Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Jason Momoa’dan En Son Aquaman Detayları Geldi!

Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

Resim Gönlümüzün aslan khal’ı, gözüpek savaşçısı, at lordu Jason Momoa’nın Atlantis’in kralı ve okyanusların hâkimi Aquaman’i oynayacağını artık sağır sultan dahi biliyor. Batman v. Superman: Dawn of Justice’de küçük bir konuk performans göstermesi beklenen Momoa’nın asıl parıldayacağı an 2018′de gelecek Aquaman filmiyle vuku bulacak. O filmde DC Comics’in sık sık hakkı yenen süper kahramanı yepyeni bir kitleye erişme şansı bulacak, Momoa da ilk defa bu denli yüksek beklentili bir prodüksiyonun yükü sırtlanacak.

İşin ilginç kısmı ne biliyor musunuz? Momoa’nın Aquaman oynayacağını Haziran ayından beri biliyoruz. Hitfix’in aldığı duyumla patlattığı haberi biz de Haziran ayı ortasında sizlerle paylaşmıştık, yani yeni bir şey değil bu. Ama Jason Momoa’nın ağzından bu olay ilk defa bugün doğrulandı! Momoa bu gizliliğin sebebini soran hayranlara Walker Stalker Con’da şöyle yanıt verdi:

“Rolü benim oynamam için teklif getirdiler. Başka yerlerde seçmelere falan girdim ama, olay şuydu ki benim bunu çok dillendirmemem gerekiyordu. Ne demek istediğimi biliyorsunuz. Warner Bros.’un ve ilgili herkesin dileklerine saygı duymam gerekiyordu.”

Bunu geçtik… Peki siz Jason Momoa’nın bir dönem üniversitede Deniz Biyolojisi okuduğunu biliyor muydunuz? Hawaii’li aktör bunun rolüne artı katkısı olup olmayacağına dair şunu demiş:

“Yok, olmaz. Ama daha önce yunuslara binmişliğim var. Yani evet, Deniz Biyolojisi okudum, ama en güzel olan şey benim için, biz Polinezyalıların (Pasifik Okyanusundaki adadan gelenler) tanrılarının hep su tanrısı olması. Benim için bir su karakterini oynamak büyük bir onur. Aynı zamanda çok fazla kahverengi süper kahraman da yok, o yüzden Polinezyalıları temsil etmek için de sabırsızlanıyorum.”

Bunun dışında henüz yönetmeni belli olmayan Aquaman’in Justice League’den sonra çekileceği için bir konusunun olmadığını, ama kendi tahminince bir orijin hikayesi olacağını düşündüğünü söylüyor Momoa. Eklediği şeylerden bir tanesi de ailesinin hep su ve denizle alakalı şeyler yapıyor olması ve rol için gidip onların yanında eğitim alacak olması. Valla biz Momoa’nın böyle bir mazisi olduğundan çok etkilendik. Adam gerçekten de Aquaman için en iyi adaymış ya?
Kaynak: http://geekyapar.com/konular/film/jason ... ari-geldi/
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

İlk baş tepki koymuştum ama New52 Aquaman olmasa da kancalı, gür saçlı sakallı versiyonunu bir nebze de olsa kotaracaktır.. Beklemedeyiz..
Resim
Kullanıcı avatarı
GoMuGoMuNo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: HunterxHunter

Böyle Aquaman mi olur amk? diyecem ama görmeden yorum yapmak istemiyorum da fazla beklenti içinde değilim.
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Jl castıyla ilgili herhangi bir beklentim yok bana göre berbat seçimler yaptılar,yaptıkları seçimlerin en iyisi Ben Affleck'in yeni Batman olması siz düşünün artık durumun vahametini.
JiraiyaFlash yazdı:Koyu kahve tenli, rasta saçlı, hawaili bir Aquaman
Cılız, fare suratlı, tahta vücutlu bir Wonder Woman
Aşırı beyaz tenli, koyu kumral saçlı, psikopat sıfatı olan bir Flash var elimizde ???? umarım WB ne yaptığını biliyordur!!
Ek olarak bence Wb'de ne yaptığını bilmiyor popüler kim varsa verdiler rolü hiç "role uygun mu?" diye düşümeden.

Temennim umarım öyle bir film yaparlar ki bu söylediklerimin hepsi bana yuttururlar.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”

“Haberler” sayfasına dön