Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach’siz 1 Yılın Ardından

Bleach Anime serisi'nin tartışma alanı
eXtreme783
Favori Manga: Naruto, Bleach, Sun Ken Rock, Veritas, Death Note, Holyland
Favori Anime: Bleach, Naruto, One Piece, Hellsing, Hellsing Ultimate, Death Note, Deadman Wonderland, Samurai Champloo, Maria Nikki, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Amnesia, Kotoura-San, Cuticle Tantei Inaba, High School Of The Dead, Gantz, Fairy Tail, Sword Art Online, D.Gray-Man, Avatar: The Last Airbender, Elfen Lied, Darker Than Black, Darker Than Black 2, Hınter X Hunter 2011, Magi - The Labyrinth of Magic, Devil May Cry, Soul Eater, Code Geass : R1, Code Geass : R2, Another, Beelzebub,

Bugün tarih 27 Mart 2013. Bleach’in 366. bölümünün yayınlanmasının üzerinden tam 1 sene geçti. Bu süre içerisinde tıpta “Bleachsizlik Sendromu” adı verilen ve uzmanlar tarafından çok dikkat edilmesi gerektiği belirtilen ölümcül hastalığa yakalananlar pek çok söylenti çıkarıp, yalan yanlış bilgilerle animenin devamı için hayranlarını boş yere heyecanlandırdılar. Yok anime 22 Mart’ta dönecekmiş, yok animeye tam olarak 1 sene ara verilmiş 27 Mart’ta başlayacakmış… Özellikle gerçek olmadığını belirttiğimiz şeylerden biri animenin Mart ayında geri dönmeyeceğiydi. Hiçbir şekilde böyle bir açıklama yapılmamıştı. Peki geçen sene bugün yani animenin son bölümünün ardından neler söylenmişti? Bu konudaki gerçek mesajları sizler için bir araya getirdik.

Tite Kubo (Bleach’in Yaratıcısı):Ağlamayacağıma dair kendime söz vermiştim ama bittiğinde kendimi tutamadım. Herkese çok teşekkürler. Ancak lütfen minnettarlığınızı bana değil, anime ekibi ve seiyuulara gösterin.

Masakazu Morita: (Ichigo’nun Seiyuusu):Yedi buçuk yılı aşkın bir süredir Bleach’i izleyen herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten hatırladığım çok fazla şey var ama şu an bunları kelimelere dökmeme imkan yok. Umarım yeniden karşılaşırız. Kurosaki Ichigo olarak elbette.

Bleach Rock Müzikal Ekibi:Bu müthiş çalışma için çok teşekkürler Bleach anime ekibi. Son bölüm gerçekten güçlü bir etkiye sahipti.

Okiayu Ryoutarou (Byakuya’nın Seiyuusu):Bugüne kadar Bleach’i izleyen veya bundan sonra izleyecek olan herkese teşekkürler. Ekibin bir parçası olarak bir gün animenin geri dönmesini istiyorum. Yaptığımız son kaydı unutmayacağım.
Katsuyuki Konishi (Hisagi’nin Seiyuusu):Bu kadar uzun ve başarılı bir şekilde süren fazla çalışma yok. Herkese teşekkürler. Gerçekten çok teşekkürler.

Kaya Matsutani (Matsumoto’nun Seiyuusu): Bleach’i seven ve destekleyen herkese teşekkürler. Rangiku’nun sesi olmaktan dolayı çok mutluyum. Baştan sona bir mucizeydi adeta. Yeniden buluşacağımız günü iple çekiyorum. Bleach’i desteklemekten hiçbir zaman vazgeçmeyin.

Akio Ohtsuka (Kyouraku’nun Seiyuusu): Bleach’e olan desteğiniz için teşekkürler. Animenin sonlanmasından dolayı üzgünüm. Biraz daha rol almayı isterdim. Kyouraku müthiş bir şekilde yaratılmış olan bir karakterdi.

Romi Park (Hitsugaya’nın Seiyuusu):Yaklaşık 8 yıldır devam eden Bleach bugün finalini yaptı. Zamanın nasıl akıp gittiğini anlamadım bile. 10. Takım Kaptanı Hitsugaya Toshiro olarak emeği geçen herkese ve serinin hayranlarına yürekten teşekkür ederim. Bu, her zaman kalbimin derinliklerinde kalmaya devam edecek. Toshiro olarak yeniden görüşene dek hoşça kalın.

Makoto Matsubara (Bleach kitaplarında hikayede Tite Kubo’ya yardımcı olan isim):Film kalitesinde bir yapım oldu. Sanatsal açıdan çok güzeldi. Son bölümde özellikle Tsukishima-san ile Shishigawara-kun arasındaki sahneyi çok beğendim. Beklemediğim tek şey ise Ginjou’nun pembe kanatlarıydı.

