Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Arrow

Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Maksim yazdı:Bana daha bi gercekci gibi gelmisti dizide olanlar, bu dediginiz biraz ucuk kaliyo amma tabi rasal gul dediginiz gibiyse zaten :whistle:
Sakallari uzatmasin da su ilk resim guzelmis :woohoo:
O degil de su Deanin bin bir halini gorduk :laugh:
Arrow artık flash la crossover yapıyor, ras al g'hul çok normal kalıyor flasha göre. Daha The ATOM katılacak seriye daha. Brandon Routh The ATOM karakterini canlandıracak. O açıkladığı A.T.O.M projesi de bunun alt yapısı işte. Açıkçası cw resmen dc universe kanalı olmaya doğru gidiyor.
Bilmeyenlere the atom un resmini atmıştım...
memoww yazdı:Yav yeni sezonda bu diziye eski nesil supermanimiz "brandon routh" katılmış. Dizide ki ismini bi araştirim dedim. "Ray palmer" dizide ki ismi ve bu isim dc evreninde "the atom" a tekabül ediyor.

[thumbnail]http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2014/ ... 74fnap.png[/thumbnail]

Yav bu kahraman arrow dizisine güç olarak 3-4 gömlek büyük diil mi? Flash da görsek hadi neyse...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Arow Deathstroke ve Bronze Tiger karakterlerini mahvettikten sonra mahvetme çizgisine Ra's ile devam etti.. Cast ve oyunculuklar çok felaket açıkcası...

Batman: TAS izlerim daha iyi..
Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

► Spoiler Göster
Zaten eğer oraya girseydi bizim diziye fazla kaçıcak şekilde güçlenebilirdi.Yine de kadın nasıl bir güce sahip onuda anlamadım.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Jimmy McNulty yazdı:
► Spoiler Göster
Zaten eğer oraya girseydi bizim diziye fazla kaçıcak şekilde güçlenebilirdi.Yine de kadın nasıl bir güce sahip onuda anlamadım.
http://tr.ign.com/left-behind-arrow/714 ... incelemesi
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Su adamin Oliveri kurtaracagini tahmin ediyordum ama Tatsu kismini dusunmemistim, Ras alin kiziyla birlikte yapar belki diye dusunuyodum dogrusu :whistle: Yazik Felicityye yav. Tatsuyu eskide nasil kurtardiklarini merak ediyorum, gostermediler bu bolum. Bekleyelim bakalim nolcak.

Edit: Yeni 12. bolum
Geri donus sahnesi cok bait kaldi bence. Marlini de iyi biri gibi gostermeye calisiyolar artik, sanki koskoca sehri yikacak olan bu degildi :huh: Bu ne be.
► Spoiler Göster

Cok guzel dedin ama yine cok nankorsun be :pinch: Boyle sey denir mi hiiicccc.
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas

Bu bolumunu cook begendim *-*
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Puchi

Puchi yazdı:Bu bolumunu cook begendim *-*
► Spoiler Göster
Kimse de izlemiyo sanki forumdan bunu he. Boyle bi seri izlenmezmiii :woohoo:
Nihayet Ras al guldan tam da bekledigim seyi yapti hoho
Thea, sen napiyoon.
Felicityye de aferim, hemencecik Oliver askini atlatmis, helal B)
Concord
Favori Anime: ..

İlk sezon ve 2.nin yarısında bırakmıştım, güzeleşirse devam ederim diye merak ettiğim bir olay var bu arrow denilen arkadaşın kendi evreni yok mu kendine özgü karakterler vs. Niye batmane giriyorlar bu kadar. İlk bölümlerde ulan adamlar güzel aksiyon yapıyor be diye övüyordum.

Mantığım el vermiyor cidden, sonuçta bu seriyi takip etmesi beklenen kitle çizgi roman fanları değil mi? Niye onların sevmiyeceği hareketler yapıyorlar.
Resim
Şehir Efsanesi
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: FMA-B

Cık cık cık olmadı bu bölüm Ras'ın zaten tipi kurtarmıyor birde Oliver'ı Batmanleştiriyorlar.
Eqreb kimi neşter gücü var dimağımızda,
İslâm susuz olsa, su yox bardağımızda,
Her küncde bir tülkü yatib çardağımızda,
Min hiyle qurub, rütbe vü ikram alırız biz,
Qafqazlılarız yol kesiriz, nâm alırız biz!
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Noluyo la beynim yandı harika bi' bölümdü hakikaten.
► Spoiler Göster

“Seriler ve Filmler Hakkında” sayfasına dön