Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 665 Tartışma / 666 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Urahara bu bankai ile aizene karşı ne kadar etkili olurdu diye düşünmedim değil. Neredeyse ölümsüz hale geliyor çünkü.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Ne güzel bir gece . :evil:
Savaşın aroması ölümdür :evil: (Alucard)
► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Yeniden yapılandırma ucu çok açık bir güç olmakla birlikte bir bilim adamına çok uyuyor tabi. Hougyokulara da etki edebilir mi diye düşünmeden edemiyoruz. Yine de inanılmaz görkemli olmadı, daha başka numaraları da olmalı.

Aslında büyük bir kumar. Elit in gücü dozla ilgili zırvalardı, şu an ölmemesi için hiçbir sebep yok. Böylece Kubo hem bankai yi göstermiş ve aslında tam da göstermemiş olur ama hem bankai hem de Grimmjow u sahneden çok rahat almış olur ki bu da hoş olmaz.

Yüzlerce bölümdür görmediğimiz bankailerin patır patır saçılması rakipleri düşününce doğru olsa da içime sinmiyor açıkçası. Bitse de gitsek gibi bir hava veriyor. SS nin işgalinden bu yana bankailer açılıp 5 bölüm içinde geçiliyor mevzu.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Askin in kalbini cıkarıp eline verdiler de bu Askin i saf dısı etmek için yeterli değildir bence.
Liliel in de kafası koptu bi bok olmadı, Muhtemelen Gerardı ortadan ikiye ayıracaklar o da olmeyecektir.
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

Tüm quincylerin eline verdiler diyelim. Juga yı nasıl yenecekler. Bu herif ölenlerin quincylerin günlerinide almıyor mu?
Resim
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Urahara'yı görünce aklıma direk Dr Franken Stein geldi :lol:

Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Askin in ölmediğine artık daha cok inanmaya basladım. Milletin kafası kopuyor, govdelerinde koca delikler acılıyor, ortadan 2ye ayrılıyorlar gene de bir numara yapıp geri donuyorlar..Askin da bu tur bişiyle karsımıza cıkacaktır.Kaldı ki sahip oldugu yetenekle boyle bir sey gostermesse işte o zaman sacmalıgın daniskası olur. Sniper ci elemanın kafası kopmustu. sniperci bunu yaparsa bir overdozcu napar kestirmek zor.Hem quincylerin kukla yeteneği(adı aklıma gelmedi şimdi) buna imkan saglar buyuk ihtimal.
Bir de Urahara dedi ya benim bankaimin yeteneği dokundugu bir seyi yeniden yapılandırabilmesidir. Bunun ustunde durmak lazım.Yapılandırma derken sadece eski haline geri dondurmeyi(rejenerasyon) mi dusunucez yoksa bu yetenek daha farklı da işleyebilir mi? Bence gidişat Mayuri vs Pernida daki gibi bir hale donucek. Bole bir sey olacaksa Askin in bir kolu coktan Urahara nın bankaisi nin hukmu altına girdi.
Kullanıcı avatarı
Palaparazula
Favori Anime: Naruto

brezee yazdı:Askin in ölmediğine artık daha cok inanmaya basladım. Milletin kafası kopuyor, govdelerinde koca delikler acılıyor, ortadan 2ye ayrılıyorlar gene de bir numara yapıp geri donuyorlar..Askin da bu tur bişiyle karsımıza cıkacaktır.Kaldı ki sahip oldugu yetenekle boyle bir sey gostermesse işte o zaman sacmalıgın daniskası olur. Sniper ci elemanın kafası kopmustu. sniperci bunu yaparsa bir overdozcu napar kestirmek zor.Hem quincylerin kukla yeteneği(adı aklıma gelmedi şimdi) buna imkan saglar buyuk ihtimal.
Bir de Urahara dedi ya benim bankaimin yeteneği dokundugu bir seyi yeniden yapılandırabilmesidir. Bunun ustunde durmak lazım.Yapılandırma derken sadece eski haline geri dondurmeyi(rejenerasyon) mi dusunucez yoksa bu yetenek daha farklı da işleyebilir mi? Bence gidişat Mayuri vs Pernida daki gibi bir hale donucek. Bole bir sey olacaksa Askin in bir kolu coktan Urahara nın bankaisi nin hukmu altına girdi.

Lille'nin gücü tanrısaldı.Kendine tanrı diyen adamın ölümden geri gelmesi az da olsa normal karşılanabilirdi.Ama askin vollstandig açmış, en güçlü zehir topunu yapmış.Başka ne tür numarası olursa olsun dozaj ile kalp kalbini telafi etmesi absürd olur.Geri gelmesi artık mantıklı olmaz kanımca.

Bu arada Urahara'nın yüzündeki o dikiş izleri kalıcı olursa çok şekil olur :D
Resim
Kullanıcı avatarı
HakaiSou
Favori Anime: Rurouni Kenshin

ken-chan yazdı:Urahara'yı görünce aklıma direk Dr Franken Stein geldi :lol:

Resim

Haha ben de aynı şeyi düşünmüştüm hatta görsel arıyodum buraya göndermek için :woohoo:

Resim
Resim Tek parça geldim diye darbe almadım sanma ![/b] Resim
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

brezee yazdı:Askin in ölmediğine artık daha cok inanmaya basladım. Milletin kafası kopuyor, govdelerinde koca delikler acılıyor, ortadan 2ye ayrılıyorlar gene de bir numara yapıp geri donuyorlar..Askin da bu tur bişiyle karsımıza cıkacaktır.Kaldı ki sahip oldugu yetenekle boyle bir sey gostermesse işte o zaman sacmalıgın daniskası olur. Sniper ci elemanın kafası kopmustu. sniperci bunu yaparsa bir overdozcu napar kestirmek zor.Hem quincylerin kukla yeteneği(adı aklıma gelmedi şimdi) buna imkan saglar buyuk ihtimal.
Yav ne yiyip ne içiyorsunuz anlamıyorum. Sadece resimlere bakıp hızlıca geçsen bile Kubo koskoca bir sayfaya Benihime' nin bir atağını sığdırmış. Sadece böyleyle vs. diyorsun da al işte sana saldırı. Yırtıp atıyordu adamı. Saldırı menzili olması ve muhtemelen bunun çok kısa olması kötü.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön