Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 668 Tartışma / 669 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

Senya yazdı:Yav geçen hafta da dedik size, adam tükkanı kapatıyor. Patır patır gizemleri açıklığa kavuşturup bitirecek seriyi.
"Tükkanı kapatan" Kubo, son arc yıllarca sürecek demişti. Nereye kapatıyor tükkanı?

Bölümü beğendim ben.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bir bok anladiysam arap olmayim.
Kullanıcı avatarı
gilga
Favori Anime: One piece

Bazı gerçekleri anlamak lazım 1v1 de kimse elit quincy indiremez kaptanlardan. Bu thor çakması kralın kalbini barındırıyor aynı zamanda. Zaraki shikai açarak bırak ta yenmesin saçmalığın alası olur . Bölüm güzeldi belli olan bir şeydi. Starrk 2 bedenli olduğunu ve silahında lynette olduğundan beri düşünmüştüm. Zarakide olabilir mi ? diye. Bakalım nasıl bir bankai olacak. 1v1 perfomansı en iyi olan bana göre kyoraku ama oda bir noktadan sonra yardım almak zorunda kaldı. Bu elemanın kalp olduğunu düşünürsek ve aynı zamanda thor çakması 3 kaptan yeterli bence daha ne istiyorsunuz 0.takımı yenmiş ekip bunlar karşısında ezilseydi iyimi olacaktı.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Soru kısmında sormam lazımda çok üşendim.
Bu ruh kralının kolları ve kalbi açığa çıktı diğer parçaları için söylenen üretilen bi şeyler var mı ? Bacakları yerinde duruyodu sallıyorum beyni bilinci boku püsürü şu olablir bu çıkarsa şaşırmam vs. ?
Ukitakenin içindeki kolu mühürlü hali miydi yoksa Ukitake kolun kendisiydi de güç krala geri döndü diye mi sıçtıydı noldudu bak unutmuşum o kısmı.
Kullanıcı avatarı
Nekketsu
Favori Anime: Monogatari serisi

Kısa Lm yazdı:Soru kısmında sormam lazımda çok üşendim.
Bu ruh kralının kolları ve kalbi açığa çıktı diğer parçaları için söylenen üretilen bi şeyler var mı ? Bacakları yerinde duruyodu sallıyorum beyni bilinci boku püsürü şu olablir bu çıkarsa şaşırmam vs. ?
Ukitakenin içindeki kolu mühürlü hali miydi yoksa Ukitake kolun kendisiydi de güç krala geri döndü diye mi sıçtıydı noldudu bak unutmuşum o kısmı.
Ukitake'nin içindeki Mimihagi-sama denen sağ koldu. Ayrıca wikia'da yazdığına göre hastalığını iyileştirmek için o hastalıklı organın yerine geçmiş. Yani anlaşma sonucunda kişinin vücudunun bir kısmı(dolaylı yoldan hepsi) Mimihagi-sama'nın sayılıyor. En sonda ise dünyalar arası dengenin bozulmaması için Kamikake sergileyip vücudunu tamamını Mimihagi-sama'ya teslim ediyor.

Öğrendiğimiz vücut parçaları sağ kol(Mimihagi-sama), sol kol(Pernida) ve kalpti(Gerard) şimdiye kadar. Ruh Kralı'ndan ayrı düştükten sonra hepsi kendi benliklerini kazanmış.
Resim

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

overlord73 yazdı:
Senya yazdı:Yav geçen hafta da dedik size, adam tükkanı kapatıyor. Patır patır gizemleri açıklığa kavuşturup bitirecek seriyi.
"Tükkanı kapatan" Kubo, son arc yıllarca sürecek demişti. Nereye kapatıyor tükkanı?

Bölümü beğendim ben.
Yıllar dedi de kaç yıl olduğunu söyledi mi :laugh: Bu arc 1 yıl daha sürerse zaten Bleach tarihinin en uzun arc'ı olucak.Al sana yıllar işte.2017 de biter Bleach daha fazla zorlamanın anlamı yok.Popülaritesi de kayboldu Kubo kazanacağı parayı da kazandı.Teker teker eksik ne kaldıysa araya sıkıştırıyor.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Ben neyi savunduğumu unuttum. :D
Yachiru Zaraki'nin kılıcıdır teorisini mi yoksa aksini mi hatırlamıyorum. :D
ikisinin de isimlerini hatırlamıyor oluşu işkillendiriyordu zaten. Yachiru shikai açtığında o zaman kendi gücünü farklı bir şekilde kullanıyordu. Bence Kubo bu asuichi olayını biraz daha detaylandırmalı. O zaman daha da oturacak. Zaraki'nin kılıcının eski sahibi öldüğünde o zaman yachiruda öldü (yani asuichi moduna geri döndü. Saf hale, şekilsiz hale) Sonra Zaraki kılıcı aldı ve zamanla asuichi şekile büründü ve tekrar faklı bir şekilde doğdu. Kız olarak doğmasının sebebi bence Unohana'dan kaynaklanıyor. Çünkü Zaraki Unohana'ya büyük saygı duyuyor. Yachiru küçük bir kız olarak doğunca haliyle Zaraki'nin aşırı gücünden dolayı kılıçtan taştı ve insan bedeninde görünmeye başladı. Büyümesinin tek sebebi de Zarakinin mühürlenmiş gücünün zaman içinde açılması ve gelişmesine bağlıyorum.
Şimdi bir sorum var:
Yachiru bankai olmasına rağmen nasıl kendi asuichisi oldu?
Kendi ausichisine kalbini aktarıp nasıl shikai elde etti?
Neden sordum çünkü yachiru bir bankai yani zarakinin kalbini aktardığı kişi (sonuçta şekli şemali var). Hal böyle iken yachiru kalbini başka bir asuichiye aktarabilir mi?

