Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Soru Cevap Bölümü

Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

ThePumpkin yazdı:http://turkcecizgiroman.blogspot.com.tr ... lk-16.html Buradan okuyabilirsin.
saol paşam.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

the soul of sky yazdı:Galaksinin koruyucularının çizgi romanını bulabileceğim bir site var mı?
http://tcctakimi.blogspot.com.tr/1996/0 ... 952Kfl_vBY
http://tcctakimi.blogspot.com.tr/2000/0 ... 952O_l_vBY

Bir de, bu sitede film öncesi için çıkan 2 seri daha var. Bunlar dışında var mı, bilmiyorum.
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

Selam a dostlar, bir sorum var, yeşil fenerler arasında Süperman'e denk biri varmı? Varsa kim? Yoksa en yakın kim var?
Resim
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Z.K yazdı:Selam a dostlar, bir sorum var, yeşil fenerler arasında Süperman'e denk biri varmı? Varsa kim? Yoksa en yakın kim var?
Kyle Rayner ve Hal Jordon'ın Parallax hali oldukça güçlü.Kanımca Supes kadar yoklar ama çok yakınlar.Bir de yaratıcılar var.Ganthet felan.
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

engweng yazdı:
Z.K yazdı:Selam a dostlar, bir sorum var, yeşil fenerler arasında Süperman'e denk biri varmı? Varsa kim? Yoksa en yakın kim var?
Kyle Rayner ve Hal Jordon'ın Parallax hali oldukça güçlü.Kanımca Supes kadar yoklar ama çok yakınlar.Bir de yaratıcılar var.Ganthet felan.
Teşekkür ediyorum cevap için. O zaman injustice gods among us güzelleşecek gibi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Galaksinin koruyucularının Dc'nin Yeşil Fener'i çakması olduğunu duymuştum. Bu ne kadar doğru eğer ve doğruysa neresi benziyor ki Yeşil Fener'e sadece filmini izlemiş comiclerini okumamış birisi olarak soruyorum bu soruyu.
Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Manga: One Piece, Berserk, 20th Century Boys, Hajime no Ippo, Billy Bat
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

Light of God yazdı:Galaksinin koruyucularının Dc'nin Yeşil Fener'i çakması olduğunu duymuştum. Bu ne kadar doğru eğer ve doğruysa neresi benziyor ki Yeşil Fener'e sadece filmini izlemiş comiclerini okumamış birisi olarak soruyorum bu soruyu.
Yanlış hatırlıyor olabilirsin. Marvel'ın kozmik evreninde Green Lantern çakması olgular var, ama Guardians of the Galaxy öyle değil. Nova ve Quasar'a bir bakmanı öneririm.
Resim
Kullanıcı avatarı
Punch
Favori Anime: hellsing diyelim

Scarlet Witch düşmanını evrenden silebilir mi ?
Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Manga: One Piece, Berserk, 20th Century Boys, Hajime no Ippo, Billy Bat
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

Punch yazdı:Scarlet Witch düşmanını evrenden silebilir mi ?
Evet.
Resim
ZeRoTR
Favori Manga: naruto,one piece
Favori Anime: naruto,one piece

Winchester yazdı:1: Doctor Doom Bir yerde okuduğuma göre bir süreliğine Beyonder'in güçlerini çalmış.Bunu nasıl yapmıştır ve sonucunda ne olmuştur ?

2: Living Tribunal şuana kadar hangi olaylara müdahale etmiştir.Ben sadece Thanos olayını biliyorum.

3: Black Adam kötü olduğunda gücü veren Shazam ( yaşlı olan ) neden güçlerini almamıştır.O kadar gücü veren kişi o güçleri alamaz mı?

Scathan ve Protege Kimdir ? Güçleri ( biliyorum kesin sınırsız ama )ve Görevleri nedir ?

Protege'nin Living Trubunal'ı yendiği doğrumudur ?

Daha sonrada Scathan Protege'i mi yenmiştir ?

Uyarı: Arka arkaya mesaj atmayalım, sabredelim ve düzenle seçeneğini kullanalım lütfen

Bu soruların yanıtını bende merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim.

“Wiki Sayfaları” sayfasına dön