Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Constantine (2014)

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Açıkcası korkunç bir cast seçimi constantine için(gerçi küçük çaplı bir şey olduğu için çok da önemli değil)...Röfleli, siyah gözlü ve siyah kaşlı dudak kısmı Steve Tyler gibi dışarda tilki gibi sivri çeneli ama yukarı alına doğru açılan bir kafatası vs vs bunların hiç biri Constantine tipine uygun değil, oyunculuk adına da gözlemleyebildiğim 2- 3 tane main move ya da klark öğrenmiş herif :) karizmadan zaten eser yok....

Ama buldukları kız fena değil bildiğin çakma Rachel Weisz bulmuşlar kendilerine ki bu iyi bir şey..Bir de bu TV Movie diye geçiyor. Dizi olmayacak sanırım beyler.

Paul Bettany ve Edward McGregor'dan başkasını John Reyiz için düşünemiyorum açıkcası.
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Imdb'de tv movie diye geçiyor, netteki haberlerde dizi diye geçiyor. Kime inanak bilemedim. Ayrıca oyuncu seçimi fena değil bence bir tv projesi için. O saydığın isimlerin bir tv projesinde oynama ihtimali çok yüksek değil. Hele bir de dizi olursa hiç olası değil. McGregor'u kaç dizide gördün şimdiye kadar allasen? :/
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Şu hayatta sigarasız olmayacak 2 karakter bilirim. John Constantine ve Don Draper. Sigarasız yapamaz bu adamlar :evil:

Epeydir bekleniliyordu serinin devamı, keanu'nun olmaması kayıp ama bakalım nasıl bir şey olacak.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Instructions yazdı:Şu hayatta sigarasız olmayacak 2 karakter bilirim. John Constantine ve Don Draper. Sigarasız yapamaz bu adamlar :evil:

Epeydir bekleniliyordu serinin devamı, keanu'nun olmaması kayıp ama bakalım nasıl bir şey olacak.
Serinin devamı değil yeni bir seri.
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

2010'da gösterime girecekti constantine 2. Daha sonra 2012'de gösterim olacak denildi vs. o yüzden serinin devamı bekleniliyordu dedim.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Güzele benziyor.Sigara fragman özgü bir durumdur umarım.Constantine filminin aksine Constantine sarışın yani olması gerektiği gibi.Hayırlısı.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=A8YAlnMVELw[/BBvideo]

2. fragman ve Dr. Fate'in miğferi var :woohoo:
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Afedersiniz de efektler biraz götüm gibi olmamış mı?.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı

Todomeda yazdı:Afedersiniz de efektler biraz götüm gibi olmamış mı?.
Düşük bütçeli bir yapım zaten fazla birşey bekleme :laugh:
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Orada bir Dr.Fate miğferi gördüm sanki.Siz de gördünüz mü?
Bir de bu fragmanda da sigara yok.Göremedim.Siz görebildiniz mi?
24 Ekim de çıkacakmış.Haydi hayırlısı.

“Çizgi Dizi, Dizi,Oyun ve Film Tanıtım ve İncelemeleri” sayfasına dön