Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kubo Övme

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ontanime
Favori Manga: Bleach,Naruto,One Piece,Veritas,Old Boy
Favori Anime: Naruto,Bleach,One Piece,GTO,Shingeki no Kyojin

Harika senaryo,olayların zincirleme birbiriyle bağlantılı olması ve muhteşem çizimler.İyi ki Bleach var iyi ki Kubo Sensei var :laugh:
ANİMECİ GENÇLİK
aizensousuke_7
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Karakterler çok karizma Aizen,Grimivow,Zaraki...Byakuaya.......
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Hikayesiydi konusuydu gelişimiydi falan bahsetmiycem fakat karakterlerini çizmesini çok iyi biliyor adam.

Çizim yaparken falan öncelikle bleach karakterlerine bakarım çünkü çizmesi bir ayrı zevkli olur.
Toshiro olsun grimmjow olsun başka karakterler olsun, ilk bakışta insanı kendisine aşık ediyor.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
rukia-sama
Favori Manga: BLEACH!!!!!
Favori Anime: bleach
naruto
one piece
death note
shingeki no kyojin
uta no prince-sama
tokyo mew mew
sukitte ii na yo
bokura ga ıta
nana
Tasogare Otome x Amnesia
Deadman Wonderland
mirai nikki
darker than black
...

Celebhol yazdı:Ben başlıyorum;
Bleach Hakkındaki Analizi 2 kere okuduktan ve aradan bir süre geçtikten sonra anladım ki Bleach çok kral bir mangaymış, boşuna hakkı yeniyor.

ben öneririm yani seriyi 2 kere btirdim filmlerini izledim mümkünse yazın tokyoya gitcem ilham perim kubo-sensei :kiss: :blush: :) :)
Kullanıcı avatarı
Scatter
Favori Manga: Gintama, One Piece, Bleach
Favori Anime: Bleach, Samurai Champloo, Gintama, One Piece

Çizimler muhteşem
I can tell that you've never been true to me
I can smell that you're acting so fearfully
I can hear what you're hoping I want to hear
I can feel the alarm bells are ringing in me
I can touch but I know you don't feel a thing
I can pray but I know you commit a sin
I can sense now it's all become clear to see
You're no good, and you mean no good, treacherously
Kullanıcı avatarı
KyoukaSuigetsu
Favori Manga: Bleach/Gantz/AkameGaKill
Favori Anime: Bleach/CodeGeass/DeatNote/TokyoGhoul

Celebhol yazdı:Ben başlıyorum;
Bleach Hakkındaki Analizi 2 kere okuduktan ve aradan bir süre geçtikten sonra anladım ki Bleach çok kral bir mangaymış, boşuna hakkı yeniyor.
Tariz'in amına koymuşsun gibi geldi bana daha çok doğrumu anladım :laugh: .

-ANALİZİ 2 KEZ OKUDUKTAN VE BİR SÜRE SONRA -

Gayet sinsi bir iğneleme mevcut.Demek istemişki ''adamın biri japoncasıyla falan analiz yaptı, ben bu analizi bile 2 kez okuduktan sonra anlayabildim'' yani anlatımı bok gibi oluyor özetle burda verilmek istenen mesaj.

Kubomuzu övmeden geçmeyelim güzel çiziyosun güzel.
Resim
Kullanıcı avatarı
Godaime Kazekage
Favori Manga: Bleach,Naruto,One Piece,Toriko
Favori Anime: Bleach,Naruto,One Piece,Code Geas,Death Note,Gintama,Beelzebub

Çizimiylede düşünceleriylede harikasın Kubo
Kullanıcı avatarı
Destina
Favori Manga: Bleach , Skip Beat
Favori Anime: Bleach , Bleach , Bleach !!!

Bleach'e temmuz ayında tesadüf eseri rastladım ve bağımlısı oldum. Anime ve filmleri 4 defa izledim. Bağımlısı olduktan sonra Bleach'i geç fark ettiğim için kendime kızdım. Manga okumama sebep oldu.Bu manganın hemen hemen (hemen hemen diyorum çünkü inoueyi sevmiyorum.) her karakterine, iyi/kötü fark etmiyor hayranım. Her karakterinin farklı bir güzelliği, bütünlüğü var. Tite Kubo iyi ki Bleach'i yaratmış.
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Ne kadar sövülecek yanı ağır bassa da yiğidi öldürüp hakkını yemeyelim. Bu mangada naruto ve özelikle OP'a nazaran baş karakter sapıklığı yok. Yani her olayda illa ana karakterin parmağı olacak diye bir şey yok. Şimdi de olduğu gibi ichigo uzuun bir süre gözükmese bile bana göre bu hiç sırıtmıyor ama diğer serilerde luffy ve naruto 2-3 bölüm gözükmediğinde kıyamet kopuyor neredeyse. Bize bu mangada ana karakteri değilde bleach evrenini anlattığı için kubo'ya teşekkürlerimi sunuyorum B)
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Bence milyon tane yetenekleri kimsenin aklının ucuna bile gelmeyen karakter yaratmak kolay değil bu adam bi harika dostum
Resim

“Bleach Manga” sayfasına dön