Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Competitive Pokemon Tartışma

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sıtede competitive levelde oynayan (ya da gecmis nesillerde oynamis) ben haric iki kisi taniyorum yalniz aranizda meraki olan, tartismak isteyen olursa diye konusunu aciyorum.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

NEreden nasıl oynuyorsunuz bu oyunu lol
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Todomeda yazdı: 27 May 2018 02:28 NEreden nasıl oynuyorsunuz bu oyunu lol
Ya oyun icinde oynarsin ya da battle simulatorleri var ve en yaygini pokemonshowdown.
https://play.pokemonshowdown.com/

Sag kosede random battle (ilk one cikan) yere tikladiginda degisik dovus turleri gozukecektir. Bunlara genelde tier deniliyor single battle ise.
Team builder kisminda 6 pokemonunu, itemini, movesetini, ev dagitimini ve dogalarini (nature) yaptiktan sonra takimin hazir oluyor ama once hangi tierde oynamak istedigini sececeksin.
OU 1vs1de en yaygin tierdir yalniz ben fazla competitive bilgisi olmayanlara random battle oynamalarini oneriyorum. Random battle sana random 6 pokemon veriyor ve bunlarla kazanmaya calisiyorsun. Oynadikca deneyimin arttikca hem pokemonlari hem de saldirilari tanimis oluyorsun.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Öyle arada bakıyorum ama çok iyi bildiğim söylenemez turnuva gibi bir şey yapsak eğlenceli olabilir.

“Pokemon” sayfasına dön