Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 658 Tartışma / 659 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
A.C.
Favori Manga: Assassination Classroom, Bleach, Death Note, Hellsing, Noblesse, Shingeki No Kyojin
Favori Anime: Death Note, Full Metal Alchemist

Bleach teoriler:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
A.C.
Favori Manga: Assassination Classroom, Bleach, Death Note, Hellsing, Noblesse, Shingeki No Kyojin
Favori Anime: Death Note, Full Metal Alchemist

2 haftalık yokluktan sonra güzel bir sayı ile karşımızda Kubo. Hikaye tekrardan iki koldan ilerlemeye başladı. Kısa bir özet geçmem gerekirse Bleach evreninin güçlü ve gerizekalı ünvanını İchigo'dan alıp Yuushiro'ya veriyorum. Adam gücünü açıkladığı halde etkisiz saldırı yapmaya çalışmak nedir Allah aşkına. Shiouin klanı nasıl bu kadar uzun süre ayakta kalabilmiş hayret. Bu arada Askin yuushiroyu ruh uykusu denen kaynak noktadan vurmuş olabilir. Dikkat ederseniz üç ok da aynı noktaya saplanmış. Gerisi yoruichiye kalıyor. Ancak benim beklentim sonunda Uraharanın bu savaşa dahil olacağı yönünde çünkü Miracle ile olan savaşa dahil olmadı. Üstelik bu arcın spoilerlerında Urahara ile Yoruichinin geçmişi anlatılacak deniyordu . Bu mevzuyu sona bırakmayacaklarına göre bu vsde açıklanır muhtemelen.

Diğer tarafta Miracle vs gotei 13 ve vaizardlar. Vaizardlar olaya dahil oldular. Son arcta Uraharanın haplarından bu yana ilk kez maske gördük. İyi bir gelişme. Gotei 13 tayfası pert, enkaz altında kaldılar. Vaizardlar etkili olamadı. Umudumuz fangirllerin favorisi Hitsugaya. Byakuyanın pert olmasıyla oluşan fırsattan yararlanıp Byakuyanın fangirllerini ele geçirmeyi planlıyor :D Şaka bir yana Byakuyadan güçlü olmadığını düşündüğüm Hitsugayanın Miracle'a bir şey yapabileceğini düşünmüyorum ama Kubo öne sürdü hadi bakalım. Gerard hollow güçleri ile yok edilebilir ama onun için vaizardların güçlerini emmesi gerekir. Hani şu zıt varlıklar mevzusu hollowların quincyler için zehirli olması. Ancak Gerard ruh kralının bir parçası olduğu için bu yöntemle ölmez gibime geliyor. Salt güçle belki yenilebilir ama o da şu an mümkün değil. Milletin gücü kendine zor yetiyor. Geriye iki güçlü olasılık kalıyor. Barragan vssinde olduğu gibi gerardın gücü kendi üstünde denenebilir. Ancak sıkıntı Gerardın reiatsu temelli gücü olmaması. Öyle olsa bir anlamı olur. Son seçenek ise birilerinin etkili bir bankai kullanması ki o zaman seçenekler Love, Hirako ve Ukitake olarak sınırlanıyor. Ukitake favorim ama mimihagi derman bırakmamıştır yine de umudumu koruyorum. Love bankai açar ama güç temelli çıkar muhtemelen. Hirako zaten enkaz altı pek beklentim yok ama arkadaşları geldiğine göre boostlayabilir. Zira hiyori hasar aldı mı manyamak gibi bir huyu var. En son Aizene kafa tutmuştu hatırlarsanız. Durumlar böyle haftaya inşallah aynı güzellikte devam eder. Görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın.
Bleach teoriler:
► Spoiler Göster
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

Hitsugaya Quincy kıyafeti mi giydi, yanlış mı anladım?

Ne oluyoz ya? :blink:
Kullanıcı avatarı
Balmung Fusalion
Favori Anime: gintama

Ooo beberuhi geldi koçum benim çok seviyom bu adamı.
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Boy atmış piçigeto. Hollow gücü verdiydiler bi ara, sonra zombi oldu ve şimdi de quincy kıyafetleri... Atanamamış Kurosaki İchigo.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bide artist artist konuşuyor ibine.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Güzel sayıydı bencede. Kubo sayfa sayısını arttırınca haliyle başka açılarda eklemek zorunda kalıyor. Güzel oldu güzel. :D
Yooshiro'nun ergen olmasından kaynaklı (kanları deli akıyor :D) bir davranışı yadırgamayalım bence. Zira normal bir durum. O yüzden şaşırmadım. Birinin zaten öne atılması gerekiyordu. (yoksa Askin'in gücünü nasıl ölçecektik)
Onun haricinde Hitsu'nun tekrar sahalara dönmesi beni sevindirdi. Uzun zamandır görmüyorduk. Bakalım ne gibi buz efektleri göreceğiz. Ayrıca Miracle'ın nasıl yenileceğine dair bir fikrim oluştu.
Bu sayıda şöyle bir cümle kullandı "Reatsularınız öyle küçüldüler ki algılamakta sorun yaşıyorum." Miracle büyüdükçe güç olarak artıyor ama sezgisel olarak zayıflıyor. Bu da onu yaklaşan tehlikelere karşı açık hale gelmesini sağlıyor.
Sezgisel olarak zayıflayan bir adamın belli bir süre sonra shinigamileri hissedememesi gerekir. Bence bu olay onun sonunu getirecek. (Misal içeriden patlatma gibi) Bu adam kralın kalbi ise kalbi nasıl yokedersin değil mi?
Kalbe giren damarları tıkayıp, kalbin kendi kendini imha etmesini sağlayarak. Dışarıdan bir müdehale yapamıyorsak bizde içeriden mühehale yaparız. Peki damarları nasıl tıkayacağız?
Miracle'ın aşırı büyüyerek sezgisel olarak zayıflaması bence ilk tıkanma. Shinigamileri algılayamacağı için kum ve karınca olacaklar. Yani Miracle yoketmek için arama yapmaya başlayacak. Hoş her yeri yıkadabilir ama Hitsugaya'nın buna izin vereceğini sanmam.
Miracle'nın birkaç tane daha zayıf yönü çıkacaktır muhtemelen.
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

http://www.acelemanga.tk/oku/bleach/658/

Acelemangaya teşekkür ederiz...
Bölüm güzeldi gerçektende okutturdu ama şu yoruichinin kardeşinin hareketi çok saçmaydı yani test mi etmek istemiş anlamıyorum acaba doğru mu söylüyor işte diye sanırsam.Gerard vs toushiro bence güzel seçim gerardı fiziksel saldırılar etkilemeyecek madem böyle buz gücü ne kadar etkiler sorusunun cevabını verecek.Gerard'ın olduğu yere takviye geldi yakında yoruichilerin oraya da takviye gelebilir Urahara gibi bir takviye :D yakında Aizen reiste sahneye çıkabilir şu vsler bitince işte oralar acaip güzel olacak bakalım bekliyoruz.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Hitsugaya hep böyle konuşur sonra eline verip yollarlar.Yıllardır adam akıllı bir tane güçlü rakip yenmişliği yok.Ezikliğin sözlük karşılığı Bleach'de.
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

ken-chan yazdı:Hitsugaya hep böyle konuşur sonra eline verip yollarlar.Yıllardır adam akıllı bir tane güçlü rakip yenmişliği yok.Ezikliğin sözlük karşılığı Bleach'de.
Diğer ismi şamar oğlandır.O kadar güçlü zanpaktouya sahip olduğu halde dayak yiyen ilk manga karakteridir kendisi
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön