Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anime yeniden başladığında

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

2015 mart diye okumuştum bir yerde ama kaynak bulunca mesajı düzeltirim
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Bundan sonra taşlama konusu hariç seriye kan kusulan yorumları hiç uyarmadan sileceğim.
Sadece çok abartılmamak kaydıyla bölüm yorumlarında mazur görülebilir.Bilginiz olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Lambo yazdı:2015 mart diye okumuştum bir yerde ama kaynak bulunca mesajı düzeltirim
Bir zamanlarda 2014 Mart diyorlardı manga bitmeden yeniden başlayacağını sanmıyorum.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Mr.Chaos
Favori Manga: One Piece,Bleach,Tower of God
Favori Anime: Code Geass,Death Note,Darker than Black,Fate-Zero

Başlayacaktır.Başlamalı da.Kira'nın delindiği sahnede Invasion giriş yapmalı. Zaraki salınım yaptığında da Treachery.Komamura'nın flashbackinde ise Torn Apart.Bölümleri bunları dinleyerek bir daha okuyun bambaşka oluyor. Çizimleriyle,müzikleriyle Naruto ve One Piece animelerinden daha öndeydi de işte Troll King sağ olsun.
Resim Resim
Urahara Kisuke!!!!

Watashi ha omae wo betsujosuru!!
Omae hodo no zunou ga ari nagara naze ugokanai!!

Naze annamono no ni shitagatte irareru no da!!

Sore ha haisha no riron da!!
Shousha to ha tsune ni
sekai ga douiu mono ka de ha naku dou arubeki ka ni tsuite kataranakere ba naranai!!!!
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Manga bitene kadar başlamaması lazım. Bittikten sonra Full Metal Alchemist Brotherhood gibi filler olmadan kaliteli bir şekilde bitirilmeli. Özellikle şu son bölümleri ile beraber anime olmayı hakediyor.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Bir beş yıl daha başlamaz. Hiç başlamayabilirde. KHR gibi Bleach'da unutulmaya başlandı.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Anka24 yazdı:Bir beş yıl daha başlamaz. Hiç başlamayabilirde. KHR gibi Bleach'da unutulmaya başlandı.
Khr hiçbir zaman bleach kadar popüler olamadı.Aynı kefeye koymak gereksiz bana kalırsa.Kıyas kabul etmem.Khr'ye kötü falan demiyorum yanlış anlaşılmasın.Popülerlikte Bleach'le yarışacak bir anime - manga olamadı olamazda
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Dediğim gibi unutulmaya başlandı.
Kullanıcı avatarı
Drag
Favori Anime: bleach

Bir önceki mesajı 12 gün önce yazmışsın. Totem mi yapıyorsun? 12 günde bir gelip "unutuldu hee, bakın nasıl unutuldu, iyi unutuldu ama" falan yazacaksın galiba. Bu da bir yaklaşım tabii.
trgamer
Favori Manga: blehh
Favori Anime: bleeeh

Naruto ver Bleach aynı şirket tarafından yapılıyor.Narutonun bitmesine yaklaşık 1 sene kaldı.Benim tahminim odur ki Naruto bittikten sonra bleache devam edecekler.

“Bleach Anime” sayfasına dön