Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 671 Tartışma / 672 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

tuzruhu yazdı:
Anka24 yazdı:Bölümü beğendim.

Zaraki tek alır diyen arkadaşların durumunu merak ediyorum.
Handikapı olmasaydı Zaraki teki bırak 4 parçaya böler üst üste koyup sikertir yine alırdı. Gördün yani.
Handikap degil, Zaraki henuz vucut olarak yeterince guclu degilmis bankaisini kaldiracak kadar. Egitim megitim yapip gelismesi gerek.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

ugur_tatli yazdı:
tuzruhu yazdı:

Handikapı olmasaydı Zaraki teki bırak 4 parçaya böler üst üste koyup sikertir yine alırdı. Gördün yani.
Handikap degil, Zaraki henuz vucut olarak yeterince guclu degilmis bankaisini kaldiracak kadar. Egitim megitim yapip gelismesi gerek.
Shinigamiler bankaiye nasıl ulasıyorlar? İchigo nasıl ulastı?
Zaraki nin durumunda herseyi kabul ederim vucudu kaldıramadı safsatasını kabul etmem. Aq madem vucudu kaldıramıyor bu gucu Yachiru en basından nasıl vucut buldu? Agacta yetişmedi ya bu?

Serinin baş kahramanı sanki İchigo değil Zaraki aq. Serinin sonu geldi. Zaraki hala ruh kralı kadar gizemli. JuhaBach ın bile hakkında bildiklerimiz Zaraki den fazla. Bu gidişle de zaten Zaraki ruhkaralının kesin bir şeyi cıkcak.Hem de öle böle değil.Zaraki nin varlıgı herseye aykırı. Shinigamiliğe,zampakto-asauchi ilişkisine, hele bir de bankai actıktan sonraki görüntüsü.Tamam bankai acanlarda fiziksel değişim olmuyor değil ama Zaraki resmen insanlıktan cıktı yahu..
Kullanıcı avatarı
Byakugan
Favori Manga: Onepunch-man, Tokyo Ghoul:re
Favori Anime: One Piece, Gintama

Kubo'nun yakışıklı karakter tipi bundan farklı olamaz zaten, bildiğin Ichıgo amk bu

Başından beri böyle bir karakter olsa eyvallah yok donduruyor yok olgunlaşıyor, fikir kalmadı adamda

bölümün tek artısı en baştan olması gereken takım çalışması, kılıcı eline alan koşuyor dayak yiyor

bleach evreninde her şey mümkün haftaya bu adamı tekrar görürüz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

tuzruhu yazdı:

Babayı alırdı. Bölünce ne oluyor adam birleşiyor.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

@brezee
Bir canlinin guclu olmasi icin ozel bir sekilde mi dogmus olmasi gerek illa? lol
Zaraki guclu dogmus potansiyeli dolu bir adam o kadar.
Kullanıcı avatarı
UlquiorraSchifferUs
Favori Manga: Bleach , Naruto , One Piece , Nanatsu no Taizai , Magi , One Punch Man
Favori Anime: Bleach , Naruto Shippuuden , Zankyou no Terror , One Punch Man , Nanatsu No Taizai

Zaraki Yhwach ile savaşırlerken asıl gücünü ortaya çıkartıcak.Şimdiden söylüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
SıcakBuz
Favori Anime: Dragon Ball Z, Howl's Moving Castle

Bende Zaraki, rakibi ne kadar güçlüyse okadar güçlü olur diyorum.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Yeni bölüm yokmu?
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

karlidag yazdı:Yeni bölüm yokmu?
Japonların sikimsonik bir bayramı vardır kesin gene. İlkbahardayız malum.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Golden Week var.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön