Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kubo taşlama

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
onurkonur
Favori Anime: One Piece

Önce şinigami oldu he dedik, sonra hollov oldu sesimizi çıkarmatık, bide yandan tümdengelim mi neyse o çıktı onu da sineye çektik. Arkadaşlar arasında gülüp eğlenirken bir kuinşilik yapmadı herhalde diye gırgır oldu... Sesimizi çıkarmıyoruz diye bu kadar da abartılmaz ki Kubo çok ayıp yaptığın çok ayıp. Umut Sarıkaya karikatürlerindeki füzeye taramalı bağlayan çakma dünya liderleri gibisin .
aizensousuke_7
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

ozman yazdı:@ken chan:çizimden zerre anlamam anlamakda istemem,ben sadece okurum,bleache baktığımda kadın mı erkek mi karakterler o bile zar zor anlaşılıyor artık o derece çizim yönünden benzerlik var,e be adam biraz karakterlere farklı elbise giydirmekle iş bitmiyorki,farklı yüz şekilleri çiz azıcık lan....

@redstak:iyi karakter derken...iyi çizilmiş mi...iyi tasarlanmış mı?peki genç karakter çzimlerine baktın mı?hepsi fabrikadan aynı tornadan cnc tezgahından çıkmış gibi ciltler parlak vs falan...

@milenium wizard:ispanyol alman adları veriyor sadece,başka bir şey yok
+reitatsu mu acıkıyor?:D
tarzını değiştirmek değil aynı türden karakter pompalaması işi bozuyor,

@izanami:kahramanlık destanı istiyorsam,leyla ile mecnun hikayesi yeter,hikaye kurgusu, bombok,her şey çizim olsa amenna ...ne diyeyim
shounen jump cilt satışları 1.000.000 altına düştüğü her seriyi sonlandırır,umarım tite kuboda bu sona uğramaz....
not:one piece miş dur şuna da bakak...:D
Hem diyosun bu mu sanatçılık ,çizimleri kötü ,kızların gögüsünü filan çek şey ekle erkek olur diyosun .Anlarmış gibi ondan sonra diyosun ben çizimden anlamam anlamakta istemem.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Karakterlerin hava atıcam diye gücünü açıklama sı sinirimi bozuyor. Sonra havaları sönüyor.
Resim
soulking-5
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Orihime gıcıklaşmaya başladı.
soulking-5
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

liva yazdı:Karakterlerin hava atıcam diye gücünü açıklama sı sinirimi bozuyor. Sonra havaları sönüyor.
Hava atmak dgil amaç.Öldürmeye bahane.Kubo nasıl öldürsem derken bunu buldu.
Celebhol
Favori Anime: -

Ya ben biliyorum. Bu dangoz süperstar kendini iyileştirecek dememiş miydim? Gerizekalı Kinshara'lı vaizard bankai'ını açıklıyor ve açıkladığı için yeniliyor. Sikim gibi dövüş kurgusu var. Bleach'in de en kötü yanı bu dövüş kurguları ya zaten.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bazı mangalarda biri dövüşürken yanında başka bir eleman olur onun yeteneği hakkında yorum yapar biz de adamın yeteneğini anlarız ve öğreniriz. Bazıları vardır içinden konuşur o şekilde öğreniriz. Bazıları da var ki düşmanlarına güçlerini açıklar bir tek Bleach'te örneğine rastladım. O bankaiyi gördüğüm sayfada manganın bölümü bitti sandım çünkü çok süper bir andı, bir sayfa sonra bakıyorsun adam yeteneğini açıklıyor, adam kulağını deliyor. Benim de sinirime dokundu bu olay.
Bir de Renji'ye gelen power up var, madem ruh sarayına giden böyle power uplar alıyor, neden savaş öncesi güçlenmesi gereken kaptanlar bu seyahate çıkmıyor da savaş gazilerini gönderdiler oraya?
Kullanıcı avatarı
MangekyouSharingan
Favori Manga: Naruto,Bakuman,Claymore,Bleach
Favori Anime: Naruto,Code Geass,Shingeki no kyojin

Bu sikimsonik Superstarı yarattığı için sabaha kadar taşlarım ben bu kuboyu.Anasını satayım ne ölmez,sinir bozucu,dandirik bir karakterdir bu.
Resim
Kullanıcı avatarı
KyoukaSuigetsu
Favori Manga: Bleach/Gantz/AkameGaKill
Favori Anime: Bleach/CodeGeass/DeatNote/TokyoGhoul

ugur_tatli yazdı:Bazı mangalarda biri dövüşürken yanında başka bir eleman olur onun yeteneği hakkında yorum yapar biz de adamın yeteneğini anlarız ve öğreniriz. Bazıları vardır içinden konuşur o şekilde öğreniriz. Bazıları da var ki düşmanlarına güçlerini açıklar bir tek Bleach'te örneğine rastladım. O bankaiyi gördüğüm sayfada manganın bölümü bitti sandım çünkü çok süper bir andı, bir sayfa sonra bakıyorsun adam yeteneğini açıklıyor, adam kulağını deliyor. Benim de sinirime dokundu bu olay.
Bir de Renji'ye gelen power up var, madem ruh sarayına giden böyle power uplar alıyor, neden savaş öncesi güçlenmesi gereken kaptanlar bu seyahate çıkmıyor da savaş gazilerini gönderdiler oraya?
Renji kısmı haricinde katılıyorum.Quincy lerin saldırı planları ellerinde olmadığına göre zaten kaptanlar terkemez mekanı yoksa yine kıyım yaşanır.Süperhızlı Kurosaki bile günlerdir gelemedi.Saray'a çıkışta inişte dert.Artı ilgilenecek eleman sayısı az sarayda kaç kişi varki?Cümbür cemaat gidip ''Merhaba biz powerup almaya geldik'' mi diycekler?Bunu geç.Saraya herkes alınmıyor belli olmayan sebeplerden dolayı.Güvenlik meselesi olabilir veya Soulking kardeşimizin belli kuralları vardır saraya gelecekler konusunda.Belkide açıklanır ilerde görürüz.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Yaratacağın karaktere sokayım ben senin. Superstar ne lan.

“Bleach Manga” sayfasına dön