Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 671 Tartışma / 672 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

En son flashstepdance tarafından 25 Nis 2016 10:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Bolum cok guzel bir takim calismasi sergilemesi acisindan brni tatmin etti.
Renji ve hitsugaya olgunlasmadiklari veya bankai ruhlari onlarin gucunu kabullenmedikleri icin asil bankailerini ve dolayisiyla asil guclerini kullanamiyorlardi. Gorunen o ki bu konu byakuyada tam tersi. Gucleri artmisti malumunuz bankaisi de daha da guclenmis. Bir transformasyano ugramamis. Ozellikleri zaten guzeldi kendisinin degismemesi hosuma gitti.
Thor cakmasi quincy nin yenilmesi ise paramparca edilmesiyle olacak gibi. Yeter artik daha fazla uzamasin. Onu bir arada tutan quincy nesnesi de parcalanirsa artik toparlanamaz diye dusunuyorum. Ya da umut ediyorum.
Son arc oldugu icin herkesin guclerinin ortaya cikarilmasi gayet normal. Her hafta sikayet etmeniz yersiz. Ha hakli oldugunuz nokta su dusmanlarin gecmisine inilmedi bize alistirilmadilar. Bu yuzden yuzeysel ilerlemesi arancarlar kadar icsellestirememiz sonucunu dogurarak bizi hikayeye tam sokamiyor. Aslinda hikaye guzel ilerliyor.
Her evrenin kliseleri vardir ve bizim evrenimizin klisesi sanirim guc gosterisi uzerine. Sahneye gelen starimiz "simdi eline verecem" edasiyla gelip tokat yiyip gidiyor. Ama bu sefer tokat yiyen kaptanlar yeniden ayaga kalkmayi ve savasi surdurmeyi basarabildiler. Bu da guzel oldu.
İlerleyen bolumlerde biraz soul society veya gercek dunyadaki etkiler bize gosterilse iyi olabilir. Sonucta ruh krali degisti, hitsugayanin iki haftadir dedigi gibi soul societynin tepesinde kiyamet kopuyor. Asagidakileri merak ediyorum acikcasi.
Ozet gecersek bolum guzeldi. Begenmedim diyip kestirmektense tadini cikarabilmeye calisin.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

Ben Kubo'nun ne yapmaya çalıştığını kestiremiyorum. Bizim sümüklü Hitsugaya'ya vermediği Power Up kalmadı. Öldürdü sonra diriltti zombi yaptı zart oldu zurt oldu en sonunda bankaisi ile olgunlaştırdı. Şu herifin fanları yüzünden girmediği şekil kalmadı amk. Öl artık huzur içinde yat. Bu herif yerine zaraki görmek ister bu gönül. Minik bir karede zaraki gösterip ağzımıza bal çaldı it. Senelerdir bankaileri bekledik. Gördüğümüz 10 bölümde bir hitsugaya. Can sıktı artık.
Resim
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

Zaraki ve iki (Kaptan hem de, peh peh peh) teğmeni iş başında! :evil:

Havan batsın Zaraki!

Geçen sayı kadar kötü değildi, az biraz ilerleme var.
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Kaptanlar ulti açtı...
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Sikeyim seni Kubo.
Madem adama bilincini yitirtip zorla da olsa bankai actırıyon sonra da vucudu kaldıramadı diyip sumukluye prim yaptırıyorsun bırak yerde kalsın aq umunun ibnesi. AQ Zarakiyi gomeceksen göm,veledi yucelteceksen yucelt ama artık bir karar ver. Yerde yatan yatsın ayakta kalkan savassın. Quincy istilasının 2.evresi basladıgından beri Zaraki kaç kere yattı kaç kere kalktı sayamadım aq. Buzlu velet için de aynısı gecerli.
hiç bi sikime yarama,öl,diril,zombi ol,tekrar eziklen,ulti aç,yat,tekrar kalk,tekrar ulti aç,azcık uyu,tekrar kalk, aq bunun sonu nerde bitecek?
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Bölümü beğendim.

Zaraki tek alır diyen arkadaşların durumunu merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bence eleman hala ayakta. lol
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Hitsugaya'nın başından beri olması gereken gücü bu zaten.(bence) Gayet iyiydi bu bölüm.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
tuzruhu
Favori Manga: Berserk, one piece, toriko, bleach
Favori Anime: Ghost in the Shell, Hellsing, Berserk, Shingeki no Kyojin, Onizuka

Anka24 yazdı:Bölümü beğendim.

Zaraki tek alır diyen arkadaşların durumunu merak ediyorum.
Handikapı olmasaydı Zaraki teki bırak 4 parçaya böler üst üste koyup sikertir yine alırdı. Gördün yani.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön