Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Son Okuduğunuz Çizgi Romanlar

Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Earth X

Marvel evrenindeki her şeye mantık getiren mükemmel eser.Black Bolt,Namor ve Reed'in farkı için bile okurdum. 10/10

Edit:

New52 Earth 2:Mükemmel olmuş aksiyonu bol hikayesi enfes ayrıca dc'nin ilk karakterlerinden olan Alan Scott ve Jay Garrick'i görmek hoş bir duygu :D Puanım 8/10

New52 Supergirl:Eh işte normaldi ama Kara'cığım için 7 veriyorum.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Tower of Babel: Müthişti. 10/10
Kullanıcı avatarı
Rorschach
Favori Anime: Death Note

New 52 indireceğim ama hangi kahramanlardan başlayacağımı bilmiyorum. JL'deki herkesi okuyabilirim, sadece hangisinin hikayesinin daha sağlam olduğu önemli.
Resim
The world will look up and shout "Save us." And I'll whisper "No."
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Rorschach yazdı:New 52 indireceğim ama hangi kahramanlardan başlayacağımı bilmiyorum. JL'deki herkesi okuyabilirim, sadece hangisinin hikayesinin daha sağlam olduğu önemli.
Bir sağlamlık sıralaması yapacak olursam böyle olurdu.

1)Aquaman
2)Wonder Woman
3)Batman
4)Green Lantern
5)Flash
6)Supermen(ve Action Comic)
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Rorschach yazdı:New 52 indireceğim ama hangi kahramanlardan başlayacağımı bilmiyorum. JL'deki herkesi okuyabilirim, sadece hangisinin hikayesinin daha sağlam olduğu önemli.
Flash en basit giriştir ama çok yazar değiştirdi. Uzay bilim kurgusu+mistik güçlerden falan hoşlanırsan Green Lantern ile başla derim.

Aquaman en temizi en rahatı ama biraz heyecan faktörü noksan gibi.
Batman new 52 tabi ki de güzel zaten Rorschah seven birisin Batman sana en yakını.
Wonder Woman güzel denilebilir ama ben giriş için tercih etmezdim.

İngilizcen varsa Nightwing'i de tavsiye ederim katık edersin Batman'in yanına :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

Tower of Babel.Doom'un senaryosuyla aynı olduğunu izledikten yıllar sonra öğrendim.Neden Ra's yoktu acaba :dry: ? 10/10.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Tenkaichi yazdı:Tower of Babel.Doom'un senaryosuyla aynı olduğunu izledikten yıllar sonra öğrendim.Neden Ra's yoktu acaba :dry: ? 10/10.
Comics versiyonu daha karanlık ve yetişkin bir havada çünkü zira ANimated lar ne kadar olsa da gene biraz teenage pre teenler için falan önem arzetmekte. Ha Batman Gotham Knight ya da The Dark Knight Returns serileri başka :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Batman The Long Halloween: 10/10
İntikamcı Örümcek Adam: 8/10
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Reign In Hell (DC Comics)

JUSTİCE (DC Comics)

İkisinide ana dilinde okudum ikisininde son 2 sayısını henüz okumadım bile ancak gördüklerimden etkilendim.

Reign In Hell: 10/7
Justice: 10/10

diyebileceğim seriler idi özellikle Justice her anlamda çok iyi bir event bence. Tavsiye edilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Manga: One Piece, Berserk, 20th Century Boys, Hajime no Ippo, Billy Bat
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

JiraiyaFlash yazdı: İkisinide ana dilinde okudum ikisininde son 2 sayısını henüz okumadım bile ancak gördüklerimden etkilendim.
Konu Dışı
Resim
Atmadan edemedim :laugh: .
Resim

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön