Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kubo taşlama

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Uranyum
Favori Manga: Bleach | Noblesse | Claymore | Feng Shen Ji | Tower of God | Dice
Favori Anime: Death Note | Bleach | Claymore | Shingeki no kyojin | Basilisk

Animeyi izlemeye tekrar başladım İchigo ile Zaraki'nin ilk karşılaşmasında yine sövdüm Kubo'ya. Adam hem bankai bile açmamış İchigo'ya Zaraki'yi delik deşik ettirdi hem de yerin dibine soktu. Bununla da kalmadı bir de Zaraki'yi ağlattı yani kısaca sıçtı sıvadı.
En son Uranyum tarafından 20 Haz 2013 12:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Keshan
Favori Manga: Bleach
D-Gray Man
Attack On Titan
Favori Anime: Bleach

Uranyum yazdı:Animeyi izlemeye tekrar başladım İchigo ile Zaraki'nin ilk karşılaşmasında yine sövdüm Kubo'ya. Adam hem bankai bile açmamış İchigo'ya Zaraki'yi delik deşik ettirdi hem de yerin dibine soktu. Bununla da kalmadı bir de Zaraki'yi ağlattı yani kısaca sıçtı sıvadı.
Zaraki'nin gücü hakkında mangada açıklama yapıldı, zahmet edip okursan anlarsın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Uranyum

Keshan yazdı:Zaraki'nin gücü hakkında mangada açıklama yapıldı, zahmet edip okursan anlarsın.
Mangayı da okudum ama bahsettiğin açıklama ne onu anlayamadım zahmet edip hangi sayıda olduğunu da yazar mısın ?
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Uranyum yazdı:
Keshan yazdı:Zaraki'nin gücü hakkında mangada açıklama yapıldı, zahmet edip okursan anlarsın.
Mangayı da okudum ama bahsettiğin açıklama ne onu anlayamadım zahmet edip hangi sayıda olduğunu da yazar mısın ?
http://www.mangapanda.com/bleach/525/12
Bu sayfada ve daha sonrasında Unohana açıklıyor. Zaraki, Unohana ile çocukken savaştığından beri hep kendine güç sınırlaması getiriyormuş rakibine göre. Rakibi ne kadar güçlüyse oda o kadar güçlü veya daha az güçlü oluyormuş.
Bunun nedeni ise Zaraki, sadece Unohana ile olan savaşında gerçekten çok eğlenmiş. Bu eğlenceyi kaybetmemek için o savaş sırasında bu kısıtlamaları koymuş.
Ama Zaraki zamanla başka rakiplerle savaştıkça bu kısıtlamalarını zayıflatmış. En sonunda ise Unohana onun kısıtlamalarını tamamen kırıyor ama Zaraki onu öldürüyor.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
Uranyum

@Frostguard

Ben de cidden kaçırdığım bişey var sanmıştım. O Kubo'nun sıçtığını temizleme uğraşı. Tamam kendini kısıtlamıştır anlarım ama bankai açmamış 3 5 aylık shinigami bir veletten bahsediyoruz. Zaraki dediğimiz adamsa eski 11. takım kaptanını öldürerek kaptan olmuş biri ve Kenpachi ünvanını yıllardır elinde tutan biri.
Üstelik İchigo daha sonra bankai kullanarak bile Byakuya ile anca başa baş dövüşebildi. Ne yani Zaraki Byakuya'dan o kadar mı güçsüz.

ve tüm bunları geçecek olursak Zaraki neden Nnoitra ile dövüşürken kaybetmedi. Yok ölümün eşiğine geldi o yüzden gizli tekniğini kullanmaya mecbur kaldı felan demeyin. Nnoitra'nın kestikleri öldürüyordu da İchigo'nunki okşuyor muydu ? Adamı liğme liğme etti ama hala Zaraki'den tık yok nerde o teknik.
örsan
Favori Anime: Bleach

340. sayıdan sonra bu başlık büyük haksızlık :)
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Bence Bleach'in çok güzel bir konusu vardı.Heyecanla izleyip okumuştum.Fakat ne bileyim Kubo zeki ama tembel bir arkadaş.Şu son arcta her şeyi bir şeye bağlayıp toplamaya çalışmasını bakıp böyle düşünüyormuşa çevirmeyin Allah aşkına.Zaraki'yi utanmasa hüngür hüngür ağlarken çizicekti İchigo'ya yenildikten sonra.O zaman neredeydi bu Zaraki'nin eğlencesi.Son arcı bende sevdim ama yapmayın etmeyin Kubo'yuda Aizen'e çevirip o her şeyi planlamıştı demeyin :lol:Planlasaydı zaten şu anda alayımız Kubo övme başlığında olurduk.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Anime: Medaka Box

Her olayın dönüp dolaşıp Aizene bağlanması Kubonun en büyük ve temizleyemediği boklardan biridirki temizlemeyede niyetli değil çünkü bu arcında diğerlerinden farkı yok İchigonun annesinin hem Quincy hem hollow güçlerine sahip olmasını ve bu yüzden İchigonun hollow güçlerine sahip olmasını kim sağladı Aizen SSnin kim amına koyup Espdalara kim hükmetti Aizen Hueco Mundonun kim altını üstüne getirdi Aizen İchigonun bunca zamandır kendi gücüne yakın rakiplerle karşılaşmasını sağlayan kimdi Aizen Uraharının Kidousuyla mükkemel bir şekilde reiatsusu bastırılmış bir şekilde eli kolu bağlı olmasına rağmen kim Juha Bachın algısını karıştırdı Gene Aizen bunlar sadece aklıma gelenler bu liste uzar gider Hougyoku olayına hiç girmeyek bu herif İchigoyada gerçekten yenilmedi çıkarın bence aklınızdan Aizen bu arcın ortalarına doğru ufaktan ufaktan bize bu sinyalleri verecek olan Kubo Sonlara doğru Juha Bachla İchigo Vs Atarken İchigo tam kazanıcakken ortaya çıkacak ve yine o mükkemel planlarından birini yaptığını ve gene İchigoGili Quincyleri ve tüm SS Halkı Kaptanlarını Teğmenlerini ayakta siktiğini ve kimsenin haberi olmadığını anlatacak sonra bir şekilde Ruh Kralınıda halledecek bu final BOSS olacak İchigonun kazanacağı kesin ama Final Arc olsa dahi Aizen ölürmü ? ben pek sanmıyorum hatta Manganın Final bölümünde herkesin mutlu bir şekilde hayatına devam ederken gösterirken Aizenin biryerlerde Sırıtan yüzünü gösterip The End ? Trollüğü bile yapabilir peki bu anlattıklarının olacağına emin misin Kubonun yeğeni misin diyen arkadaşlar bunları tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok manganın son 30 40 sayısını gözden geçirirseniz Kubonun tekrar Aizen üzerine şiddetli bir şekilde yükleneceğini anlarsınız Yani Kubonun en büyük mallıklarından biridir bu Aizenin herşeyi planlaması bu Arctada öle olacak emin olun
Celebhol
Favori Anime: -

Tek bir nokta kullanmadığın ve ayrı yazılacak bütün -de/-da eklerini yanlış yazdığın için seni tebrik ediyorum. IP'den adres buldum bir adet Türkçe kullanım kılavuzu yolladım.
 !  Uyarı
Mesajını düzenle.
Elli bin defa söylüyoruz size. Forum Kuralları'na yazıyoruz, Birey Olma Rehberi'ne yazıyoruz, ayrı konu açıyoruz ve hepsini global duyuru yapıyoruz. İlla küfretmek mi gerekiyor size şu Türkçe'yi düzgün kullandırmak için?
Kullanıcı avatarı
Hephaistos
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Kötü karakterleri çok güçlendirip üst üst p-up verip boktan şekillerde Ichigo'ya yenilmelerini sağlıyor.
Ichigo ile diğer karakterler arasındaki güç dengesini ayarlayamıyor.
Resim
No one stands on the top of the world.
Not you, not me, not even gods.
But the unbearable vacancy of the
throne in the sky is over. From now on...
I will be sitting on it.
-Aizen Sōsuke

“Bleach Manga” sayfasına dön