Ryohgo Narita (Baccano ve Durarara!!’nın yaratıcısı): Sonuna kadar gerçekten çok iyi bir yapımdı.

Bende Yalan Haberlere Kanmıstım :blush: Ama yalan olduğunu öğrenince varya dedimki o haberi çıakranın animesi yarıda kesilsin :D :evil:
Kullanıcı avatarı
PHO3N1X
Favori Manga: One Piece,Bleach,Naruto,Fairy Tail,Historys Strongest Disciple Kenichi,Air Gear
Favori Anime: Ruoruni Kenshin,One Piece,Bleach,Naruto,Death Note,Hellsing,Dragon Ball,Dragon Ball Z,High School DxD,Fairy Tail,Afro Samurai,Beelzebub,Berserk,Bakuman,Hunter X Hunter,Gintama,FMA,K.H.R,Kaichou Wa Maid-Sama,Code Geass,D.Gray-Man,Kuroko no Basket,Vampire Knight Guilty,Historys Strongest Disciple Kenichi,Slum Dunk,Hajime No İppo,Shingeki No Kyojin,GTO,Air Gear,Mirai Nikki,Another,Special A,K-Project vs.

Alıntı diye yazsaydın, iyi olacaktı. :)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

Resim
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Yazıyı düzenledim.

Böyle konularda kişilerin cümleleri arasında satır atlarsan daha anlaşılır olur.

Eline sağlık güzel paylaşım.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bleach'siz geçen değil, fillersiz geçen bir yıl olmalıydı başlık. Anime devam etseydi en az bir yıl sürecek bir filler serisine girerdik ki anime şu an başlasa mangayı yakalaması 1 yılı bulmaz tekrar filler tekrar filler döngüsüne girerdi. Bleach'in animesini ve kalitesini ne kadar sevsem de filler görmek istemiyorum. Umarım manga bittiğinde tekrar başlar ya da mangayı yakalamayacak şekilde.
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Emeğe saygı duymayı öğrenmeliyiz artık.Şu konuyu açmayı akıl eden vatandaş azıcık daha uğraşıp kaynak belirtse çok daha iyi olacaktı.

Konuya gelirsek Bleach animesi mangasından daha iyi olan ender serilerden biriydi.Devam etse tadından yenmez.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

valheru21 yazdı:Emeğe saygı duymayı öğrenmeliyiz artık.Şu konuyu açmayı akıl eden vatandaş azıcık daha uğraşıp kaynak belirtse çok daha iyi olacaktı.

Konuya gelirsek Bleach animesi mangasından daha iyi olan ender serilerden biriydi.Devam etse tadından yenmez.
Panpa buldum kaynağı.
http://www.animefantastica.com/bleachsi ... -ardindan/
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

ugur_tatli yazdı:
valheru21 yazdı:Emeğe saygı duymayı öğrenmeliyiz artık.Şu konuyu açmayı akıl eden vatandaş azıcık daha uğraşıp kaynak belirtse çok daha iyi olacaktı.

Panpa buldum kaynağı.
http://www.animefantastica.com/bleachsi ... -ardindan/
Dostum kaynağın neresi olduğunu biliyodum ben.O site çok iyi haberler veren bi site.Düşünsene adam çeviti yapıyo araştırıyo falan sen gelip direk copy paste yapıyosunki mangatürk kuralları bilmme kaçıncı maddeye göede yasak olması lazımdı kaynak gösterilmeden açılan konular.
Neysde daha fazla konuyu baltalamayalım.Konu ile ilgili yorumşlarla devam edelim.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
roncaTTo
Favori Manga: Bleach,Death Note
Favori Anime: Bleach,Death Note,Tsubasa,Pokemon

Anime devam etse muhtemelen filler bölümlerle devam edicekti o yüzden beklemek gerek bence.biraz daha bekledikten sonra fillersız izlemek daha iyi olur..
Resim
Kullanıcı avatarı
Yamamoto Genryuusai
Favori Manga: Bleach,Naruto Shippuden
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuden,High School Of Dead,High School Of DxD,Claymore,Sword Art Online

Anime bittikten sonra kim bilir herkes neler hissetti.Cidden muhteşemdi süper bir animeydi :D Keşke manga'da ki büyük dövüşlerin animesini yapsalarda Yamamoto'nun gerçek gücünü öyle de görebilseydim çok isterdim :D bu paylaşım için çok teşekkürler.

“Bleach Anime” sayfasına dön