Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Alt Forum Kuralları - Tartışma Bölümü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Mesajlar: 2853
Kayıt: 28 Tem 2013 05:31
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Konum: İzmir/Sivas
İletişim:

Bu bölüm Çizgi-Türk forumumuzun en laklakiyet yapılacak olan sahasıdır. Zira hemen her şey üzerinde tartışmaya burada tanık olacak burada eteğimizdeki taşları dökeceğiz.. Tüm bunları yaparken de elbette dikkat etmemiz gereken hususlar var.

Konu Dışı
1- Tartışma konusuna, her tür konuyu sunabilirsiniz, ancak bir konu açarken onun ne denli tartışılabilir olduğuna özen gösterin, troll girişimi gibi görünen şunu nasıl buluyorsun, şunu seviyor musun ya da aga bu nedir minvalli konular mizahi ya da bilgilendirici değer taşımadıkça forumumuzda barınamayacaklardır.

2- Tartışma konularına elbette herkes %100 bilgi ile yorum atamaz. Yaşadığımız ülke ve Çizgi-Roman, Çizgi-Dizi, Oyun ve Grafik Eserler konusunda ki tutumu ve sağladığı olanakları düşününce kimseden çok derin ve tam isabet yorumlar beklemiyoruz. Ancak, bir savınız varken bunun bir nebze de olsa tutulur, anlaşılır bir yeri olsun.

Yani bu tarz;
Pilav yazdı:Marvel :D zaten DC'nin kahramanları çok bilinmiş öne çıkmış değil.
yorumlar görürsem duruma göre ya uyarır, ya bilgilendirir ya da silebilirim.. İnsiyatifimi kullanırım adostlar.

3- Burada Çizgi-Roman, Çizgi-Dizi bazlı RPG oyunları, Fan Fiction ve Respect Thread konuları açabilirsiniz. Ancak bu gibi konuları açmadan önce (özellikle RPG ve RT lerde) bölüm moderatörüne danışmanız rica olunur.[/i]
Şimdilik bu kadar.

Okudğunuz için teşekkürler.

Eksik ya da Fazla gelen bir şey olursa Ö.M yoluyla bana bildiriniz.
[/size][/align]
Resim
Kilitli

“Tartışma Ve Oyun Bölümü” sayfasına dön