Çizgi Roman Filmleri Piyasasındaki Son Gelişmeler: Spawn 2 / Black Widow / Deadpool 3

Cevapla
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Mesajlar: 2849
Kayıt: 28 Tem 2013 05:31
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Konum: İzmir/Sivas
İletişim:

Evet Infinity War filmi şu an gündemin %80-90 lık kısmını teşkil ediyor ve herkes onu konuşuyor ancak bu perde arkasında diğer projeler için yürütülen çalışmaları durdurmuyor. Bugün bu projelerin üçünden bahsedeyim.
Resim Öncelikle on yıldan fazla süredir üzerinde çalışıan ve sürünmece de kalan Spawn filmi projesine değineyim. Karakterin yaratıcısı ve yeni filmin senaristi, yapımcısı olan Todd McFarlane abi görünen o ki hala yönetmen koltuğunu vermeyecek, adamın şartları ya benimle ya bensiz şeklinde. Ayrıca bu film Warner Bross, Sony, Fox, Disney, Columbia gibi süper kahraman filmleri janrasının tapusunu almış bir firma tarafından da çekilmeyecek. Nitekim bütçe epey düşük fakat hep o rahatsız olduğumu "karakterlerin ve evrenlerin sinemalaştırılması" olayı belki ilk defa burada sökmeyecek çünkü filmi yaratıcısı çekecek bu açıdan bizi değişik bir tecrübe bekliyor Peki ne aman geliyor ? Diğer pek çok büyük film ile beraber Spawn'da 2019 da gelecek gibi görünüyor.

Detaylar için -> http://kahramanbaykus.com/spawn-filmine ... elismeler/

_______________________________________________________________________ Resim Diğer mevzu ise MCU'nun Captain Marvel sonrası ikinci kadın liderliğinde giden filmi olmak üzere düşünülen Black Widow projesi. Black Widow'a film olur mu olmaz mı diye biz tartışa duralım. Variety sitesinden muhabir Justin Kroll'un attığı tweete göre Marvel bu proje için 65 yönetmen ile temasa geçmiş ve projenin epey üzerine düşüyormuş. Henüz yayımlanma tarihi belli değil olunca söyleriz.

Detaylar için -> http://kahramanbaykus.com/4331-2/

_______________________________________________________________________ Resim Ve son olarak yaklaşık iki hafta sonra vizyona girecek olan Deadpool 2 filminin üçüncüsü olacak mı olmayacak mı konusu ? Karakteri canlandıran aktör Ryan Reynolds, Deadpool'un lu an içinde var olduğu şartlarda yapılacak üçüncü bir film karakteri sıradanlaştıracaktır. Bu yüzden bütçe düşürülüp, yep yeni ve farklı bir şey denenmesi gerek demiş. Hatta Deadpool 2 nin son fragmanında 3. film olsun mu olmasın mı tartışmasına yer vermişlerdi. Tabi bunların hepsi bir pazarlama stratejisi de olabilir

Detaylar için -> http://kahramanbaykus.com/neden-deadpoo ... meyebilir/
Resim
Cevapla

“Haberler” sayfasına dön