Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Batman v Superman: Dawn of Justice - Official Trailer 2

Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=fis-9Zqu2Ro[/BBvideo]

Hala Zack Snyder filmi bok edecek gibi geliyor bana :dry:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Kullanıcı avatarı
dewilswale
Favori Anime: *

Wonder Woman göstericez diye en ala spoileri verdiler.Filmini ismini Batman and Superman olarak değiştirsinler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Cruzz
Favori Anime: Yok

Bütün sahneleri izledik neredeyse, artık filmi izlerken bu sahnelerin arasını izleriz. Hiç sevmiyorum bütün aksiyonları gösteren fragmanları. :angry:
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Ben şu ezik Batman'i hala yakıştıramıyorum oraya.Yanında 2 tane sağlam eleman bu gitmiş eline silah almış duruyor.Gülesim geldi

“Video,Oyun, Reklam, Fragman, Mix&Amv Galerisi” sayfasına dön