Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kaptan Amerikayı seviyor musunuz?

Kaptan Amerikayı seviyor musunuz?

Evet seviyorum
18
41%
Hayır sevmiyorum
26
59%

Toplam oy: 44
Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

JiraiyaFlash yazdı:
hyperbooster yazdı:İlk film Avengers'a ön ayak olduğu için dandikti ama ikinci film bence en iyi marvel filmiydi.
Blade I
Blade II
Spidy II
den daha mı iyi ?! izlemedim ama meraklandım şimdi.. Spidy II yi geçse bile diğer ikisini hiç mi hiç sanmıyorum..Ama en yakın vakitte izlemek gerek
Filmi izledim ve bence de Marvel'ın en iyi filmlerinden biri.Spider-Man 2'den daha iyi olduğunu düşünüyorum.Blade serisini izlemedim ama ona yorum yapamam.
Resim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Film şimdiye kadar izlediğim en ciddi marvel filmiydi sanırım.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

Spiderman ve İç savaş serilerinden gördüğüm kadarıyla severim. Ayrıca özel bir gücü olmayan veya küçük yeteneklere sahip kişilerin çok çalışmayla ön plana çıkması o kadar da kötü bir şey değil. Tanrısal güçlere sahip karakterlerin dövüşleri devasa ama tekdüze geçerken böyle normalimsi karakterler sürekli ölüm kalım mücadelesi veriyor.
Kullanıcı avatarı
Trafalgar_Law
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Giant Killing, One Outs

X-Men hariç Marvel serilerini ve karakterlerini pek sevmem. Captain America ise en sinir olduğum Marvel karakterlerinden birisidir. Sadece ismi bile nefret etmeye yeter ya.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Elodin yazdı:Spiderman ve İç savaş serilerinden gördüğüm kadarıyla severim. Ayrıca özel bir gücü olmayan veya küçük yeteneklere sahip kişilerin çok çalışmayla ön plana çıkması o kadar da kötü bir şey değil. Tanrısal güçlere sahip karakterlerin dövüşleri devasa ama tekdüze geçerken böyle normalimsi karakterler sürekli ölüm kalım mücadelesi veriyor.
Batman ile karıştırdın herhalde Steve i Captain Amerika yapan her şey bir deney tüpünden çıktı ne çalışması :lol:
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Sıkı marvel fanı olan arkadaşımdan dolayı sevmiyorum. Bana filmini izletmek için o kadar övdü ki izlemediğim halde tiksindim.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Adında meymelet yok :(
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 19 Nis 2020 22:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

En sevdiğim kahramanlardan değil.Fazla da sevmem ama severim.Delikanlı adamdır.
Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

JiraiyaFlash yazdı: Batman ile karıştırdın herhalde Steve i Captain Amerika yapan her şey bir deney tüpünden çıktı ne çalışması :lol:
Bu tür karakterlerle ilgili bir genelleme yapmak istemistim. O yüzden Captainı kapsamayan tarafları da olabilir.
Cap dövüş yeteneklerine serumla sahip olmuş olabilir ama sahip olduğu ün ve Avengerstaki konumu girdiği sayısız mücadele ve onun getirdiği tecrübeyle ilgili diye biliyorum.

“Danışma - Listeleme Anketleri” sayfasına dön