Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Sevdiğiniz "Süper Kahraman"

En sevdiğiniz Süper Kahraman

Superman
8
7%
Batman
15
14%
Wolverine
10
9%
Green Lantern (İsim belirtiniz)
3
3%
Spiderman
19
17%
Cyclops
2
2%
Daredevil
0
Oy yok
Deadpool
5
5%
Iron Man
15
14%
Flash
1
1%
Gambit
4
4%
Iceman
0
Oy yok
Human Torch
1
1%
Thor
6
6%
Captain America
4
4%
Ghost Rider
0
Oy yok
Hulk
6
6%
Aquaman
2
2%
SHAZAM
2
2%
Diğer
6
6%

Toplam oy: 109
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

Deadpool reyizz.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Çoğunu bilmiyorum ama en sevdiğim Iron Man. Sonra da Thor gelir. 3. oyu da boşa gitmesin diye Hulk'a verdim.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Batman'i tek geçerim. Batman'den sonra Superman gelir sanırım ya da Flash.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Deadpool kahraman mı la* :huh:

Öncelikle şunu belirteyim çizgi romanlarla pek alakam yoktur. Hatta yazılan vatandaşlarında bir çoğunu tanımıyorum. Konu hakkındaki bilgim, kulaktan dolma bilgiler, diziler, filmler ve tabi çizgi dizilerden ibaret.

1.Wolverine Reyiz. (küçüklüğümden beri bir sempatim olmuştur.)
2.Rorschach (wolvo reyizle büyümesek bu adam 1.liğe oynardı.)
3.Iron Man
4.Batman
5.Thor
6.Spiderman
7.Hawk Eye
8.Spawn (bununda kahraman olduğundan şüpheliyim gerçi :huh: )

Aslında bu listede Supermanda olmalıydı ama kaça yazacağımı bilemedim.://
Muhtemelen 3-4 filan olurdu yazsaydım.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
galeme
Favori Anime: .

Big Three --> Superman, Batman ve Hulk.
Celebhol

Veletliğim Spiderman'le geçti komple, o yüzden onu söylememek ihanet etmek olur. Hala da çok severim, taşak modda olması habire, çenesini kapamaması, zeki olması falan yer edinmiştir bende.
Gambit'in sevdim, severim. X-Men üçlemesinde olmamasına ve "Wolwerine Herkesi Kesiyor" filmerinde şamar oğlanı olarak on saniye görünmesi ayrı bir olay.
Batman'i malum sebeplerden seviyorum. Nolan sağolsun. Gerçi küçükken de severdim, batman giysim falan vardı :laugh: Maskemi özledim lan.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Diğer'i işaretledim :P He-Man "Gölgelerin gücü adına, güç bende artık uleen" , çocukluğum :silly:
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Deadpool
Wolverine
Batman
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Superman:Uzaylı olmasına rağmen gerçek insanın nasıl olacağını yüzümüze vuran kahramandır kendisi.Yaratılan ilk kahramandır.Tanrısal güçleri vardır ama hiçbir zaman kibirlenmez.Bu diyalog onu özetliyor.

Gazeteci:"Tanrıya inanıyor musun"
Superman:"İnsanlara inanıyorum"

Batman:Kendisi en sevdiğim kahramandır.Zekası o kadar yüksektir ki kendisini güç sıralamasında nereye koyacağınızı şaşırırsınız.Hazırlanarak girdiği bir karşılaşmayı asla kaybetmez.Hazırlıksızsa rakibini ölçer ve o an dövüşü kazanamayacağını düşünürse kaçar ve hazırlık yapar.Tam bir strateji uzmanıdır tanrısal bir karakter olan Darkseid bile onun muhteşem zekasını kabul eder.Öyle paranoyaktır ki her ihtimali düşünür.Bilincini kaybettiğinde bile neler olacağını hesaplayıp buna karşı önlem alan birisi.Bütün insanoğlunu potansiyel tehdit olarak görür karşı önlemler alır buna Adalet Birliği de dahil.Supermenle dövüşmek için güneşi kapatacak kadar çılgındır.Her zaman rakibi gibi düşünmeye çalışır bunu sadece Kaosun elçisi Joker'in üzerinde yapamaz.Onu gibi düşünmek için kendine eziyetler yapmış ama başarılı olamamıştır.Eğer zihinsel olarak çökerse diye bilinç altında başka kişilikler oluşturmuştur Örn:Batman of Zur-En-Arrh.Böyle biridir kendisi.

