Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 661 Tartışma / 662 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Jugram'ın güçlerini tam olarak kullanamaması (geçen hafta yazdığım gibi) güzel oldu. En azından bunu temizleyip Juha'ya geçebilme ihtimalleri ortaya çıktı.

İchigo Juhaya yanında koca memeli power up'ı ile birlikte gidiyor. Kesin yener yani bleach bitti artık. Geri kalanlar çöp zaten ne bileyim böyle çok kötü oldu senaryo. Arkada biri kalsın birisi ilerlesin senaryosu bayıyor beni. Jugram'ı halletmeden Juha da uyansa güçlerini paylaşabilseler keşke. Biraz kıvırmak gibi olsa da belirli bir çizgi üzerinde ilerlemese güzel olurdu.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Son sözlerim diyor bölüm adı. İshida ölebilir belki. Aizen ve Urahara işin içinde bir yere konuşlanmadan serinin biteceğini sanmıyorum. Sen onu al ben bunu mantığıyla olmaz yani bu kez.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Yina aynı kalıp. Biz bunu hallederiz sen devam et. Bla bla bla. Neyse. En azından goy goy biter. Bi kaç vs görür bleachin helvasını yeriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Resim
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Acelesi yok mu simdi bi ichigonun, Orihime ile ayni hizda kosuyor.
Kullanıcı avatarı
Quincy
Favori Manga: Bleach, Fairy Tail
Favori Anime: Hunter x Hunter

Ishida bir süre dayak yer sonra Ryuken ortaya çıkar ve Haschwalt'ı yener.
"The calendar loses a precious component... The remaining months gather to mourn... The mourners play a melody, while the eleventh moon quietly rises. Uvo... Can you hear? The requiem we're offering to you?"
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

exotic yazdı:Acelesi yok mu simdi bi ichigonun, Orihime ile ayni hizda kosuyor.
Hahahaa Bleach de birisi mantıklı bir soru soruyor?
Kardes yanlıs manganın baslıgına geldin :D
Bleach hakkıında böle soru sorulmaz..Bu tabudur..

---

Bölüm hakkında yapacak tek yorumum bok gibi bir sayı oldugu.
Arkadasın biri yukarda demiş ya; bunu bana bırak sen ilerle muhabbeti sıktı artık diyee.Bu muhabbet aslında sıkmaz..Böle konuların işlendiği, kurgusu bu sekilde gelişen mangaların ortak özelliğidir..Bunu bana bırak sen ilerle durumu..
Yanlız bu yapılırken dusman guclenir onun karsısına dikilen eleman da bu oranda guclu kişiler olur..Bizim Bleach de durum tam tersine işliyor.Dusman gucleniyor karsılarına dikilen elemanlar çöp bile denmeyecek elemanlar haline geliyor.
Arkadas en tepede ne işi var Ganju nun Sado nun İNoe nin. Hadi İnoe yi anladık yeteneği var milleti diriltecek.Ya aq umun Ganjusunun Sado nun ne işi var orda.

Ha bir de Uryu Haswalt a diyor ya " Sen her seyi bilme ve kadir olma guclerini henuz tam kavrayamamıssın" aq duyan da Uryu bu guclere sahipmiş de Haswalta ders veriyor sanacak. Off offf guzelim seri ne hallere dustu.
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Heheh boşluğuma gelmiş.
örsan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Uzun zaman sonra yazınca eski günlerim aklıma geldi, teorilerle beyni zorlardık:)
Bu Sado'nun karşına çıkan kumdan sıfatlar 0. takımdaki dokumacı ablamızın ninja vari askerlerini andırdı bana. Acaba diyorum; 0. takım tam olarak yenilmemiş lakin yenilmiş süsü vererek alttan alttan farklı bi planı yürütüyor olabilir mi? Hani ichigo ve juha'yı teke tek kapıştırma planı kurmuş olabilirler gibi geliyor bana. Çok fazla dayanağım var mı? şimdilik 2 tane. 1- kumdan adamların benzerliği 2- 0. takımın nerdeyse direnmeden yenilmeleri, güçlerini dövüşlerini bile göremedik doğru düzgün. Ama kafa yormak lazım tabi..
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön