Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Anime 359 Tartışma

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Manga: Bleach,Naruto,Vagabond
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Resim
Kullanıcı avatarı
VastaLord
Favori Manga: Bleach-Dbz
Favori Anime: bleach-dbz

skişima heryere girmiş anlaşılan aizene kadar herşeyi biliyor pezevenk biraz daha ibne olsa kubo inouenin fantazilerini de göstertirececek :evil: ayrıca ulqi üzülmesin inoue tsushimanın elinde :laugh:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

İçigo o kadar emek verdi nam yapam, Aizen'i indirem diye Sikişima zırt diye girdi milletin beynine. :evil:
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Manga: Bleach,Naruto,Vagabond
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Sorma Şöhret,Şan,memeliler hepsi gitti :) Evdeyken millet içigonun üstüne gittiğinde içigo hollowa dönüşüp hepsini biçsin istedim ha uyuz oldum lavuklara..
Resim
zero

hacı avatarındaki sahne fiiler bölümünden mi hiç denk gelmedim normal seride :D
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

zero yazdı:hacı avatarındaki sahne fiiler bölümünden mi hiç denk gelmedim normal seride :D
Evet filler.229da başlayanlar.Bounto filleri hariç sıkıcı değildir bleach filleri izle derim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Asıl bounto iyiydi be... Kariyanın dramı iyi yansıtılmıştı ve anlamlı bir şekilde öldü.Bölümü izlemedim hala tsukishimanın tozunu attırmaya başlamadı mı ichigo ?
Resim
UlquiorraSchiffer

Kariya ve şu büyük adam hariç pek sevdiğim karakter olmamıştı ve aşırı uzundu.65den 110a felan :X

ichigo veriyoda ayarı amk japonları mis gibi kol kesilme sahnesini harcadılar.Soifonun ve ulquiorranında kolu kopmuştu onu gösterdiler animede ama bunu ve ishidanınkini göstermedi ipneler :X
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

UlquiorraSchiffer yazdı:Kariya ve şu büyük adam hariç pek sevdiğim karakter olmamıştı ve aşırı uzundu.65den 110a felan :X

ichigo veriyoda ayarı amk japonları mis gibi kol kesilme sahnesini harcadılar.Soifonun ve ulquiorranında kolu kopmuştu onu gösterdiler animede ama bunu ve ishidanınkini göstermedi ipneler :X
Demek Japon bebeler kopuk kol görmek istemiyorlar artık. Bu manganın şounen olduğundan şüphe ediyorum bazen. Bu kadar ölüm ve yaralama olayı bildiğim diğer şounenlerde yok.
UlquiorraSchiffer

Kılıç varsa 1 2 kol kopması normal lan xD
Resim
Kilitli

“Bleach Anime” sayfasına dön