Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 657 Tartışma / 658 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Millennium Wizard yazdı:Sanırım Askin ile Yoruichi ve kardeşi anca başa çıkabilecek.Elit quincyler cidden teke tekte indirilemiyor. Kardeşinin gücü de Yoruichi kadar olmasa da ona yakın ve kaptan gücü olduğu ortada.Klan lideri boş değil yani.

Askin bildiğin bağışıklık sistemine sahip şu anda.Hemde inanılmaz bir bağışıklık.Ölümcül dozu aşağı çekip rakibi nasıl öldürüyorsa tam tersini kendine yapıp bağışıklık kazanıyor.Boşuna ölmüyorum demiyormuş yani.Elitlere bir türlü ölmediğim için alındım diyordu.

Buna aynı Aizen'in düşündüğü gibi reiatsuyu fiziksel güce çeviren birşeyler lazım.Aizen fgt ichigoyu öyle sanıyordu ilk gördüğünde.Yoksa reiatsu ile bu adamla başa çıkmak zor görünüyor.

Gerçi tekme tokat denilince Yoruichi üstün ama dayak yiyerek de yenileceğe pek benzemiyor.Farklı birşeyler bekliyorum Pernida'nın ölümü gibi.
Bakalım salınımı nasıl bir sey cıkcak..Ben gucunden ziyade en cok salınımını merak ediyorum..
İçimden bir ses joker vari birsey cıkcak diyor ama bakalım nolcak..http://insightgraphic.deviantart.com/ar ... d-99575652
Gobit yiyen Moruq
Favori Anime: Gintama

Meleğimsi kilise duvarlarını süsleyen motiflerden biri çıkar.
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

Yeni bölüm ne zaman çıkacak yahu.
Resim
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

flashstepdance yazdı:Yeni bölüm ne zaman çıkacak yahu.
Ya yarın yada haftaya.
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

Yeni bölüm gelmez oldu a dostlar.
Resim
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

flashstepdance yazdı:Yeni bölüm gelmez oldu a dostlar.
Yarın geli bea a dostlar.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön