Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Deadpool 2 Film Değerlendirmesi

Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Resim Açıkçası ben ilk Deadpool filminin gereksiz yere abartıldığını düşünenlerden biriydim. Çünkü ne Deadpool’dan umduğumuz deli dolu aksiyonu ya da komediyi çok fazla bulamadığımızı düşününüyordum ne de Deadpool’un komik ve absürt yanları hariç film hikaye olarak bir şey koyabiliyordu.

Kötü adamımız da pek bir şey katmıyordu. Film baya super mario oyununda prensesi kurtarmaya dayalı level sistemi ile çalışan bir 3. perdeye sahipti. Elbette vasatın üstündeydi, bir şekilde sevmiştik ama bir şeyler eksikti ve bu eksikliğe rağmen bu kadar abartılmasına bir türlü anlam veremedim yıllarca. Anlam veremediğim gibi onaylamıyordum da.

Bu filmde ise benim ilk filmde eksik olduğunu düşündüğüm hemen hemen her şeyi koyup eksikleri kapatmışlar. Onu koymaları yetmezmiş gibi bir de üstüne üstlük işin aksiyon ve eğlence kısmını da yeni bir seviyeye taşımışlar.

Nitekim film iyi idi.

Daha detaylı inceleme ve puan için -> http://kahramanbaykus.com/deadpool-2-mercek-altinda/
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

After credits'de yarıldım resmen. Gidip izleyin. Süperdi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Filmi beğenmedim. İlk Deadpool'daki taşşak havası yoktu fazla ciddi olmuş. X-Boys muhabbetine güldüm bir tek.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Rize'de doğru düzgün sinema yok doğal olarak izleyemiyorum. Torrente falan düşünce ancak.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bu arada deadpool'u filmleri ile tanıdınız fakat hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorsanız.

Göz atın -> http://kahramanbaykus.com/kimin-nesi-deadpool/
Resim
Concord
Favori Anime: ..

Karakteri ilk oyunuyla tanımış sonra 1-2 çizgi romanını okuyunca meh güzelmiş deyip geçmiştim. Filmi çıkacağını duyunca hype yapmıştım çünkü oyun ve çizgi romandan olan beklentim ile filmden olan beklentim daha farklı oluyor benim. Sinemada izleyememiştim, yorumları bekledim çünkü düşük bütçeli ve her an sıçma tehlikesi olan bir filmdi. Bu kadar sevildiğini görünce, bu kadar fanı ortaya çıkınca mutlaka izlemeliyim dedim ve izledim, peki sonuç?

Evet, tahmin edileceği gibi o kadar sevemedim. Deadpool karakteri beyazperdeye güzel aktarılmış ve sevgilisi tam deadpoolluk bir sevgiliydi ama milletin o kadar abartığı çizgi roman piyasasını değiştiren film olduğunu düşünmedim. Nitekim logandan daha büyük bir tatminle ayrılmıştım.

2. filmi o kadar hype yapmadım, ilk filmine yakın ve ciddiyeti daha yüksek bir film diyorlardı. Beklentimi düşürmüştüm ama iyi film çıkacağını düşünüyordum.Peki sonuç?

Film çok iyi arkadaşlar. İlk filminden daha komik ve her konuda ilk filminden iyi olmuş. Cast seçimi cidden iyidi, çocuk bile müthiş oynamıştı. Hele o after credits neydi öyle. İlk filmi 100 üzerinden 72 ise gözümde bu film yeni çıkmamın gazıylada tabi 84 rahat görür benden.
Resim

“Tartışma Konuları ve Sunumlar” sayfasına dön