Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 667 Tartışma / 668 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Çeviri hatası herhalde.Zaraki ilk kez shikai kullandığında komut başkaydı.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Yanlış hatırlamıyorsam ilk dediğinde "swallow" demişti. Yani benzer sayılır. Yutmak-İçmek. Mantık hala aynı.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Shikaisinin özelliği hakkında bir şey söylendi mi? Ben kaçırmadım yani dimi bir şey
trgamer
Favori Manga: blehh
Favori Anime: bleeeh

oZzIiI yazdı:Shikaisinin özelliği hakkında bir şey söylendi mi? Ben kaçırmadım yani dimi bir şey
Özellik mi? Böyle gereksiz şeyler Zarakiye yakışmaz :silly:
Kullanıcı avatarı
Realpislick
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

Byakuya reis sürekli salınık form diye bişe yokmuş gibisinden konuştu bunu sadece zaraki içinmi söledi yoksa buna ichigoda dahilmi ben buna takıldım çünki ichigonunda sürekli salınık formda shikai ye geçmiyo
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Realpislick yazdı:Byakuya reis sürekli salınık form diye bişe yokmuş gibisinden konuştu bunu sadece zaraki içinmi söledi yoksa buna ichigoda dahilmi ben buna takıldım çünki ichigonunda sürekli salınık formda shikai ye geçmiyo
Normal formdan direk bankaiye mi gecip duruyor yani?
Hayir, icigonun normal formu serinin ilk bolumlerinde gecti uzun kilici vardi uraharanin kirdigi. Sonra da kilicin ismini ogrenip shikai acti.
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

İşte sürekli shikaide Ichigo SSde millet Zaraki o kadar güçlü olunca Zaraki içinde aynısı geçerli diye düşünmüş. Bir sürü fanda o şekilde düşünmüştü hatta
Resim
► Spoiler Göster
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön