyer'in içinde mana toplanmıyormuş, ayrıca kaçış da en az 1 saat saldırı olmadan imkansızmış: Adamlar tüm yatırımlarını bu özel bariyere yapmışlar. Mana toplayamadan da bu dev golemle çarpışamazlar. Şu durumda tüm olay kahramanımıza kalıyor. Cadı, Golem'i ve üstündeki kara büyücüleri oyalarken kahramanımız da leveli düşük olduğu için saldırılarıyla level atladıkça manası yerine gelebilir. Tabi ondan önce Cadı ve yardımcısıyla işbirliği yapması lazım.
Kullanıcı avatarı
Loki
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone