Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach Anime 366 Tartişma/Final

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
kornsky
Favori Manga: Naruto ,Bleach
Favori Anime: Naruto/Shippuuden , DragonBall /Z/Gt , Hellsing Ultimate Ova ,jormungand ,
Another

Kafamın tası atasıya filler miller dinlemeden tüm bölümleri izledim , Sonra mangaya şöyle bir baktım 9 tane manga yayınlanmış üstüne .Tekrar tv ekranlarında yerini alıcaksa final sezonu ile Manga ya bittikten sonra yada bitimine yakın yayınlanmalı . Narutoya isyan ediyordum filler konusunda Bleach resmen rekor kırmış .

033 *Karakura Heroes Omake 1
050 *Karakura Heroes Omake 2
064-108 *Bount arc
128-137 *Stolen Hogyoku arc
147-149 *Rukia side story. Plot&Character designs by Kubo
168-189 *New Captain arc
204-205 *Random one-episode fillers
213-214 *Karakura Riser Omake
227-265 *Zanpakutou Rebellion arc. Character designs by Kubo.
266 *Hueco Mundo Recap
287 *Magic Lamp Gaiden
298 *Hell Chapter Movie Promotion
299 *Hell Chapter Movie Prologue
303-305 *Random one-episode fillers
311-316 *Random one-episode fillers
317-341 *Gotei 13 Invasion arc
355 *New Year Special
Fatih_0230
Favori Anime: Naruto Shippuuden

Beyler ben bleach i hiç izlemedim acep başlasammı ne deyisiz yav yorumlara bakılırsa harika bir anime. Günde 15 bölüm izlemek çok kefli olur valla. Benim yerime olmak istermiydiniz??:D:D
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Fatih_0230 yazdı:Beyler ben bleach i hiç izlemedim acep başlasammı ne deyisiz yav yorumlara bakılırsa harika bir anime. Günde 15 bölüm izlemek çok kefli olur valla. Benim yerime olmak istermiydiniz??:D:D

Burda sana izle diyende çıkar izleme diyende. İzle 15 20 bölüm sonra sen karar ver kimseye de kulak asma
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Fatih_0230 yazdı:Beyler ben bleach i hiç izlemedim acep başlasammı ne deyisiz yav yorumlara bakılırsa harika bir anime. Günde 15 bölüm izlemek çok kefli olur valla. Benim yerime olmak istermiydiniz??:D:D
Zamanında aynı soruyu ben de sormuştum :lol: ben başla derim ama shirosaki'nin de dediği gibi sana bırak(başlama) diyen de olacaktır bırakma(başlama) diyen de. Bkz: bleach-genel/bleach-i-birakmali-miyim-t3480.html
Resim
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

Başlarda çok sıkıcı gelebilir, izledikçe içine çeker farkında olmadan bağlanırsın.. (Bi naruto kadar olamaz tabi..)
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

!  Uyarı
Bleach hakkında Sorularınız diye başlık açtık size, animenin son bölümünde bu soruyu sormanın manası ne. Konusu olmayan başlıklara konu yazmayın artık! Başlığıda kilitliyorum Animesi biteli bir ay olacak nerdeyse..
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kilitli

“Bleach Anime” sayfasına dön