Wolverine:Marvel da ve çizgi roman evreninde kendi tarzıyla fark yaratmış bir karakterdir.O X Men takımının içinde adeta parlar ve karakterinin farkını ortaya koyar.Kendisi wepon x olmasından doğası gereği sinirlidir.İskeleti adamantiumdan yapılma olduğu için iskeleti hiçbir zaman zarar görmez bilinenin aksine bu iskelet ona sonradan takılmıştır.Mutant gücü olan iyileşme yeteneği çok güçlüdür kopan ve zarar gören bir organı yerine gelebilir.Onu öldürmenin tek yolu nefessiz bırakmaktır.

Green Lantern:Yeşil fener deyince çoğu kişinin aklına inanılmaz iradesi ve kendini beğenmişliyle Hal Jordan geliyor.İradesi o kadar yüksektir ki güç yüzüğünün üzerindeki sınırlamayı bile yok saymış bir karakterdir.Hayal gücü kadar sınırlı, iradesi kadar güçlü olan güç yüzüğü ile evreni dolanıp duruyor.

Spiderman:Peter hakkında neler denilenebilirki.Yaptığı zekice şakalarla geçinme sıkıntılarıyla bizden biridir.Yeri geldiğinde ne kadar ciddi olabileceğini de bize göstermiştir.

Cyclops:Pek bir şey diyemeyeceğim klasik lider Cyclops işte son dönemlerde mutant ırkının kaderini değiştirmeye çalışırken kişiliği de epey değişti bir diktatöre benzemeye başladı.

Daredevil:Matt Murdock çok karizmatik bir karakter ama pek içli dışlı değilim.Gündüzleri avukat geceleri ise korkusuz Daredevil olduğunu biliyorum sadece.

Deadpool:Kensisi kahraman değil işine geldiği gibi takılan bir süper insan.Wolvi ve Hulku solda sıfır bırakacak iyileşme yeteneği ve Captain Amerika'nın süper insan serumu ile bildiğim kadarıyla Zeta mutant sınıfına giriyordu.Kendisi kanserdir kurutulmak için deneye katılır ve doz fazlalığından hücreleri durmadan yenilenir bu yüzden cildi özellikle yüzü korkunçtur.Sınırları vardır asla çocukları ve kadınları öldürmez.Kendisi evrenin temel kozmik canlılarından olan Ölüme yazmaktadır ve bu karşılıksız değildir.Ölüm'ün platonik aşkı olan Thanos Ölüme kavuşamasın diye Deadpool'u lanetlemiş ve ölümsüz yapmıştır.Kendisi Dc evreninden Deadstroke'un parodisidir ama popilaritesi Deadstroke dan fazladır.Kendisi 4. duvarı aşar ve okuyucuyla konuşur ve etkileşime geçer.

Iron Man:Evet insanlığa her zaman yararı olmuştur ama gözümde orospu çocuğundan başka bir şey değildir onun yüzünden Peter'ın başına gelmeyen kalmadı Halasını kaybediyordu Mary Jane ile sonsuza kadar ayrıldı Tony Stark yüzünden.

Flash:Bary'yi çok ciddi ve iyilik timsali olduğu için pek sevmem bana göre Flashların kralı Wally reistir şakaları Spidey den daha iyidir ve bana göre potansiyel olarak Supermenden bile güçlüdür kendisi.

Gambit ve Iceman:Diyecek bir şeyim bir şeyim yok :/

Human Torch:Severim kendisini o da örümcek adam gibidir eşek şakaları filan yapar ama hikayede Johnny Storm varmış diye özellikle okumam.

Thor:Thor klasik yarım akıllı tanrı işte herkes den üstün olduğunu düşünür.

Captain America:Cap'ı çoğu kişi Amerikan propaganda aracı olarak görür ama ben kişiliğini severim yeri geldiğinde Amerika başkanına bile baş kaldırır.Örn:Civil War

Hulk:Kendisini çok sevmem ama nefret de etmem.

AquamanArthur reis adamın dibidir Namor'un aksine ayrımcılık yapmaz.O asla ‘’Ben asilim lan, ne yardım edicem size…’’ demez. Tahtının kendisine verdiği tüm güçlerini insanlığın ve kendi dünyasının iyiliği için kullanır.

SHAZAM:Çok sempati duyduğum bir karakterdir.6 mitolojik karakterin güçlerine sahiptir tek zayıf yönü aslen çocuk olmasıdır galiba.

İlk kez bu kadar uzun yazdım amk. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -

Şöyle şeyler buldum. :P
► Spoiler Göster
Static Shock: Manyetizma ve Elektrize güçlerin birleşimi olan bir meta-insan DC'nin her daim genç tayfasındandır.
Beast Boy: Marslı kan hücrelerine sahip olduktan sonra onların şekilde değiştirme güçleri ile hayvan şekillerine girebilen yaratık çocuktur
Starfire: Bu karakterin orjinalini pek bilmem, Teen Titans takımının bir üyesi ve Nightwing abimizin eski karısıdır. Öyle ki düğünlerinde katliam gerçekleşmiş bir dönem Starfire ölmüştür
Cyborg: Eski Teen Titans şimdikinin JUstice League üyesi Tech-Hero klasmanında ki süper zenci delikanlı... Eski amerikan futbolcusu Victor Stone babasının deneyine maruz kalır. Ve hiper cyber bir robo-human'a dönüşür. Iron-Man'e çüker öyle diyeyim :)
Raven: İsmi Kuzgun anlamına gelir ve aynı batı edebiyatında ki Kuzgun sembolü gibi hem iyi hem kötüyü sembolize eder..Babası Trigon mistik dünya şeytan ve kötücül tanrılarından biridir ama kızı Raven bu görevi ve kaderi reddedip psişik-büyü güçlerini İyilik için kullanmaya karar verir ama arada bir iyi-kötü arasında gider gelir...Çizgi Roman tarihinin belki de ilk 20 yaş altı karanlık emo-kız tiplemesidir çok severim. Güçlerini bastırır coşarsa Wonder Woman a bile atar yapar. Teen Titans üyesi
Blue Beetle: 'Beetle' bok böceği olan beetle dan gelmedir ve mısırlılarda ölüm sonrası yaşamı temsil eder çok üstün bir ırk eskiden her ulus ya da ırka birer koruyucu böcek bırakırmış dünyanın beetle'ının kökeni Mısırlılara dayanır... Böcek'in kendine ait bir zihni vardır ve kullanıcısına herşeyi sağlayabilen bir biyorganik-mekanizmadır... Iron-Man'e çükecek biri daha :D
Teen Titans ve Justice Leauge üyesi

Bilemediğim tek karakter Miss Hawk ya da DeathStroke'un kızı olabilir bilemiyorum(1. seri en sağ)
► Spoiler Göster
The Question: Yüzünü gizleyen özel maskesi ile suratı olmayan bir adam görünümdedir..Watchmen'deki Rorschah in güzel görünümlüsü diyebiliriz..Normal insandır süper güçleri yoktur....DC aleminin en iyi 3 ya da 4. dedektifidir. Severim
Lobo: İntergalaktik define avcımız motorcu ve gürültücü bu metal müzik konseri kılıklı herif yeri gelir Superman'e bile haddini bildirebilir o derece güçlüdür..En pis kaçaklar ve uzay işleri bu adamdadır.
Catwoman: Anti-Hero olan kötüden çalıp iyiye veren, çift kişilikli denilebilecek başka bir gotham çılgını daha , koca bir fetişzmin ve akımın başlangıç noktası olan en popüler kadın çizgi karakterdir kendisi.... Batman'in yavuklusudur.
Black Lightning: Orjin hikayesini bilmiyorum ama çok uzun zamandır DC evreninde ve Justice League de olan güçlü bir üye.. Öyle ki Captain Atom ile kapışmışlığı vardır.
Nightwing: En sevdiğim herolardan biir Batman'in ilk RObini olan Dick Grayson'ın bağımsız gizli kimliği ve kahramanlık yanıdır.. Nightwing ismini de Superman'in anlattığı bir hikayeden alır :) Süper güç yoksunudur..Batman'in varisidir... Neredeyse Spıder-Man kadar çabuk ve akrobatiktir.
Huntress: İlk Huntress karakteri Batman ile Catwoman'ın çocuğu olarak çıkmıştı daha sonra hikaye değiştirirldi. Gotham mafya savaşlarına kurban gitmişti ailesi Batman ve Diğer Batman Ailesi tarafından yetiştirildi ancak Batman ve Ailesinin yöntemlerine göre çok daha sert ve acımasız olan Helena hem Justice League hem de Bat-Family'den kovulur..En sevdiğim kadın karakterlerdendir... Ok, Asa, Sopa, Dövüş sporlarında da uzmandır.
Adam Strange: Aslen bir bilim adamıdır. Araştırmalarının meyvelerinin yiyerek hero statüsüne yükselmiştir.. Yüreklidir :D
► Spoiler Göster
Batgirl: ilk Batgirl(bu resimdeki gibi) Komiser Jim Gordon'ın kızı Barbara Gordon'ındır zar zor Batman'i ikna ederek öğrencisi olmuştur. Bir dönem Nightwing bir dönem de Tim Drake(2. Robin) sevgilisi idi.
Kid Flash: Wally West en hızlı çizgi roman karakteridir orjinal Flash Barry Allen dan bile hızlıdır.(Flash'ın yerini aldığı zaman) Çok komik, .çok güçlü, çok fedakar ve çok zeki süper sevilen bir karakterdir Wally West Teen Titans ve Justice Leauge'in onursal üyelerindendir.
SuperGirl: Batman kendi ailesi olunca ve de bu çok tutunca Superman'e de kuzeni Kar-El yani Kara-Supergirl getirilmiştir. Potansiyeli Superman'den bile yüksektir.
Robin: Tim Drake 3. Robin Batman'in ve Nightwing'in kimliklerini kendi bularak Batman Ailesini şoke etmiş etkilemiş ve kendini ekibe katmıştır. Yetimdir her klasik Robin gibi
Wonder Girl: Orjinini çok iyi bilmediğim ama bir kaos anında Tanrılar tarafından Wonder Woman güçlerinin bir kısmına ttabi tutulan genç haberci kızdır aslında
Superboy: Superman klonu olarak dizayn edilen sonra Teen Titans tarafından özgürleştirilip ekibe katılan yarı kriptonlu yarı insan karakterdir pek çoklarına göre Superman'den bile havalıdır. Titans'ın asisidir :D

Tanıyamadığım 2. kişi sanırım Miss Shazam(ya da Miss Marvel) olması gerek Captain Marvel'ın ailesi
► Spoiler Göster
Captain Marvel/Shazam: Superman, Martian Manhunter, Green Lantern, Black Adam, Darkseid, Malefik gibi adamlara dünyayı dar edebilecek 6 temel mitolojik gücün tek bedende birleşimi olan kişidir.Dünyanın koruyucusudur. Shazam adlı büyücünün ismini haykırıp mitolojik güçlerini kavuşmadığı zamanlarda 11 yaşında Billy Batson adında öksüz bir çocuktur
Power Girl: Supergirl'un iyileştirilmiş klonudur ilk başlar lige (adalet ligi) çok fazla sorun yaratır fakat sonra o da iyilerden olur
Mr. Terrific: Orjinini bilmiyorum ama ne işe elini atsa o işi becerebilen, genellikle zekası ile konuşturan bir karakterdir.
Stargirl ve Robot kostümünde ki babası: çok eski DC karakterleridir Adalet Oluşumu/Sosyetesi denilen Justice League'in atası olan bir oluşumun üyelerindendir.. Güçleri çok da etkileyici değildir ama hala sadık hayran kitlesi vardır.

Tanıyamadığım bir diğer kişi (Azrael'a benziyr ama)

Hawkman: Thangar adlı çok uzak bir gezegen ve diyardan gelen bu savaşçı ırkın dünyadaki yansımasıdır Hawkman zırhı ve kullandığı metal alaşımı çok çok özeldir ve savaşçılığı ve hiddeti her zaman onu popüler yapmıştır. JSA (Justice Society) üyesidir.
► Spoiler Göster
Booster Gold: Zaman içinde dolaşan ve gelecekten gelen tüm süper güçlerini geleceğin teknolojisine borçlu olan şamatalı esprili altın çocuk :D
Red Arrow: Green Arrow adlı Lig üyesi ve DC'nin en büyük keskin nişancı(okçu)larından biri olan Oliver Queen'in ilk yardımcısı olan Speedy nin yardımcılıktan isyan ile ayrılarak kendi kariyerini oluşturmasu sonucu ortaya Red Arrow çıkar.
Donna Troy: Amazon güçlerine ve de artı olarak başka galaktik güçlere sahip Wonder Woman'ın ailesinden biri olan Donna Troy belkide Teen Titans takımının en güçlüsüdür. ve seride ki en iyi kostümlerden biri sahiptir.
Harley Quinn: Batman Animated Series adlı 1992 tarihinde start veren Batman çizgi filminde Paul Dinno atlı yaratıcının elinden çıkan bu karakter o kadar meşhur olur o denli sevilir ki Orjinal Batman yaratıcısı Bob Kane ve daha sonraki babaları Frank Miller vs vs hariç başka bir kanaldan Batman serisine eklenen tek karakter olur... Joker ile kafayı bozmuş Joker'in eski tımarhane psikoloğu olan bir kızdır aslında. Harikadır :D
Sanırım Cap. Marvel/Shazam ailesinden biri ORjinini bilmiyorum Kid Marvel olabilir ya da Marvelboy :D
DeathStroke'un kızı Ravager: Babası kadar olmasa da bu da oldukça Badasstir bir dönem iyiler için çalışsa da yine hala anti-herodur yeri belirsizdir.
Swanp Thing: Bir botanist'in anı ve belleğini emmiş tamamen bitkisel dünya enerjisi ve maddesinden oluşan elementel bir varlıktır. Dünyayı ve yeşili korumaktır görevi çok çok çok güçlüdür.

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
JiraiyaFlash'a teşekkürler..
Kendisine söylemeden böyle bişey yaptım.:/
Yorgun ve uykusuz olduğum bi kısmını karıştırmış olabilirim, zaten tamamınıda yapamadım.:S
En son Todomeda tarafından 15 Şub 2014 23:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Danışma - Listeleme Anketleri” sayfasına dön