Meraklan bekliyoruz.
He bu arada o övündüğümüz Yamamato taicho bile Yachirunun bankai olduğunu anlamamış mı?
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

AleXiel yazdı:Ben neyi savunduğumu unuttum. :D
Yachiru Zaraki'nin kılıcıdır teorisini mi yoksa aksini mi hatırlamıyorum. :D
ikisinin de isimlerini hatırlamıyor oluşu işkillendiriyordu zaten. Yachiru shikai açtığında o zaman kendi gücünü farklı bir şekilde kullanıyordu. Bence Kubo bu asuichi olayını biraz daha detaylandırmalı. O zaman daha da oturacak. Zaraki'nin kılıcının eski sahibi öldüğünde o zaman yachiruda öldü (yani asuichi moduna geri döndü. Saf hale, şekilsiz hale) Sonra Zaraki kılıcı aldı ve zamanla asuichi şekile büründü ve tekrar faklı bir şekilde doğdu. Kız olarak doğmasının sebebi bence Unohana'dan kaynaklanıyor. Çünkü Zaraki Unohana'ya büyük saygı duyuyor. Yachiru küçük bir kız olarak doğunca haliyle Zaraki'nin aşırı gücünden dolayı kılıçtan taştı ve insan bedeninde görünmeye başladı. Büyümesinin tek sebebi de Zarakinin mühürlenmiş gücünün zaman içinde açılması ve gelişmesine bağlıyorum.
Şimdi bir sorum var:
Yachiru bankai olmasına rağmen nasıl kendi asuichisi oldu?
Kendi ausichisine kalbini aktarıp nasıl shikai elde etti?
Neden sordum çünkü yachiru bir bankai yani zarakinin kalbini aktardığı kişi (sonuçta şekli şemali var). Hal böyle iken yachiru kalbini başka bir asuichiye aktarabilir mi?

Meraklan bekliyoruz.
He bu arada o övündüğümüz Yamamato taicho bile Yachirunun bankai olduğunu anlamamış mı?
Daha dune kadar Zaraki nin zampaktoyu herkes shikai nin salınık hali zannediyorlardı.Sen Yachiru nun bankai olup olmadıgını anlamamıslar mı diye soruyon :D Oldu mu şimdi?
Zaraki herseyiyle cok aykırı bir shinigami.Özelliğini kestiremiyorum ama Zaraki nin bankai nin Gerard ı indirmek için yeterli olacagını dusunuyorum..Ruh kralının uzuvlarından bahsediyoruz ya.Bir uzuv da Zaraki den cıkarsa fazla sasırmayın derim. Zaraki de açıklıga kavusturulması gereken cok sey var. Zamanında Urahara İchigo hakkında dövüş dahisi yorumunu yapmıstı.Ki o kadar yardıma ve extra yollarla bankaisini cisimleştirmesi bayagı zaman almıstı.Aq Zaraki bunca zamandır bankaisini cisimleştirmiş sırtında tasıyormus :D:D
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

brezee yazdı:Özelliğini kestiremiyorum ama Zaraki nin bankai nin Gerard ı indirmek için yeterli olacagını dusunuyorum..
Ben aksini düşünüyorum, yeterli olmaz.

Gotei 13 kaptanı (Shunsui Kyōraku) tek başına indiremedi, 5 gizli savaş potansiyelinden biri (Kisuke Urahara) tek başına indiremedi.

Bu nedenle, bence, Zaraki'de bankai açsa dahi tek başına indiremez.

Aizen ve İchigo birleşip Yhwach'a dalacaklar herhalde...

NOT: Düşündüm de, Bleach 2017 yılında bence de bitecek.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Zaraki'nin geldim, gördüm, alayını dövdüm tarzı dövüşlerine alışmıştık. Yakıştıramıyorum.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön