Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Pokemon Serisi

rathalos
Favori Anime: Değişir

Beyler bende eski pokemonculardanım platine kadar çıkan neredeyse tüm serileri oynadım(blue,red,gold,crystal,sapphire,emerald,fire red,s.silver,diamon,platinum)fakat şu son çıkana bakmadım fakat o nesilin pokemonları,mekanları fln hiç güzel gözükmedi.Sizce o white/black serisine başlayayım mı?

Bu arada o kadar pokemon oyunu oynadım fakat o kadar seri arasında ilk çıkan gold kadar zevkli olan bence yoktur.Sizde de durum aynı mı?
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sonunda Pokemon X ve Y çıktılar. Geçen cumartesi günü İtalya'ya geldi burada, arkadaşlarımdan bazıları teneffüste oynuyorlar. İnternette izlediğim walktrought videolarına göre diyebilirim ki gerçekten harika bir iş çıkartmışlar. Şuan maddi durumum iyi olmasa da yakında taksitle bir Nintendo 2ds ve Pokemon Y (Mega Mewtwo Y kesinlikle daha güçlü) alacağım.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

X ve y hiçte fena olmayacak sanki pokemon orgins bunda etkili oldu ama. Z de büyük ihtimal sonradan çıkar.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

redstak yazdı:X ve y hiçte fena olmayacak sanki pokemon orgins bunda etkili oldu ama. Z de büyük ihtimal sonradan çıkar.
Z bir seneden önce çıkmaz ama benim anlamadığım bir nokta var. Bu Zygarde denen pokemonun total base statı 600 ki oyunun diğer iki efsanesi olan Xerneas ve Yveltal'ın total base statları 680. (Kesin olmamakla beraber stat değerleri bunlar, pokemondb'nin yalancısıyım.) Neden böyle bir güç farkı olduğunu anlamadım şahsen.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

ugur_tatli yazdı:
redstak yazdı:X ve y hiçte fena olmayacak sanki pokemon orgins bunda etkili oldu ama. Z de büyük ihtimal sonradan çıkar.
Z bir seneden önce çıkmaz ama benim anlamadığım bir nokta var. Bu Zygarde denen pokemonun total base statı 600 ki oyunun diğer iki efsanesi olan Xerneas ve Yveltal'ın total base statları 680. (Kesin olmamakla beraber stat değerleri bunlar, pokemondb'nin yalancısıyım.) Neden böyle bir güç farkı olduğunu anlamadım şahsen.
Black & White tarzı birşey olur bence,Kyurem gibi bir role sahip olabilir,X ve Y standarttır,Z ise farklılık için buradadır.Über müber birşeyler olur Zygarde'ye,öne çıkar bir şekilde.Çok duygusal yaklaştım olaya,gece gece kendimden korktum.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Görünce dayanamadım. :laugh:
Resim

Bunun dışında bir kaç bilgilendirme yapmak istemiyorum. Minecraft oyuncuları, eğer pokemon ve minecraft'ı beraber oynamak istiyorsanız çok iyi bir mod var. Pixelmon.

Oyun sürekli geliştiriliyor, yeni özellikler ve pokemonlar ekleniyor, buglar gideriliyor. Benim çok hoşuma gitti bir minecraft oyuncusu olarak.
Ayrıntılı bilgiyi bu siteden öğrenebilirsiniz.
http://pixelmonmod.com/blog/
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

ugur_tatli yazdı:Görünce dayanamadım. :laugh:
Resim

Bunun dışında bir kaç bilgilendirme yapmak istemiyorum. Minecraft oyuncuları, eğer pokemon ve minecraft'ı beraber oynamak istiyorsanız çok iyi bir mod var. Pixelmon.

Oyun sürekli geliştiriliyor, yeni özellikler ve pokemonlar ekleniyor, buglar gideriliyor. Benim çok hoşuma gitti bir minecraft oyuncusu olarak.
Ayrıntılı bilgiyi bu siteden öğrenebilirsiniz.
http://pixelmonmod.com/blog/
Bir ilerleyişi var mı peki RPG şeklinde?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@Sae
RPG gibi bir şey değil. Pokemon yakalıyorsun, geliştiriyorsun. Efsane bulabiliyorsun. Madencilik yapıp poketopu yapıyorsun, bir bitki var o da gerekiyor poketop yapmak için. Multiplayer şeklinde de oynayabiliyorsun arkadaşlarınla. Trade ve savaş yapabiliyorsun arkadaşınla ayrıca. Boss pokemonlar spawnlanıyorlar bazen, onları yenince sana itemler veiyor. Çok sağlam bir mod.

Dipnot: Pokemon oyunundaki teknikler Pixelmon'da da geçerli. İVler ve EVler olsun, pokemonun doğası ve cinsiyeti olsun Pixelmonda da var.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Konu Dışı
İşi gücü bıraktım Eevee ile ditto çiftleştirip eevolution yapıyorum.Pokedex Allah belanı versin.
Gen 2 hiç sarmıyor beyler,Nokia x2 ile en fazla Crystal oynanıyor.Adam akıllı bir telefonum olaydı da Emerald'da Gardevoir'ümü kasaydım.

Şu anda Crystal ekibim

--Mewtwo Lv-92
--Tyranitar Lv-86
--Arcanine Lv-67
--Zapdos Lv-88
--Suicune Lv-52
--Boş kontenjan.Bitmiş oyunda God Mode takılıyorum zaten,arada Machamp kasıyorum,çoğunlukla yumurta ve evrimleştirme için kullanıyorum 6. slotu.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Dün ikinci el bir nintendo 3ds konsol almayı başardım. Yakında elime para geçerse Pokemon Y'yi alıp oynamaya başlayacağım. :laugh:
► Spoiler Göster

“Pokemon” sayfasına dön