Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Pokemon Serisi

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Son of Sparda yazdı:
Konu Dışı
► Spoiler Göster
Pokemon tanrısının bilgeliği karşısında ezildim :lol:
Deli gibi araştırdım tüm mekanikleri. :D
3. nesil oyunlarının (Fire Red, Leaf Green, Ruby, Sapphire ve Emerald) mekaniklerini ezbere biliyorum şuan ama sonraki nesilleri bir türlü oynama şansım olmadı ama onları da bir yere kadar araştırıp okudum. Telefonum kaldırmıyor ds oyunlarını, bilgisayarda da oynamak hoşuma gitmiyor. Nintendo 3ds konsolu aldım, eğer ileride param olursa eski oyunları da alıp oynayacağım. :laugh:
Kullanıcı avatarı
the soul of sky
Favori Manga: op-naruto-bleach-sun ken rock-noblesse-beelzebub-deadman wonderland
fma:brotherhood-TOG
Favori Anime: hunter x hunter 2011-op-natsume yuujinchou-kino no tabi-mushishi
one outs-gintama

ugur_tatli yazdı:
Son of Sparda yazdı:
the soul of sky yazdı:Fire red ve life green'i oynadım.Benim elimde pokemon gold un cd si var fi tarihinden kalma :lol: ama yanılmıyorsam o silver in devamı gibi bişeymiş önce silverı oynamalı mıyım? :unsure:
Gold-Silver Black-White X-Y hepsi birlikte çıkıyor.
Birkaç ufak değişiklik dışında konuları olsun diğer şeyler olsun hepsi aynı.
Kafana göre seç birini.

Gold ile silverın farkının birinde lugia birinde de dinazordan bozma bir kuşun olması lazım.
Sadece tek bir pokemon değişiyor anlayacağın.
Yok panpa. Gold ve Silver Gameboy Color oyunları. Onların remake versiyonları. Heart Gold ve Soul Silver, nintendo ds oyunu ikisi de. Ben remake versiyonlarını oynamasını öneririm.

Birlikte çalışan oyunlar;
Fire Red, Leaf Green ve Emerald (Bunların üçü de Gameboy Advance oyunu ve üçüncü nesil.)

Heart Gold, Soul Silver, Diamond, Pearl, Platinum, Black, White, Black 2, White 2 (Bunların hepsi Nintendo ds oyunu. 4 ve 5. nesil pokemonlardan oluşuyorlar. Aralarında uyumlu hepsi.)

X ve Y ise hiçbiriyle uyumlu değil. 6. nesil ve Nintendo 3ds oyunuları. Yalnız Pokebank denilen bir sistem geliştirdiler. Bu uygulama sayesinde Ds oyunlarındaki tüm pokemonlarınızı Pokebank'a yerleştirip ardından X ve Y oyunlarınıza atabilirsiniz. Event yaşanıyor şuanda. 1 ay olmadı daha ama yakın zamanda event bitecek. O süreye kadar Pokemon X ya da Y ile Pokebank'ı kullanabilirseniz size 10 level Celebi verecekler. Ben konsolu almayı başardım ama parasızlıktan hala satın alamadım oyunu. :unsure:

Edit: En önemli şeyi demeyi unuttum. Oynama sırasını.

1) Fire Red & Leaf Green
2) Heart Gold, Soul Silver
3) Ruby & Sapphire & Emerald (Emerald Ruby ve Sapphire'nin gelişmiş halidir, oynayacaksanız onu oynayın.)
4) Diamond & Pearl & Plantinum
5) Black & White
6) Black 2 & White 2
7) X & Y
Saolun yardım ettiğiniz için.Ben en iyisi gold'dan devam edeyim sonrasına bakarım artık. :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Pokemon Y'yi aldım sonunda, oynuyorum. Adımı seçene kadar anam ağladı, Pinco sağ olsun seçtim bir tane. Zebra. :evil:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Eğer bir yerden nintendo 3ds alabilirseniz kesinlikle alın bu oyunu. Oyunun parası (31€ ve 46€ arası değişiyor fiyatı ve kargo parasını (kaç para tutar bir fikrim yok) verirseniz ben buradan alıp atarım hatta daha ucuza gelir. Yaklaşık 20 saat oynadım sanırım aldığım günden beri, gerçekten harika bir iş çıkartmışlar, helal olsun.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

ugur_tatli yazdı:Eğer bir yerden nintendo 3ds alabilirseniz kesinlikle alın bu oyunu. Oyunun parası (31€ ve 46€ arası değişiyor fiyatı ve kargo parasını (kaç para tutar bir fikrim yok) verirseniz ben buradan alıp atarım hatta daha ucuza gelir. Yaklaşık 20 saat oynadım sanırım aldığım günden beri, gerçekten harika bir iş çıkartmışlar, helal olsun.
Herkes övüyor, herkes övüyor :pinch:
Neyse ya, artık 3-4 seneye 3ds emülatörü çıkar bizde o zaman oynarız :lol:
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Son of Sparda yazdı:Herkes övüyor, herkes övüyor :pinch:
Neyse ya, artık 3-4 seneye 3ds emülatörü çıkar bizde o zaman oynarız :lol:
3DS ve Pokemon Y-X'i bir arada satanlara denk gelirsen alabilirsin aslında. Ben şu anda onun peşindeyim ama pek denk gelmiyor. Gelen de saçma sapan paralar istiyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
the soul of sky
Favori Manga: op-naruto-bleach-sun ken rock-noblesse-beelzebub-deadman wonderland
one outs-gintama

Googlr maps harika bir 1 nisan oyunu yapmış yumulun :lol: (sahte değil şu an ciddi ciddi oynuyorum :cheer: )
http://www.webrazzi.com/2014/04/01/goog ... an-sakasi/
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

the soul of sky yazdı:Googlr maps harika bir 1 nisan oyunu yapmış yumulun :lol: (sahte değil şu an ciddi ciddi oynuyorum :cheer: )
Harbiden bunu oynayabiliyor muyuz şuan? :blink:
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
the soul of sky
one outs-gintama

Lycille yazdı:
the soul of sky yazdı:Googlr maps harika bir 1 nisan oyunu yapmış yumulun :lol: (sahte değil şu an ciddi ciddi oynuyorum :cheer: )
Şu an oynuyorum. :laugh: Haritalar uygulamasını güncelleştirmen yeterli.Sonra aradan start butonuna basıp başlıyorsun.
Edit:videodaki gibi pek bir espirisi yok ama sanırım gerçekten yanına gitmen gerek :pinch: ama bu kadarı bile yeter. :laugh:
Edit:10 oldu bile. B)
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

the soul of sky yazdı:
Lycille yazdı:
Şu an oynuyorum. :laugh: Haritalar uygulamasını güncelleştirmen yeterli.Sonra aradan start butonuna basıp başlıyorsun.
Edit:videodaki gibi pek bir espirisi yok ama sanırım gerçekten yanına gitmen gerek :pinch: ama bu kadarı bile yeter. :laugh:
Edit:10 oldu bile. B)
Beni mi kekliyorsun yoksa ben mi bulamadım oyunu? :lol:
Harbiden bulamadım.

Edit: Oynuyorum. B)
Edit2: Oynayamıyormuşum.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."

“Pokemon” sayfasına dön