Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 658 Tartışma / 659 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
daemen12
Favori Manga: Bleach, Gintama, Naruto, One Piece
Favori Anime: Cobra, Bleach, Gintama, naruto, one piece

Hitsugaya artist artist ortamlara girer, naralar atar sonra haftalık dayağını yer ağlayarak köşesine çekilir.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

KayahanD yazdı:
brezee yazdı:Valla bence de Miracle yi anca Zaraki paklar.Yanlız Zaraki için bile tek basına cok zor gozukuyor..Lilielden gördüğümüz kadarıyla bu elemanların en az 1er tane daha cepte joker yetenekleri var. Hitsugaya yı hiç gormemiş gibi yapıcam.Fazla bir sey beklemiyorum.Ama orda Rukia nın falan da olması lazım.2 buz tipi zampakto fusion yapıp ulti cekerlerse belki işler değişir. Byakuya yı hiç anlamıs değilim.
Vaizardların cıkması hoş oldu ama saldırıları sinek ısırıgından ileri gitmiyor. Dikkat dagıtıcılıktan baska işe yaramayacaklar gibi.

Askin etrafın aq. Yoroichi nin yapabileceği fazla bir sey yok.Yeteneği de acıklandıgı için yardıma birisinin geleceği nerdeyse kesin.Kim olur bilmem.Tek atcak biri olsa iyi olur. Askin in yeteneği uzun soluklu vs ler için ideal.

Yoruichi ve/veya Kisuke Bankai patlatabilirler bence Askin için. Kisuke' nin bankaisinin eğitim için olmadığını biliyorduk. Safi yıkım yaratıyor olabilir.
Yoroichi falan bu saatten sonra reiatsularını değiştirecek halleri yok.Bankai açsa da yeterli olacagını sanmıyorum.Askin bir kere Yoroichi ve velete karsı bagısıklık kazandı.Yoroichi bankai acsa, cok buyuk hasar verse de Askin yeteneği gereği ölmeyecektir.Vs nin baslarında Askin in yeteneği daha netlik kazanmamısken belki Grimjow gelir diyordum ama Askin ona karsı da bagısıklık kazanmıstır. Askin için yeni bir karakter lazım. Ve bana kalırsa bu kişi de kido kullanan biri olmalı.Öldürmeyecek, muhurleyecek ya da hareketsiz bırakacak biri. Akla ilk gelen Urahara.Hem Yoroichi ile iyi bir ekip de olur. Sanmıyorum ama olmaz diye bir sey de yok. Bakarsınız Aizen acılısı Askin ile yapar.
tuzruhu
Favori Manga: Berserk, one piece, toriko, bleach
Favori Anime: Ghost in the Shell, Hellsing, Berserk, Shingeki no Kyojin, Onizuka

Kido da reiatsu temelli değil mi?

Bu adamı saf fiziksel güç paklar diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Aizen in reiatsu dozu bu adama ölümcül gelebilir.
Ama işini Hitsugaya bitirsin istiyorum açıkçası.

Mucize adamı da mucizelere yer vermeyecek biri yenebilmeli. Zaraki Kenpachi!
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Yanlış anladıysam düzeltinde bu adamın fiziksel güce nasıl yenileceğini anlamadım yeteri kadar fiziksel demage alırsa ozaman da ona karşı bağışıklık kazanmayacak mı ? Anca mühür paklar bunu
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Mayuri sırasını savmamıs olsa Mayuri halleder derdim. İlaclarla,teknolojisiyle bişiler yapardı.
Ya Aizen gelcek buna tek atcak overdoz yapamadan nalları dikcek ya da Urahara Yoroichi ile birlikte bunu muhurleyecek bişi yapacaklar.

Kidonun reiatsu ile yapılmasına gelirsek böle bir mantık yok. O mantıkla dusunursek ne Aizen durdurulurdu ne JUhabach geri gelirdi ne de eski ruh kralı ole kukla gibi kalırdı. Zaten muhurleme de mutlak çözüm değil ama böle rakiplere karsı eldeki en onemli koz. Akla burda hollowların eski ruh kralı gelmesin. Hachinin yapacagı muhur anca o kadar olur. Hem kaçıncı seviyeydiki o muhur?
Kullanıcı avatarı
Dizzy
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece

Daha Haşvalt vs İşida var,Urahara ile Aizen onları halletçek.
Kullanıcı avatarı
rage_dust
Favori Anime: Bleach,Rurouni Kenshin,D-Gray Man,Cowboy Beebop,Samuray Champloo,Naruto

ÇAkma Aizen kardeşin bi sınırı var mı? Aynı anda iki kişinin ya da daha fazla kişinin reiatsusunu içine alıp bağışıklık kazanabiliyor mu acaba? Bu dövüşte ben Soifon'un geleceğini düşünüyorum. Hep birbirllerine yardım etmişlerdi.
Günün iyi de geçse kötü de geçse, Güneş eninde sonunda batacaktır.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön