Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 666 Tartışma / 667 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Yhwach
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

4 reiatsu.

Urahara
Grimmjow
Yoruichi
Kardesi

Ve hepsinin eline verildi.
Nel den de bi bok olmaz.

Urahara gibi biri yenildiyse aizen anca kurtarir...
Buckbeard yazdı:
eğer Gaylar dünyada çoğunluğu ele geçirirse. olabilecek senaryolar:
1- Barzolar artık bizi de zükecek. 1 ay hapis yatar sonra yine devam.
2- normal evlilik oranı düşmeye başlar. yeni nesil için önemli olan çocuk sayıları düşer. yaşlanan eşcinsellere bakacak genç nufus azaldığı için yaşam git gide zorlaşacak.
3- bu gaylar hayvanlara da kayıyordur.
4- aids ve saire gibi hastalıklar cahil gaylar yüzünden çoğalacak.
bence eşcinsellik tamamen yok edilmeli.
Kullanıcı avatarı
SıcakBuz
Favori Anime: Dragon Ball Z, Howl's Moving Castle

Urahara'dan tek atıcak yada devasa bir gücün çıkması biraz zorlama olurdu zaten. Gayet dengeli bir vs oldu. Mangaka zaten mangada son noktayı kimin koyacağı hakkında birkaç bölüm önce ipucu verdi. Azien'in 5 potansiyel güçten biri olarak kabul edilmesinin sadece Reiatsu yüzünden olması :)
tuzruhu
Favori Manga: Berserk, one piece, toriko, bleach
Favori Anime: Ghost in the Shell, Hellsing, Berserk, Shingeki no Kyojin, Onizuka

Adam manganın sonunu söyledi beyler.

http://www.acelemanga.tk/oku/bleach/666/12.shtml

Burada sonu açıkladı, Rukia bankai açıp Juha'yı donduracak, ichigo'da kesecek. herkes mutlu mesut olacak. (Bence yani, oluru var gibi :unsure: )

O değil de adam herşeyi hesapladım diyor. Bu mu hesaplamış hali. Bütün dövüş boyunca oturdu ya la.
karakergit
Favori Manga: bleach
Favori Anime: bleach

Şu bleach evreninde iyilerini ölmemesi kadar saçma bir şey yok sanırım. Resmen bütün mangayı çöp ediyor bu olay. Yakında Yamamoto da gelirse hiç şaşmam.
Bölüme gelirsek: Muhtemelen hepsi bir yerlerde son koz saklıyordur. Ayrıca bana göre final villian azien olacak. Quincy olayı sadece hikaye. Muhtemelen juha aradan çıkacak,sonra ishida haschwalt ı aradan çıkaracak ve en sonunda da aizen vs ichigo ile bitecek.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Anime: Medaka Box

karakergit yazdı:Şu bleach evreninde iyilerini ölmemesi kadar saçma bir şey yok sanırım. Resmen bütün mangayı çöp ediyor bu olay. Yakında Yamamoto da gelirse hiç şaşmam.
Bölüme gelirsek: Muhtemelen hepsi bir yerlerde son koz saklıyordur. Ayrıca bana göre final villian azien olacak. Quincy olayı sadece hikaye. Muhtemelen juha aradan çıkacak,sonra ishida haschwalt ı aradan çıkaracak ve en sonunda da aizen vs ichigo ile bitecek.
Bleach muhtemelen belli başlı birkaç seri hariç bütün shounen seriler arasında en çok karakter öldüren seridir. OP'de Naruto'da kötülerde ölmüyor. Onu napıcaz. (Ölüp geri dirilenleri saymıyorum Naruto'da. Yalama oldu seri.)
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Shounen okuduğunuzu unutmayın.Shounen serilerin hepsinde iyilerin 90%'ı ölmüyor zaten.Senaryo icabı arada 1-2 karakter harcıyorlar o kadar.
Kullanıcı avatarı
cehennet
Favori Manga: bleach, Shigurui
Favori Anime: death note, bleach, basilisk, hellsing, helsing ova series, naruto shipuuden, elfen lied, full metal alchemist, shigurui...

la yeter lan amk amk amk amk amk amk amk

lan aizen karşısında bankai açmayan adama bankai açtırdız sonunda onu da bok etti kubo. kubo sanırım şu şekilde yapıyor artık son arc olduğu için dur da şunlara sikindirik br bankai açtıramda maksat hepsi görülmüş olsun. lan kyoraguyu kaptan yaptın bok ettin ukitake ukitake dedik boşa gitti adam unohayı zarakiye power up yapcam die siktirledin nedir bu amk. tamam iyilerde yenilsinde şimdi gelipte bu kıçı kırık quincyler karşısında da böyle bok etmenin luzmu yok. ulan her şeyi geçtim urahara ya tek attıraydın bari. adam sır dolu akıl küpü deha sonra gelde kuckiki byakuya orihime gibi yalvar. kurosaki sana bırakıyorum de. ulan hanginiz aldı yendi. amk kurosakisi tek mi var bu evrende. ne boka o zaman diğerleri geldi kubo efendi. yeminle ilkkez bu kadar sert yazıyorum ve uzun çok uzun zamandır yazmıyordum delletti aga beni ne edem. hep cafcaflı giriş yaptırıyor sonra fos. ulan kaç bölüm önce hitsugaya tooshiro ahanda geldik dedik adam halen aynı dövüş yapıyor ne oldu. byakuya geldi yetmedi zaraki geldi. amk ne diye o zaman gaz veriyon zavalım shinigamilere. aptala çevirdin hepsini gelen giden tokatlıyor. bide uzadı dövüşler çok hep aynı seneryo tam ölecek durun lan zor günlerde g.tüme sakladığım bi özelliğim daha var göstermeden olmaz diyor. tmm hep tek atılmasın ama düşen de kalkmasın artık. ulan güzelim arrancar arc ta yapaydın. süper espadalar vardı. ulqiorrayı devam ettireydin daha fazla. bu quincylere verdiği özellikler düşük seviye fakat gücü abartılı. adam silah sıkıyor devateş topu . ya da dev oldu yakıp yıkıyor hepsi bu. ulan stark nerde hallibel nerde barragan mesela dehşet bir özellikti. ama şimdi bak ne hale getirdi.

ve bi daha amk.
Resim[
Abarai
Favori Manga: bleach
Favori Anime: bleach

Bence olması gereken oldu zaten elitlerin her biri tanrı gibi aşırı güçlü ve yetenekliler,kolay bir şekilde de ölmüyorlar.Gotei 13 den daha güçlü olan sıfırıncı takımı bile yenen hatta dövüş bittikten sonra pek fazla hasar dahi almadıkları belli olan elitlerin kaptanları sırayla harcaması gayet mantıklı.Asıl garip olan bankai açtıktan sonra yenmeleri olurdu.Sonuçta en fazla power up alan Kenpachi (Bence) bile pernida karşısında cacık oldu,zaten kolay olmayacağı ordan belli olmuştu.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Urahara en basından beri zaten diyordu benim bankaim dovusmek için değil diye. Ama arkadas madem bankain böle bir sey ne diye gizli silah gibi sona bırakıyon.O bankainin şimdiye kadar kullanılabileceği o kadar yer oldu ki. Ama yoooook..Bankainin buyusu bozulcak olur mu?
Kyroke nin de aynı olay.Aq bankaisi o kadar abartıldı gitti tegmenine iş yaptırttı.Mayuri de işi yapan gene tegmeni oldu..Byakuya 0.takım gördü onda da iş yok.Bir beklenti olarak Zaraki var.Bakın beni dedi dersiniz onda da tegmeni gelcek.Adı aklıma bile gelmiyor unuttum artık.İşi yapan o olcak. Sado,Ganju,İnoe asıl bombalar bunlar :D Aq yım bu serinin geldiği duruma. Sona yaklastıkca bu serilere noluyor anlamıyorum aq.
Kullanıcı avatarı
Keshan
D-Gray Man
Attack On Titan
Favori Anime: Bleach

brezee yazdı:Urahara en basından beri zaten diyordu benim bankaim dovusmek için değil diye. Ama arkadas madem bankain böle bir sey ne diye gizli silah gibi sona bırakıyon.O bankainin şimdiye kadar kullanılabileceği o kadar yer oldu ki. Ama yoooook..Bankainin buyusu bozulcak olur mu?
Kyroke nin de aynı olay.Aq bankaisi o kadar abartıldı gitti tegmenine iş yaptırttı.Mayuri de işi yapan gene tegmeni oldu..Byakuya 0.takım gördü onda da iş yok.Bir beklenti olarak Zaraki var.Bakın beni dedi dersiniz onda da tegmeni gelcek.Adı aklıma bile gelmiyor unuttum artık.İşi yapan o olcak. Sado,Ganju,İnoe asıl bombalar bunlar :D Aq yım bu serinin geldiği duruma. Sona yaklastıkca bu serilere noluyor anlamıyorum aq.
Eger shunsui kardesimiz fake karakurada bankaisini acip alandaki herkesin aklını alsaydı su durumdan daha iyi bir yerde olurdu gozumuzde belki starkkı shikai ile yendi diyemeyecektik ama ama gözümüzde su durumda olmayacaktı.
Resim
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön