Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The God of High School - Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

[thumbnail=center]http://fc05.deviantart.net/fs70/i/2013/ ... 5snf9u.jpg[/thumbnail]
The God of Highschool (갓 오브 하이스쿨)

Yayın Tarihi:
8 Nisan 2011 -

Yazar/Çizer:
Park Yong-je

Tür:
Aksiyon, Komedi, Drama, Kurgu, Dövüş Sanatları, Shounen, Doğa Üstü Güçler

Bölüm Sayısı:
166+

Durumu:
Devam Ediyor

TANITIM

Bir yanda dünya üzerinde ki bir adanın yarısından fazlası bilinmeyen bir şekilde bir elin üstüne basılması gibi yok olurken, diğer yandan gizemli bir organizasyon dünyanın her bir yanında ki yetenekli dövüşçülere düzenlenecek olan turnuvaya girebilmeleri için davetiye dağıtıyor. Turnuvayı kazanan “The God of Highschool” ünvanına sahip olacak ve de istediği her hangi bir dilek gerçekleşecek. Her dileği gerçekleştireceğim diyebilen bu örgütün güç seviyesi ne? Bunun da öncesinde bu turnuvayı düzenleme amacı ne? 3 biribirinden farklı hayatlar yaşayan ana karakterin de tanıtımıyla başlayan ve sonrasında bu 3 karakterin turnuva başlarken yollarının kesişmesi ve aralarında ki sıkı arkadaşlık bağını konu alan webtoon’umuz dövüş ve doğa üstü güçleri sevenlerin merakını çekecek nitelikte...
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/nYGlag.jpg[/thumbnail]
...................................................................................................................................................................................... Evet sevgili gençler ve genç kalanlar, yeni manwhamız bu.. Kısaca anlatıcak olursak:

Konuyu tam anlayabilmiş değilim açıkçası..

Ana karakterimizin adı Jin-Mo-Ri, bu eleman tipik manga(manwha) anakarakterleri gibi 17 yaşında körpecik bi genç..
Ana karakterin yanında bir kız birde erkek olmak üzere 2 önemli karakterimizde var ki bu üçlü bir grup oluşturuyor.. Grup demişken yanlış anlamayın a.q. Elemanlar turnuvada dövüşüyor.. Karakterlerin isimleri aklımda değil,(malum kore isimleri bi cins oluyor) bulmakta zamanımı alacağı için uğraşamıycam..

Bu elemanlar bir tür okula mı desem bilemedim çünkü sürekli bi turnuvanın içindeler.. Tabi öyle her el-kol sallayan bu turnuvaya giremiyorum. Bu vatandaşlar özel olarak davet ediliyorlar..

Bunun dışında ana karakterin dövüş stili bir tür Taekwon-do..
Diğer erkek karakter Karateci
Ve bayan karakterimizde Kılıç Ustası..

Haliyle dövüşler ve dövüşçüler pek normal değil.. 2 tür dövüş yeteneğine sahip bu elemanlar.. Biri fiziksel güç, diğeride ability power(yetenek gücü desem yanlış olmaz sanırım) Ana karakterimizin ability sıfır, kaba kuvvetle ağız burun giriyor..

Tabi bu turnuvaların arkasında bazı elemanlar var, onun dışında gizli bir tarikat(örgüt) tarzı bi oluşum daha var bunlar beraber mi çalışıyor; yoksa ayrı mı tam çözemedim..

Şahsen çizimleri ve dövüş sahneleri benim hoşuma gitti.. Bu ability power işi biraz acayip ve insanlar enteresan yetenekler sergileyebiliyorlar ama seri benim hoşuma gitti açıkçası..

