Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 671 Tartışma / 672 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

flashstepdance yazdı:Ben Kubo'nun ne yapmaya çalıştığını kestiremiyorum. Bizim sümüklü Hitsugaya'ya vermediği Power Up kalmadı. Öldürdü sonra diriltti zombi yaptı zart oldu zurt oldu en sonunda bankaisi ile olgunlaştırdı. Şu herifin fanları yüzünden girmediği şekil kalmadı amk. Öl artık huzur içinde yat. Bu herif yerine zaraki görmek ister bu gönül. Minik bir karede zaraki gösterip ağzımıza bal çaldı it. Senelerdir bankaileri bekledik. Gördüğümüz 10 bölümde bir hitsugaya. Can sıktı artık.
Bu yorumu yeni gördüm de yannız Hitsugaya'nın potansiyeli Zaraki'den çok fazla. Shunsui'de bahsetmişti beni geçer diye.
tuzruhu
Favori Manga: Berserk, one piece, toriko, bleach
Favori Anime: Ghost in the Shell, Hellsing, Berserk, Shingeki no Kyojin, Onizuka

Shounen mangasında Zaraki'yi mi ön plana çıkarsaydı yoksa ağlayan bebeyi mi? Mecburiyetten bizim ufak dingili "istese hepsine tek atar ama daha güçlü birisine saklıyor bütün gücünü taaam mı?" modunda bizim mangaka :P
Kullanıcı avatarı
Keshan
Favori Manga: Bleach
D-Gray Man
Attack On Titan
Favori Anime: Bleach

He amina o kadar sey oluyor hicbiri gucunu kullanmadi simdi kullanacaklari tuttu. Her hafta oldugu gibi yine sacma sapan bir bolum tamam shounen manga eyvallah da bi siktir git.
Resim
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Anka24 yazdı:
flashstepdance yazdı:Ben Kubo'nun ne yapmaya çalıştığını kestiremiyorum. Bizim sümüklü Hitsugaya'ya vermediği Power Up kalmadı. Öldürdü sonra diriltti zombi yaptı zart oldu zurt oldu en sonunda bankaisi ile olgunlaştırdı. Şu herifin fanları yüzünden girmediği şekil kalmadı amk. Öl artık huzur içinde yat. Bu herif yerine zaraki görmek ister bu gönül. Minik bir karede zaraki gösterip ağzımıza bal çaldı it. Senelerdir bankaileri bekledik. Gördüğümüz 10 bölümde bir hitsugaya. Can sıktı artık.
Bu yorumu yeni gördüm de yannız Hitsugaya'nın potansiyeli Zaraki'den çok fazla. Shunsui'de bahsetmişti beni geçer diye.
Poptansiyeli Shunsui den fazla olsa nolcak..Shunsui paspalın teki..
Kullanıcı avatarı
bebeto
Favori Anime: bleach

Hitsugayanın potansiyeli Zarakiden daha mı fazla kusura bakma ama Aizenin olduğu bir potansiyel listesinde Zaraki var Hitsugaya yok. Zaraki 5 potansiyel arasına girecek Hitsugaya'yanın potansiyeli daha yüksek olacak saçmalığa bak :-D
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

bebeto yazdı:Hitsugayanın potansiyeli Zarakiden daha mı fazla kusura bakma ama Aizenin olduğu bir potansiyel listesinde Zaraki var Hitsugaya yok. Zaraki 5 potansiyel arasına girecek Hitsugaya'yanın potansiyeli daha yüksek olacak saçmalığa bak :-D
Ya keşke elleri kırılsaydı Kubo'nun da şu potansiyel olayını yazmasaydı yıllar önce.Tutturdular bir beni geçerdi lafını ki adam 100 yıl sonra beni geçebilir dedi.Hemen veriyorlar gazı :laugh: Utanmasalar baş kaptan yapıcaklar bu veledi
MrBugsS
Favori Anime: Naruto

Hitsugaya'dan 'Shikai' ile başlayan bir saldırı, Byakuya'dan 'Senkei' ile başlayan bir saldırı. İlk soru şu ;

Bleach'te Shikai kelimesinin içinde kullanıldığı bir bankai saldırısı daha önce görmedim. Acaba Hitsugaya'da başka numaralar olabilir mi?

Byakuya'nın saldırısına gelirsek Senkei dedikten sonra Zampaktou'sunun ismini söyledi. Acaba bu Senkei, Bankai'nin bir üst formu mu, yoksa Byakuya'nın saldırısı Shikai seviyesinde miydi? Çünkü Byakuya'nın Bankai dediğini hatırlamıyorum.
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

MrBugsS yazdı:Hitsugaya'dan 'Shikai' ile başlayan bir saldırı, Byakuya'dan 'Senkei' ile başlayan bir saldırı. İlk soru şu ;

Bleach'te Shikai kelimesinin içinde kullanıldığı bir bankai saldırısı daha önce görmedim. Acaba Hitsugaya'da başka numaralar olabilir mi?

Byakuya'nın saldırısına gelirsek Senkei dedikten sonra Zampaktou'sunun ismini söyledi. Acaba bu Senkei, Bankai'nin bir üst formu mu, yoksa Byakuya'nın saldırısı Shikai seviyesinde miydi? Çünkü Byakuya'nın Bankai dediğini hatırlamıyorum.

Anlayaaamazzsın dırı dıı dırı dırı dıııı. Her seferinde bu şarkı geliyor aklıma bleach okuyunca. Anlayamıyoruz işte. O dalgaların köpürmesi, motorun sesi falan: )

Kubo alayımızı trollüyor :)
Resim
örsan
Favori Anime: Bleach

SENKEİ bankai denen olayın bir üst formu olacağını düşünmüyorum lakin kendisi zaten byakuya'nın bankai'si sırasında kullandığı bir saldırı formu. Bankai özelliği yani. Ama kafamı kurcalayan bir şey var ki, Byakuya Bankai demedi, demeden bu saldırıyı nasıl yaptı?
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

bebeto yazdı:Hitsugayanın potansiyeli Zarakiden daha mı fazla kusura bakma ama Aizenin olduğu bir potansiyel listesinde Zaraki var Hitsugaya yok. Zaraki 5 potansiyel arasına girecek Hitsugaya'yanın potansiyeli daha yüksek olacak saçmalığa bak :-D
Biraz geç olacam ama, Hitsugaya diğerlerine göre daha çocuk. Zaraki'ye göre daha çocuk. Buna rağmen böyle dövüşüyor. Bir de yetişkin halini düşünün.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön