Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 654 Tartışma / 655 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

tuzruhu yazdı:Yuh A.Q. Baykuşu zor hazmettik şimdi de tavuğa döndü Yol yol bitmiyor.
Civciv cikacak kus cikacak.
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Süper kahraman ın gücünü çıkaran olmamış mı la kalan harflerden? Kyoraku ötekini ölümün eşiğine getirdikçe diğer gözünü açıyordu. Bunların fişi birden çekmek lazım, çok oynayınca güçleniyorlar. Byakuya ölür Renji alır bence. Çünkü seri sonunda Rukia ya çakması lazım birinin, başında abisi varken olmaz.

Değerlendirme ve öngörülerim bu kadar, İchigo herkesi teklese de şu ızdırap bitse artık. Aynı Naruto nun sonlarına döndü seri.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Kubo sırf Kira'da azıcık yardım etsin bir boka yaramadı deyip geri döndürmüş.Nedense kafasında şöyle bir düşünce var giderayak tüm teğmenlere birşeyler yaptırmam lazım kafasında ilerliyor.Yıllarca Bleach içinde yer alıp bir baltaya sap olamamış teğmenlere 2. bir şans veriyor sırayla
karakergit
Favori Manga: bleach
Favori Anime: bleach

İyi bir senarist e ihtiyacı vardı bu serinin. Kuba iyi karakterler çiziyor ama olay örgüsü bak gibi ilerliyor. Kimse ölmezsem böyle garip durumlar ortaya çıkar.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Yuh aq. Liliel in olmeyeceği belliydi de bu kadarına da pes yani..
Hele yer altı dunyasından Kira nın geri donusu daha da bir yuh aq..
Bu olu olanlar neden olu kalmaz ki..Yamamato falan da dirilirse ben ondan korkuyom aq.
trgamer
Favori Manga: blehh
Favori Anime: bleeeh

Kubo : Ben o eski ben degilim. Arkada guzel arabesk fonlar falan akar fider
supremeomega
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Steins Gate

Ya bu orospu çocuğu benim bleach okuma şevkimi kırıyor her baktığımda. Son 150 sayıdır sıçtıkça sıçıyor sırf başladım diye bırakmak istemiyorum. Gine garip gurup bi sayıydı işte.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Ya AQnn dallaması sen madem bu elemanları tekrar savastıracan ne diye öldürtüyon ya da öldü izlenimi veriyon.Yaralansınlar, hastaneye kaldırılsınlar,kayıp olsunlar falan filan... Öldürüp öldürüp tekrar piyasaya ne diye cıkartıyon.
Hiç mi fikir bişi kalmadı arkadas, Her sey bitti şimdi de tavuklar cıktı etrafda geziniyorlar.
brkdnz
Favori Manga: Bleach
Death Note
Favori Anime: Bleach

Aklıma soru takıldı. Baykuş veya tavukların Kubo'nun gözündeki anlamı nedir acep? Lille tanrıyım diyor açılışı baykuşa dönmek oluyor. Bunun anlamını açıklayacak olan var mı? Şimdi de üstüne tavuk oldu? Serçeye dönmese bari.
Wlaxrıl
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Bölümün Özeti

Resim
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön