Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Son Okuduğunuz Çizgi Romanlar

Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Aquaman New 52:Tek kelime ile mükemmel olmuş Aquaman ve çevresindeki karakterlerin potansiyelleri sonuna kadar kullanılmış. 9/10

All-Star Superman:Daha bitiremedim ileride belki güzelleşir. 7/10

Ame comic Wonder Woman:Ne olduğunu anlamadım 3 sayılık bişi.Zaten karakteride pek sevmiyorum. 1/10

Green Lantern Secret Origin:Klasik orgin hikayesi ben beğendim.7/10

Rise of Arsenal:Bu ortalamanın üzerindeydi red hood dan soğudum.7/10

Wonder Woman Hiketeia: Sıradan bir one shotdı.Övülmeyi haketmiyor.6/10

Süpermen Secret Orgin ve Action Comic New 52 :İkiside çelik adamın orgin hikayesini anlatıyor ikisinide çok beğendim tavsiye ediyorum.Secret orgin new 52 öncesi olduğu için daha nazik bir Süpermen anlatıyor.Action comic de ise haşin bir çelik adam var.ikisine de .8/10

Süpermen:Yarının Adamına Ne Oldu ?:Mükemmel tek kelime ile mükemmel Moore reyiz yazmış bize de 10/10 vermek düşer.

Superman Doğruluk ve Adaletin Nesi Komik:Klasik öldürüp öldürmeme konusunu ele alıyordu ama sağlamdı epey. 7/10

JLA - Earth 2:Yazıcak bişi bulamadım 8/10

Tomb Raider - Yaralı Yüzün Hazinesi:One shot olduğu için bir tat alamadım 4/10

Preacher:Kelimeler kifayesiz kalır bu sanat eserini değerlendirecek tuş yok klavyemde. ∞

Hunger(Açlık):İlk sayıda bıraktım.

Demir Adam İnanç:Sıradan ara ara sıkıcı 5/10

Fantastic Four Hickman Run:Her şeyi ile mükemmel hiç sıkılmadım okurken.Hickman harika bir yazar en önemsiz karakterden bile evrensel bir hikaye çıkarabilir adam. 9/10

Galaksinin Koruyucuları Now:İlk sayılarını okudum sadece beğendim epey. 8/10

Gümüş Sörfçü Ağıt:Bunu okuduktan sonra sörfçü favori karakterim oldu. 10/10

İnfinity:Age of ultronun sonucunda ortaya çıkan bir hikaye birde Thanos işte Hickman reyiz yine döktürmüş. 8/10

İntikamcı Örümcek-Adam:Örümcek adamın takım arkadaşları ile olan ilişkilerini anlatıyor ben beğendim. 7/10

Avengers Now:Yeni avengersı şu iki mutant dışında epey beğendim Hickman iyi seçimler yapmış cidden. 8/10

Omega Etkisi:Çok sıradan 6/10

Psylocke:Zaten sevdiğim bir karakter olduğu için okurken hiç sıkılmadım.Hikayede epey iyiydi. 7/10

Thanos Yükseliyor:Thanos'un orgini normaldi death ile olan ilişkisi filan iyidi. 6/10

Karanlık Yönetim Punisher:Yine bir one shot 5/10

Thor - Kan Döken İkilemesi ve Thor Kadim Asgard üçlemesi:İkiside mükemmeldi benim gibi mitoloji hastası insanlar için bire bir 8/10

Wolverine Kara Yönetim:Osborn'un wolverine'i olan Daken'ın ne piç olduğunu görüyoruz. 7/10

Wolverine - Mystique'i Yakala:Bu da çok sıradandı ama Logan ve Mistik var okunmaz mı 6/10

New Avengers Now:İllumunati'yi anlatıyor İllumunati de sevdiğim karakterlerden oluştuğu için çok iyiydi 8/10

Örümcek Adam-Double Shot:Çok beğendim tam one shot denilecek bişi. 8/10

Punisher The Little Black Book:6/10

Thor - Midgard'a Dönüş:Thor'un fani insanlarla olan bağını çok iyi anlatıyor. 8/10

Wolverine - Chop Shop:Yine beğendiğim bir one shot. 7/10

Spider Man Kraven's Last Hunt: Okuduğum en karanlık spidey çizgi romanıydı tek kelime ile mükemmel bişi direk sanat eseri diyorum ben Kraven'in son avı için. 10/10

Batman - Pelerinli Süvari’ye Ne Oldu?:Çok beğendim Batman'in ölümünün ardından bütün yakınlarının ve düşmanlarının cenazesinde ağıtlar yaktığı harika bir eser. 8/10

The Punisher - Başlangıç:Harika sürükleyici bir eserdi Frank Castle'in felsefesini çok iyi anlatıyordu yazarıda preacher'ın yazarı ile aynı.8/10

Avengers Disassembled:Eh işte pek beğenmedim 6/10

Dark Avengers:Osborn'un avengers'ı ben beğendim sıkmıyor insanı 8/10
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Haksızlık: Tanrılar aramızda diye vardı ingilizce adını unuttum :lol: Hatta oyunu felanda var. Adam gibi okuduğum tek çizgiroman :)

Not: Şimdi baktım adı Injustice: Gods Among Us :D
Resim
galeme
Favori Anime: .

Justice League - Tower of Babel 9/10

Temelinde Batman ve Ra's Al Ghul üstüne kurulu bir seri. Serinin sonunda Ra's abiye olan saygım baya arttı.

Konusu:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

En Karanlık Gece: Green Lantern'e olan saygı ve sevgim arttı.Çok güzeli. 10/10
galeme

Grayson # 1 , yeni bir seri. http://www.comicvine.com/grayson/4050-75536/

Kimliği açığa çıkmış olan Dick Grayson namı diğer Nightwing, Spyral denen bir kuruluşta ajan olarak çalışmaya başlıyor. Fena bir giriş değildi. 8/10
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

galeme yazdı:Grayson # 1 , yeni bir seri. http://www.comicvine.com/grayson/4050-75536/

Kimliği açığa çıkmış olan Dick Grayson namı diğer Nightwing, Spyral denen bir kuruluşta ajan olarak çalışmaya başlıyor. Fena bir giriş değildi. 8/10
Çok merak ettiğim serilerden biri... Nereden okuyorsun Alicim..

En son Aquman New 52 okuyordum sanırım..Yaşlı Kral geldiğinden beri daha da iyi ..
Ama şu son 3 haftadır elime comic değmedi.. Üzgünüm :S
Resim
galeme

JiraiyaFlash yazdı:
galeme yazdı:Grayson # 1 , yeni bir seri. http://www.comicvine.com/grayson/4050-75536/

Çok merak ettiğim serilerden biri... Nereden okuyorsun Alicim..

En son Aquman New 52 okuyordum sanırım..Yaşlı Kral geldiğinden beri daha da iyi ..
Ama şu son 3 haftadır elime comic değmedi.. Üzgünüm :S
Kickass'ten tabiki başka nerden olabilir :D grayson yazınca direk çıkıyo zaten.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 06 Şub 2018 16:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

The flash ile injustice gods among us. İkisinide sevdim. Zaten bunlardan başka bakmış olduğum seri var mı bilmiyorum. Bir ara gümüş sörfçüye de bakmistim ama diğerleri kadar güzel gelmemişti.
Resim
galeme

Shirohige yazdı:The flash ile injustice gods among us. İkisinide sevdim. Zaten bunlardan başka bakmış olduğum seri var mı bilmiyorum. Bir ara gümüş sörfçüye de bakmistim ama diğerleri kadar güzel gelmemişti.
Pampa gümüş sörfçü galiba benim önerdiğim tek sayılık olandı. Bir de Ağıt serisini dene, gümüş sörfçü'yü baya beğenirsin.

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön