Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Genel Çizgiroman (Comic) Tartışma

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Hayır bir de kendi evreninde herkese tek atabiliyor diye Superman gibi Fiziksel gücü limitsiz bir adama da yapacak diye bir şey yok.... Üst Kalınlıkta Heat Vision ve Saitama falan kalmaz anladığım kadarıyla
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Haci Saitama da gucu limitsiz diye geciyor diye biliyorum.
Semih daha iyi biliyor seriyi gelince o soyler.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Lycille yazdı:Haci Saitama da gucu limitsiz diye geciyor diye biliyorum.
Semih daha iyi biliyor seriyi gelince o soyler.
Sonsuz ağrlık ve yoğunluğa sahip nebulalar ve kara delikler taşıyabiliyor mu...
Uçuş Hızıyla zamanı değiştirebiliyor mu
Hapşuruğu ile Solar Yıldız Sistemlerini dağıtabiliyor mu ?
Kızdığında Galaksi Yok Edecek Seviyeye ulaşabiliyor mu ?

Az çok featlere baktığım kadarıyla ..Tüm soruların cevabı Hayır gibi görünüyor.... Tabi Quasar daha iyi bilir ;) gelsin bakalım
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Saitama Superman'i yener mi yenemez mi bilmiyorum. Biraz diss atıp eğleneyim diye atmıştım birkaç gün önce. Hem belki biraz merak edip başlarsınız :side:

Saitama'nın gücünün sınırı daha bilinmiyor. Ama seride bir bilim adamının açıkladığına göre, Saitama tanrının tüm canlılara verdiği potansiyel limitleyicisine sahip değil. Bilinmeyen bir şekilde yok ediyor. Yani ihtiyacı olduğu kadar güce sahip olabiliyor gibi duruyor. Ayrıca Saitama da kendi sınırını bilmiyor. Dövüşleri biraz uzatmaya çalışıp zevk almaya çalışsada çoğu rakip tek bir normal yumruğunda yok oluyor. Seride normal yumruklarını tanklayabilen birkaç kişi göründü ama ciddi yumruğunu tanklayabilen yok.

Saitama'nın bilinen bir zayıflığıda yok. Yani emin olmasamda Saitama'nın Superman'i yenmesi gerekirse yener diye düşünüyorum.

Neyse beyler dediğim gibi gerçekten Saitama Superman'i yener demeye gelmedim :side: Bu kadar karakterlerin sürekli zorlanıp, sopa yediği seriden sonra bir karakterin çok güçlü olmaktan yakındığı bir seri okuyun. Pişman olmassınız.

Bu arada çizimleride çok sağlam. Lycille ve benim imzam mangadan yapılan gifler. Avatarlarda öyle.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Altevren, devasa bir marvel sözlüğü yayınlamış, daha doğrusu eskisini yenilemiş.. http://www.altevren.net/haberler/787-ma ... -yenilendi
Winchester
Favori Manga: City of Dead
Favori Anime: Legend of Korra

Avengers filmindeki Tesseract ( Mavi Küp ) ve Thor 2 filmindeki Kara Elf lerdeki Kırmızı nesne ikiside sınırsız güç barındırıyor ben düşünmüştüm ki ileriki filmlerde başka nesneler çıkıp en sonundada Thanos hepsini ele geçirip infinity gauntlet yapıcak zannetmiştim.

Ancak Thor filminde bir sahnede infinity gauntlet görünüyormuş.Buna göre Thanos infinity gauntlet yapmış ancak kaybetmiş olarakmı filme gelecek yoksa film serilerinde yavaş yavaş nesneleri mi toplayacak ?

videoyu ve resimi koyuyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.

Resim

Video : [BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=GpDkxJZSwBc[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

http://www.comicvine.com/articles/top-s ... 00-149758/

Ağustos ayındaki satışlarla ilgili grafikler, bilgiler vs...

En çok dikkatimi çeken şey en çok satan 10 çr oldu. Batman birinci sırada tabiki B) Çok iyi olacağı söylenen Multiversity de dördüncü sıraya yerleşmiş.
Bitch is back.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Beyler bir-iki şey dicem.

İlk olarak, respect-thread-f189/ şuraya Respect Thread Nedir tarzıbir konu açılabilir genel olarak bilen kişinin az olacağını düşünüyorum.

İkinci olarak bunun üzerinde özellikle durulmasını isriyorum. Bölüm adı "Çizgi Türk" ancak Türkçe kullanımına dikkat edilmiyor pek. Başlıklarda falan dikkat ederseniz daha güzel olur :)

karakter-ve-takim-tanitimlari-f171/fant ... 12157.html
mekan-obje-tanitimlari-f174/helmet-of-f ... 12227.html

Şu ikisi örnek mesela, Cyclops falan gibi takma adlar neyse de takım, nesne, yer isimlerinde falan dikkat edilebilir.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
afzozatmaca
Favori Manga: Veritas,Bleach,Naruto,
Gantz,Beelzebub,
Vagabond,
The Breaker new waves
Sun Ken Rock
Favori Anime: Naruto,
Bleach,
Hellsing OVA serisi
FMA:Brotherhood

Phinks yazdı:Beyler bir-iki şey dicem.

İlk olarak, respect-thread-f189/ şuraya Respect Thread Nedir tarzıbir konu açılabilir genel olarak bilen kişinin az olacağını düşünüyorum.

İkinci olarak bunun üzerinde özellikle durulmasını isriyorum. Bölüm adı "Çizgi Türk" ancak Türkçe kullanımına dikkat edilmiyor pek. Başlıklarda falan dikkat ederseniz daha güzel olur :)

Şu ikisi örnek mesela, Cyclops falan gibi takma adlar neyse de takım, nesne, yer isimlerinde falan dikkat edilebilir.
Fantastik dörtlünün tanımını ben yaptım...Genelik ile orjinal adlarını kullanmayı tercih ediyorum...
Fantastic Four yazmamın sebebi odur...
En son afzozatmaca tarafından 09 Eyl 2014 14:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Phinks yazdı:Beyler bir-iki şey dicem.

Berkcim iyi niyetini anlıyorum ama bu forum tamamiyle ingilizce menşeli.. Ne kadar türkçe yapabilirsin.
Sen günlük hayatında hoparlör'e bağıran kutu, televizyona izlengeç, telefona öten telgraf, gardrop'a esbab ve entari ambarı falan dediğin zaman bana da haber et B) .. Takılmayın böyle şeylere...

Bir mekan ve obje adıyla tanıtılır çevrilmez.. Burada neden manga yerine ''Japon Menşeli Karalama Kitabı'' demiyoruz mesela ?!
Resim

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön