Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 670 Tartışma / 671 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

En son flashstepdance tarafından 14 Nis 2016 13:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Herkese benden power-up beyler.Almayan kalmasın dükkanı kapatıyoruz.
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

Daha çok Zaraki görmek isterdim. Bok yere harcadı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Senin gibi manganın ben yolunu zikeyim ya. Ne ara açtım ne ara okudumda bitti anlamadım mk.
Fangörlere güzel servis.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

flashstepdance yazdı:Daha çok Zaraki görmek isterdim. Bok yere harcadı.
Daha harcanmadı, sakin... Eğlenceli bölümdü valla. Birisi "Zaraki tek başına alır" mı demişti? :evil:
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Ya bi siktir git Kubo amk ya. Valla bak siktir git. Sokayım senin manganada quincylerinede tanrınada bilmem neyinede. Ben tanrının bilmem nesiyim diyen adam 3904827394827394 parçaya bölünüp geri birleşiyo amk. Yeter artık bro. Öldürmeyeceksen bölüp parçalama arkadaş valla çok itici oluyor ha yemin ediyorum. Lan arkadaş bu adamın shikaisi yada bankaisinin bi özel gücü yokmu hepsi transmog arkadaş. Bi kullandırt bir bişey yap ondan sonra ne halt edeceksen et. Yok yav valla delirmemek elde değil.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
onemorekiss
Favori Manga: Naruto,Bleach,One piece,Sun Ken Rock,Berserk,Slam Dunk...
Favori Anime: HAJiME NO iPPO,Naruto Shippuuden,Hellsing Ultimate,Devil May Cry,One Piece,Bleach,Death Note,HunterxHunter2011,Shingeki No Kyojin,Katekyo Hitman Reborn,Slam Dunk...

Bu mudur yani ? Ciddi ciddi onca zaman bunun için mi bekledik ? Cidden siktir git kubo.Ne yani bir bölüm aç tek at öbür bölüm tek ye onu görmek içinmi manganın nerdeyse başından beri bu adamın bankai demesini bekliyoruz ? Şu velete power up verdirmek için harcadı Zaraki'yi.Ulan madem power up vericen git başka bir ws de ver.20 saniyelik bir bölüm daha.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Zaraki kendi gücü yüzünden pert oldu. Ayrıca ben artık alışmaya başladım böyle bölümlere.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Bi siktir git Hitsugaya, yine dayagi yiyip aglayacagani hepimiz biliyoruz.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

overlord73 yazdı:
flashstepdance yazdı:Daha çok Zaraki görmek isterdim. Bok yere harcadı.
Daha harcanmadı, sakin... Eğlenceli bölümdü valla. Birisi "Zaraki tek başına alır" mı demişti? :evil:
Ben dediydim. AQ yayım ben bu Kubo nun. Adama insalllah handikap falan vermez dedim.Handikapın tillahını verdi..Zaraki kendi gucu yuzunden pert oldu. Aq bu Zaraki kendi gucunu tasıyamıyorsa nasıl var oldu? Kendi gucunu tasıyamamak nedir aq. Delircem ya...
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön