Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En İyi Dedektif?

Sizce En İyi Dedektif Kim?

Batman
7
32%
Sharlock Holmes
8
36%
John Constantine
0
Oy yok
The Spirit
0
Oy yok
Rorschach
3
14%
Question
3
14%
Tim Drake
0
Oy yok
Diğer(Belirtiniz)
1
5%

Toplam oy: 22
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

[thumbnail]http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2010/ ... eBox01.jpg[/thumbnail]

Evet arkadaşlar, soru basit. Sizce Çizgi Roman evrenindeki en iyi dedektif kimdir?
Benim oyum Rorschach'a gidiyor.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Potansiyel olarak Süperman reyis diyorum. Adamın güçlere bakınca hepsini solda 0 bırakması gerekiyor ama çizerlere kalırsa ohhoo..
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

► Spoiler Göster
Adam dedektif olmak için yaratılmış.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Question dedim.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Batman>The Question>The Riddler>Tim Drake>Rorschach>NightwingSherlock>The Spirit>J.Constantine şeklinde diyorum

Batman: The World's Greatest Detective... Adamın yayınlandığı ilk seri Detective Comics'e ait ;)
Fİlmlerinde falan bu yönü üzerilde pek durmasa da buradakilerin çoğunu susuz getirip susuz götürür...

Tim Drake(3.Robin) ise daha 9 yaşında iken Nightwing ve Batman'in gizli kimliklerini kendi başına çözerek aileye katılmış bir yumurcak ?!? Yenilir yutulur cinsten değil yani :)

Nitekim Batman diyorum
Resim
galeme
Favori Anime: .

Bende Batman diyorum. Ayrıca JiraiyaFlash'ın söylediği şeyden dolayı da Tim Drake'i de es geçmemek lazım.

Edit: Yalnız ben öteki seçenekler arasından spirit, question ve rorschach ile henüz tanışamadım.
En son galeme tarafından 07 Nis 2014 23:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Batman'in elinde teknolojisi olmasa en iyi olacağını düşünmüyorum.
Question o gazete haberlerini panoya yapıştırması olsun bana çok karizmatik geliyor.Ki bu haliyle bile Cyborg'un bilgisayarının bile bulamadığı suçluyu yakalaması muhteşemdi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

hyperbooster yazdı:Batman'in elinde teknolojisi olmasa en iyi olacağını düşünmüyorum.
Question o gazete haberlerini panoya yapıştırması olsun bana çok karizmatik geliyor.Ki bu haliyle bile Cyborg'un bilgisayarının bile bulamadığı suçluyu yakalaması muhteşemdi.
The Question hele ki ilk orjinal olana bende hastayım...Batman'ninki de sadece teknoloji ile olacak bir şey değil bence ?!
Questino bir sorgulayıcı ve support karakter onun bir dalda uzmanlaşması zaten normal ama batman hem dedektif, hem avkat hem yargıç hem cellat ;) işi kat be kat zor ve meşekkatli bence ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Bence Batman diğerleri ile aynı klasmanda değil.Çünkü Batman elindeki teknolojiyi iyi kullanıyor ve geniş bir imkanı var.Ancak Question böyle bir teknolojiye sahip değil ve Bruce gibi zengin değil.Questionun imkanları daha kısıtlı fakat Batmanle aynı derecede diye düşünüyorum.

“Danışma - Listeleme Anketleri” sayfasına dön