Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 669 Tartışma / 670 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

En son flashstepdance tarafından 07 Nis 2016 15:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

brezee yazdı: İchigo nun bankaisi tum gucu hızına ceviriyordu.Zarakide ise durum saf guc seklinde ortaya cıkacak.Muhtemelen tum reiatsuyu zampaktosuna cekip getsuga benzeri bir sey yapacaktır. Zaten shikaideki drink lafı da buna uygun bence.Yachiru nun shikaideki yeteneği de kesmeye yonelik bir seydi.Hepsini bir araya getirince,hele bir de Gerard ın boyutunu dusunursek; Haftaya tek vurusta bu iş bitecek diyorum.
Uc asagı beş yukarı beklediğim gibi oldu. Yanlız yanlış anlamadıysam Zaraki nin derisinin rengi falan değişti.Tam bir berserkere döndü.Bunun altından da bir sey cıkacaktır. Bu gazla Zaraki Bach ı görmeye de gider. İnsallah Kubo gene Zaraki ye handikap falan vermez.

Edit; Yeni gördüm boynuzları da cıkmıs ya :D Aq Zaraki ye noluyor la ?!
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

vücudu değiştiren bir bankai var mıydı daha önce ? Hatırlayamadım ben. Ama Zarakinin yine gülmekten ikiye bölmesi güzel oldu. Adamın tarzı var. Yarıyor
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
onemorekiss
Favori Manga: Naruto,Bleach,One piece,Sun Ken Rock,Berserk,Slam Dunk...
Favori Anime: HAJiME NO iPPO,Naruto Shippuuden,Hellsing Ultimate,Devil May Cry,One Piece,Bleach,Death Note,HunterxHunter2011,Shingeki No Kyojin,Katekyo Hitman Reborn,Slam Dunk...

Hiç beklemiyordum aslında böyle bir şekle girmesini.Aslında mantıklı ama değişik bir şey bekliyordum.Büyük ihtimal velede Byakuya ya felan da saldırıcak diğer sayıda yani durmaz bu adam :D .Gerçi bu vs bitmedi büyük ihtimal quincy in yeteneği yüzünden dahada uzar.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

onemorekiss yazdı:Hiç beklemiyordum aslında böyle bir şekle girmesini.Aslında mantıklı ama değişik bir şey bekliyordum.Büyük ihtimal velede Byakuya ya felan da saldırıcak diğer sayıda yani durmaz bu adam :D .Gerçi bu vs bitmedi büyük ihtimal quincy in yeteneği yüzünden dahada uzar.
Valla bu saatten sonra Gerard naparsa yapsın boş.Zaraki öle bir izlenim verdi ki.Karsısına ne cıkarsa cıksın kescek,biçecek,dograyacak.
Eleman harbiden berserk moda girdi, dediğin gibi Byakuya ve cuceye de dalabilir. Ben rengi ve gucunden cok boynuzlarıyla ilgileniyorum. Shinigami,hollow,quincy,tanrı derken şimdi bir de seytan mı cıktı piyasaya?
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Gecen hafta birisi yazmisti bu bolum baya baya garantilendi. Stark ile Zaraki cidden benziyorlar birbirlerine salinim bakimindan.
kenshi22
Favori Manga: bleach
Favori Anime: One piece

kenshi22 yazdı:Şimdi bankai yi nasıl olacak kenpachinin bilmiyoruz ancak teori yachiru zarakinin bir çeşit ruhu gibi ama şu var bu ruh kendi başına shikai açıyor yani zaraki yachiru ilişkisi stark llynette iliskisiyle aynı olmalı bekleyelim ve haftaya nolcak görelim.

Sanirim bunu tutturdum gibi yeni teoride ise Gerard,beni bir shinigami kesemez gibi bir şeyler söylüyor Zaraki Kenpachi denilen bu varlığın Shinigamiden öte başka bir şey olduğunu düşünüyorum.
örsan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Taa SS Arc'da Tousen ile çıkan mücadelede Tousen Zaraki'ye sürekli iblis şeytan falan diyordu. Şimdi ufak bi dönüşüm geçirip tahmin edilen şekle bürünebilir. Yalnız bu durum gerçekleşirse çok dostane bir ortam olmayacakmış gibi geliyor, Zaraki'nin savaşma isteği ve içgüdüleri kontrolünü kaybettirip sağa sola saldırmasına sebep olacak, bknz: ichigo'nun hollow formu. Gerard'ı indirdikten sonra byakuya ve 10. takım kaptanıyla dövüşür byakuyanında yeni bankaisinin ilk özelliklerini burda görürüz.
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

Şimdi Gerard'dan iki tane mi olacak?
karakergit
Favori Manga: bleach
Favori Anime: bleach

Yoksa yeni bir ırk mı geliyor.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön