Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Batman v. Superman’in Robin’i Kadın!

Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

Resim Artık şüphemiz falan yok. Kafamızda soru işareti falan kalmadı. İlk başta, bundan iki sene önceki Comic-Con’da açıklanan filmin tanıtımı Henry Cavill ve Harry Lennix tarafından Frank Miller’ın ölümsüz Batman eseri The Dark Knight Returns’ün meşhur “Elimi boğazındayken hatırlamanı istiyorum. Seni yenen tek insanı hatırlamanı istiyorum.” repliğiyle tanıtıldığında kıllanmıştık, ama Snyder aleni bir şekilde “Hayır, TDKR’ı uyarlamıyoruz” demişti. Sonra Batman’in yeni filmde kullanacağı kostüm açıklandı. Logosuyla, kısa kulaklarıyla, renk paletiyle her şey “The Dark Knight Returns!” diye haykırıyordu ama yine sineye çektik. Sonra Comic-Con’da film için bir teaser yayınlandı. The Dark Knight Returns’ün meşhur sahnelerinden birini gösteriyordu teaser. Yine de içimizde ufak da olsa bir şüphe kalmıştı…

Bugün onu da bertaraf ettik işte sevgili geekyaparlar. Comicbook’ta gördüğümüz, onların da Michigan bazlı yerel bir kanaldan aldığı haber bütün soru işaretlerini temizledi. Zack Snyder alenen The Dark Knight Returns’ü uyarlıyor. Nereden mi biliyoruz? Bildiğiniz gibi film Michigan’da çekiliyor. WILX isimli yerel bir kanal da filmde oynayan figüranlardan birini anonim olarak açıklama yapmaya ikna etmiş. Bu figüranın söylediğine göre Michigan State University’de Batman ve Lex Luthor arasında bir kavga sahnesi varmış. Kavga dediysek öyle tokat falan zannetmeyin, dünyanın en zengin iki adamından bahsediyoruz. Ordular, askerler falan varmış işin içinde…

Bir de tabii dişi bir Robin. Bu artık tabuta çakılan son çividir sevgili geekdostlar. Bildiğim kadarıyla Robin’in kadın olduğu tek bir hikaye var, o da The Dark Knight Returns. Meşhur romanın okurları hatırlayacaktır, yaşlanmış bir Batman o öyküde yanına yeni bir çırak olarak Carrie Kelley isimli bir kızı alıyordu. Hikayede çok kritik bir yere sahip olan Kelley, mevzunun en başında da, en sonunda da vardı.

O zaman sorulması gereken soru şu: eğer gerçekten de Carrie Kelley Robin’i filmde varsa, kim oynayacak? Gelen dedikodular vakti zamanında Jena Malone’u işaret etmekteydi fakat biz buna pek ihtimal vermiyoruz. An itibariyle resmi açıklanan kadroda da Robin’i oynayacak bir oyuncu olmadığından, büyük ihtimalle gizli bir aktörün peşindeyiz. Kokusu yakında çıkar. Siz ne diyorsunuz?
Kaynak : http://geekyapar.com/konular/film/e-bu- ... ini-kadin/
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Artık %100 eminiz TDKR part 2 yi nin sonundan film yapacaklarından..

Yalnız 50 küsür yaşında Batman ve Hükumet Görevlisi Superman karakterlerinden nasıl JLA'ye geçiş sağlayabilirler ki ? Tabi TDKR çizgi romanına bağlı kalıyorlarsa bu sorum geçerlidir.. Aksi takdir de ortaya karışık olacak demek..
Resim
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Acaba Matt Damon kadın Robin karakterini nasıl oynayacak ?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

yalicapkini yazdı:Acaba Matt Damon kadın Robin karakterini nasıl oynayacak ?
Matt Damon o teklifi yalanladı ve olsa da kabul etmeyeceğini belirtti hocam. Hatta şöyle demiş ;

“I am a little older than Ben. I never saw Robin as older than Batman. Somebody sent me a picture actually [see the photoshopped picture above]. It was really funny. But it’s safe to say I won’t be Robin.”
Resim
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

JiraiyaFlash yazdı:Matt Damon o teklifi yalanladı ve olsa da kabul etmeyeceğini belirtti hocam. Hatta şöyle demiş ;

“I am a little older than Ben. I never saw Robin as older than Batman. Somebody sent me a picture actually [see the photoshopped picture above]. It was really funny. But it’s safe to say I won’t be Robin.”

Yazık olmuş çokta yakışmışlardı :D
► Spoiler Göster
Film hiç bir anlamda özellikle cast yönünden neredeyse hiç kimseyi tatmin edemiyor umarım Batman & Robin'de ki gibi bir şey izlemeyiz.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Celebhol
Favori Anime: -

Her gelen haberle daha da berbat bir film olacağını düşünmeye başladım. Ben Affleck'li TDKR nedir yav?
Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Manga: One Piece, Berserk, 20th Century Boys, Hajime no Ippo, Billy Bat
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

Diğer oyuncuların da yavaş yavaş açıklanmaya başlamasıyla Ben Affleck en adamakıllı seçimlerden biri gibi gelmeye başladı doğrusu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ghost-61
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Naruto/Shippuuden, One Piece, Gintama, Bleach, DragonBall/Z, Darken Then Black,

TDKR Cartoon'unun sinematik bir devamı olabileceğini düşünmekten başka çaremiz yok :). Pek sarmaz ama bu filmi izlemek için can atıyorum.
Resim

“Haberler” sayfasına dön