Sizede tavsiye ederim..
Serinin Birkaç Çizimi
► Spoiler Göster
[/align]
En son memoww tarafından 15 Tem 2014 17:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Konu Birleştirme
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Bayadır güncel takip ediyorum. Dövüş çizimleri çok kaliteli anime izliyormuş hissi veriyor. Ailelerinin mottosu ise çok iyi :D
Resim
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

[thumbnail=center]http://fc05.deviantart.net/fs70/i/2013/ ... 5snf9u.jpg[/thumbnail]
The God of Highschool (갓 오브 하이스쿨)

Yayın Tarihi:
8 Nisan 2011 -

Yazar/Çizer:
Park Yong-je

Tür:
Aksiyon, Komedi, Drama, Kurgu, Dövüş Sanatları, Shounen, Doğa Üstü Güçler

Bölüm Sayısı:
166+

Durumu:
Devam Ediyor

TANITIM

Bir yanda dünya üzerinde ki bir adanın yarısından fazlası bilinmeyen bir şekilde bir elin üstüne basılması gibi yok olurken, diğer yandan gizemli bir organizasyon dünyanın her bir yanında ki yetenekli dövüşçülere düzenlenecek olan turnuvaya girebilmeleri için davetiye dağıtıyor. Turnuvayı kazanan “The God of Highschool” ünvanına sahip olacak ve de istediği her hangi bir dilek gerçekleşecek. Her dileği gerçekleştireceğim diyebilen bu örgütün güç seviyesi ne? Bunun da öncesinde bu turnuvayı düzenleme amacı ne? 3 biribirinden farklı hayatlar yaşayan ana karakterin de tanıtımıyla başlayan ve sonrasında bu 3 karakterin turnuva başlarken yollarının kesişmesi ve aralarında ki sıkı arkadaşlık bağını konu alan webtoon’umuz dövüş ve doğa üstü güçleri sevenlerin merakını çekecek nitelikte...
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/nYGlag.jpg[/thumbnail]
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Takip ettiğim bir başka cartoon. Ayrıca bu konuyu daha önceden 3nokta ve ben açmıştık.:D Yani sen 3. oluyosun. :silly:

Edit: Kendi açtığım konuyu bulamadım.:D 3noktanın ki burada.
manga-tanitimlari/the-god-of-high-school-t2405.html

ayrıca gamerın tanıtımıda varmış.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

► Spoiler Göster
Edit: mesajda farketmeden spoiler vermişim , düzenledim.
En son ansatsuken tarafından 13 Tem 2014 00:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran

ansatsuken yazdı:Seri 1. sezondan sonra tamamen farklı bir boyut kazandı. Hiç beklemiyordum.
Webtoona aniden başka boyutlar , evrenler eklendi. Yavaş yavaş 9 kral ortaya çıkmaya başladı.
Herşey bir yana bu rahiplerin kral dediği şahsiyet kim çok merak ediyorum. Güncelden bir kaç bölüm gerideyim , belki gösterilmiştir ama kim bu kral yaw :)
Anlaşılmayacakta olsa spoilerlar verilmiş bundan sonra dikkat edersin tanıtım ya hacı. Ben sana özelden atim. Güncel konuları da açılacak. Beraber orda detaylıcak ya da varsa bölüme eklenecek. Orada güzelce tartışırız :)
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Turnuva kendine cekti acikcasi.
Turnuva olumca ben nedense daha cok seviyorum Naruto'da Chuunin sinavi ya da HxH'da Gok Kubbe Arenasi/Avci Sinavi gibi. Daha bi ilgi cekici geliyorlar bana. Bu yonden beni cektiginicin bakacagim bir seri.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

En son 85.bölümü okudum. Konusu ilgi çekici, kendini okutuyor. Zaten dövüş üzerine kurulu olduğundan çok güzel dövüşler görebiliyoruz. Ana karakterin de çok güçlü olması iyi olmuş, iyi çocuk.Dövüş sanatlarına ilgisi olanların okuması gerekir.

Bu arada seriyi çeviren grup kapandı. Başka bir grup tarafından alındı mı yoksa şuan boşta mı? :whistle:
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god

nara_fkd yazdı:En son 85.bölümü okudum. Konusu ilgi çekici, kendini okutuyor. Zaten dövüş üzerine kurulu olduğundan çok güzel dövüşler görebiliyoruz. Ana karakterin de çok güçlü olması iyi olmuş, iyi çocuk.Dövüş sanatlarına ilgisi olanların okuması gerekir.

Bu arada seriyi çeviren grup kapandı. Başka bir grup tarafından alındı mı yoksa şuan boşta mı? :whistle:
fatality devraldı diye biliyorum.

“The God of Highschool” sayfasına dön